Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent Kaczyński rozważa wprowadzenie wiz dla Amerykanów

Prezydent Kaczyński rozważa wprowadzenie wiz dla Amerykanów

Wyświetlaj:
Yourbiggestfan / 83.11.249.* / 2006-02-10 09:13
Dear Mr President K.aczynski: How do You do today?
Have You well slept this night? Or maybe you have troubles with Your very clever Head, this fantastic source of marvellous ideas?
ja / 61.95.82.* / 2006-03-27 01:08
Koles - bardzo kiepski angielski. Poducz sie jeszcze troche a potem wpisuj.
xxx / 83.29.246.* / 2006-02-10 08:05
Ale zrobimy Ameryce na złość - wprowadzimy wizy - to pojadą tam gdzie nie ma wiz - i tam zostawią pieniędze jako turyści.
WAZ-usa / 64.21.101.* / 2006-02-10 06:36
Mnie ciekawi jaki pomysl strategiczny dla rozwoju panstwa, gospodarki i polityki zagranicznej ma prezydent Kaczynski i obecny rzad. O niczym innym nie slysze jak tylko o bzdurach typu: becikowe, przetasowania w roznych urzedach, wprowadzanie nadzorow, kontroli, swoich ludzi do zarzadow spolek, nowe prawo prasowe (sic!) usciski reki z ajatollahem Rydzykiem, teraz wizy, itp. Te ptaszyska maja cos do powiedzenia na temat gospodarki i geopolityki, oprocz tego, ze zle sie stalo (w domysle z faszysta wszechpolakow Gertrychem z jednej strony i z Tredowatym [leprosus] z drugiej, ze Polska jest w UE?
real / 81.219.244.* / 2006-02-10 01:58
Ja proponuję Panu Prezydentowi, rozważenie rozpoczęcia nauki języka angielskiego, bo to tak niewygodnie chodzić wszędzie z tłumaczem no i chyba obciach dla głowy państwa, która w powszechnie stosowanym na całym świecie, języku dyplomatycznym, ani me, ani be, ani kukuryku i po odbyciu negocjacji ręce bolą.
Ech / 194.9.223.* / 2006-02-09 17:08
Ale się obśmiałem, buehehehehehe
Falkonetti / 83.20.236.* / 2006-02-09 22:44
Ale z czego Ty sie śmiejesz. Bo to znowu ten śmieszny Kaczor?
To chyba oczywiste, że wizy dla obywateli USA juz dawno powinny być wprowadzone. Nie pojmuję dlaczego oni mogą do nas przyjeżdżać bez wiz i opłat. My musimy płacić za wizy. Przecież to jakaś paranoja. Koszty wojny o ropę dla USA w Iraku (ponad 100.000 trupów - wiekszość niewinnych ludzi - zwykły bandytyzm) też z polskiego budżetu są pokrywane. Bilans -600 mnl zł.
A Tobie chce sie oczywiscie rechotać.... Wstydź się !!
Hycel / 83.11.249.* / 2006-02-10 08:59
Polska to kraj 2 kategorii, przyjacielu, nie jest ci jasno?
Dlaczego wprowadzic wiz dla Amerykanow? To czysty idiotyzm; bandy Polakow pracuja na czarno w Ameryce a nie odwrotnie.
Zamiast dazyc do zmniejszania liczby bezrobotnych, uzdrowic system ubezpiczen spolezcnych - wizy dla Amerykanow sie wprowadza!
Jak mozna bylo takich oszolomow dopuscic do wladzy?
I tez sie smieje ale nie jest to radosny smiech...
ana / 83.21.31.* / 2006-02-10 12:38
Owszem, więcej Polaków pracuje w stanach niż Amerykanów u nas. Jednak zapewniam, że przerażająca większość z tych, którzy pracują u nas robi to na czarno, bez wymaganych zezwoleń itp. (wychodzą z założenie, że jeżeli piastują wysokie urzędy, to ich nasze prawo nie dotyczy - wiem o czym piszę, bo sama miałam do czynienia z takimi ludźmi). Ja też nie popieram ogólnej polityki obecnego prezydenta, ale w tym przypadku ma akurat rację - jeżeli my musimy mieć wizy, to dlaczego oni nie. I nie przesadzajmy z tymi dolarami zostawionymi u nas - dla większości Amerykanów są ciekawsze rejony świata do zwiedzania (większość nie wie nawet gdzie jest Polska). Ci co przyjeżdżają to najczęściej Polonia - a oni mają polskie paszporty - a jeżeli nie to może w końcu wpłyną na decyzję swojego rządu - w końcu ileś lat temu postanowili zostać Amerykanami.
iwka / 212.191.195.* / 2006-02-15 11:37
ja też uważam , że wizy dla Amerykanów winny być wprowadzone . Idiotycznym jest twierdzenie , że Polacy pracują tam na czarno i dlatego mamy wizy. Niech Ameryka się cieszy , że chcemy dla nich pracować , ludzie harują jak woły w zawodach , gdzie często oni nawet słyszeć nie chcą o takiej pracy ale do nas przyjeżdzają ,żeby robić lewe interesy i tego nikt nie krytykuje . Mam w nosie ich dolary niech wsadzą sobie w kieszeń i ukiszą się tą swoją brudną pełną bandytyzmu AMERYKA

Najnowsze wpisy