Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent kontra premier. Znowu wojna o szczyt UE

Prezydent kontra premier. Znowu wojna o szczyt UE

Wyświetlaj:
desperados / 79.188.238.* / 2008-10-10 12:25
tusk swoje uchwały może sobie włożyć w swój moherowy beret ! albo w kalosze nowaka !
Co te żałosne dyplomatoły podskakują, już tyle razy pokazali że kompletnie nie pojmują o co chodzi w polityce zagranicznej. I jeszcze ten spec od "wyrzynania watahy" w Polsce !
Że ten tvn leje tą wazelinę ciągle za stadion na co nie zgadzają się Warszawiacy, to donkowi sie kompletnie pomieszało w łepetynie.
Żałosna wyniki , ale te Euro go powali na kolana !
axxel / 83.143.213.* / 2008-10-10 11:40
dziwny kraj Polska
rząd swoją uchwałą, wyklucza prezydenta z czegoś tam

to tak jakkby rada kierowników uchwałą wykluczyła dyrektora

dziwny kraj Polska , nawet koabitować nie potrafią
desperados amogos / 79.188.238.* / 2008-10-10 10:17
człowiek o takich poglądach ma reprezentowac RP

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, zawarte z jednym w wywiadów dla Przekroju

albo ten drugi Sikorski co nawoływał publicznie do "wyrzynania watahy" O Polakach mających odmienne zdanie od niego.

Bardzo dobrze niech prezydent pilnuje naszych spraw
zgred2 / 153.19.47.* / 2008-10-10 08:31
Żenująca sytuacja. Natręctwo Kaczyńskiego nie ma umiaru!
PSF / 79.188.238.* / 2008-10-10 12:29
synku na profesora Lecha Kaczyńskiego głosowałoa 8 340 000 Polaków, a na całą platformę w 2007 roku , we wszystkich okręgach 6 400 000 obywateli.

Kiedy zaczniesz myślec samodzielnie pampersie ?
wkurzona / 79.185.188.* / 2008-10-10 14:34
Może wtedy, gdy Ty zrozumiesz, że na Lecha Kaczyńskiego oddano tyle głosów 3 lata temu. Od tego czasu trochę się zmieniło, nie sądzisz? Masz informację ilu Polaków teraz zagłosowałoby na niego? Nic Ci to nie mówi? Odpowiedz sobie na te pytania zanim następnym razem kogoś zapytasz:

Kiedy zaczniesz myślec samodzielnie pampersie ?

Najnowsze wpisy