Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent: Moja żona została obrażona

Prezydent: Moja żona została obrażona

Money.pl / 2007-03-14 13:24
Komentarze do wiadomości: Prezydent: Moja żona została obrażona.
Wyświetlaj:
strzelec / 2007-03-14 20:38 / Bywalec forum
Chociaż Pani Prezydentowa ma swoje zdanie, jestem też przeciwnikiem przerywania i nie zgodzibym się by moja narzeczona coś takiego zrobią, ale uważam że nie ryzykowal bym jej zdrowia i nie popieram calkowitej aborcji każdy powinien sam decydować w sytuacji kiedy jest zagrożenie życia matki, lub jeżeli dziecko by się urodzilo ze śmiertelną chorobą która i tak by go skazać na śmierć. Ta ustawa jest dobra i nie należy jej zmieniać, ani w jedną ani w drugą stroneę
czaterXX / 2007-03-14 15:03 / Bywalec forum
Az mi sie łezka zakrecila i tak bedzie nasz prezydent skakal jak zagra Rydzyk
--- / 85.31.232.* / 2007-03-14 14:23
A ja tam prezydentowej nie żałuję.
Jak się Jacki Placki zadają z takim śmieciem to niech nie oczekują od niego Wersalu.
Taki śmieć przecież może używać tylko jedynie słusznego katolickiego jężyka. I czemu się tu dziwić ?
SZPILKA / 83.8.249.* / 2007-03-14 18:29
Regulamin forum
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 14:27
Akurat od Kosciola to prosze z daleka z obrazami. To, ze sa czarne owce - to sa wszedzie. Ale obrazajac Kosciol, obrazasz ludzi wierzacych - w tym mnie.
To ze Kacze Dzioby dobraly sie z Lepperem, Giertychem i Rydzykiem w szambie - tez sie zgadzam. Ale bez przeginania prosze.
Kot / 88.156.78.* / 2007-03-22 14:41
Katolicy często obrażają niewierzących i nic z tego nie wynika. Wolno im tak??
St. / 83.14.253.* / 2007-03-14 14:42
A co wspólnego ma wiara z kościołem? To jest taka sama instytucja jak każdy urząd - no może bardziej pazerna i zachłanna. Od 2000 lat w kościele katolickim pojawił się jeden wierzący człowiek a reszta to cwaniaki które idą tam dla pieniędzy. Od początku nadrzędnym celem kościoła jest zdobycie majątku i władzy. Nie trzeba sięgać nawet do Wojen Krzyżowych. W latach 90-tych nadrzędnym celem kościoła katolickiego w Polsce było odzyskanie majątków z przed setek lat, pozyskanie nowych i oskubanie wiernych. No i jeszcze zdobycie władzy. Czyż nie?!
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 14:58
St.
Dla mnie Kosciol to ludzie wierzacy, nie organizacja.
Co do celow ludzi - masz racje, ale tylko czesciowo - juz to raz tlumaczylem, ale ponowie.
Uogolnianie jest ZAWSZE bledne. Bo ciagnac Twoja metoda - juz dawno nas nazwano w Europie zachodniej krajem zlodziei. Czy czujesz sie zlodziejem? Ja tez nie. Ale paru naszych rodakow wyrobilo nam opinie.
Natomiast ja odnioslem sie do slow:
"Taki śmieć przecież może używać tylko jedynie słusznego
katolickiego jężyka."
I chyba rozumiesz o co mi chodzilo.
St. / 83.14.253.* / 2007-03-14 15:17
OK. Chyba mamy takie same poglądy - zarówno na Wiarę jak i na złodziei. Szkoda, że takie dyskusje wywoływane są wyłacznie w sytuacjach negatywnych.
Pozdrawiam
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 17:11
Ciesze sie ze mnie rozumiesz. Zgadzam sie z toba, ze szkoda...ale tak niestety bywa. Mam nadzieje, ze to "bywa" zmieni sie.
Wzajemnie pozdrawiam.
Portos / 213.199.196.* / 2007-03-14 14:40
Nie myl pojęć ! Nikt nie obraża Koscioła ! Bo OJCIEC DYREKTOR...to nie Kosciół !!! Wbrew temu co niektóre starsze panie sądzą !! Radze tez przeczytać definicję słowa.."sekta" !! Moze przyjdą do głowy jakieś skojarzenia...
Sekta zaczyna sie tam, gdzie wierni zamiast życ zgodnie ze słowem Bozym i naukami Jezusa... robia coś bo..."tak powiedział ojciec Rydzyk" !!!
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 14:53
Prosba - najpierw czytaj, potem komentuj.
W skomentowanym przeze mnie poscie nie pada "Rydzyk" ani razu.
Ja odnioslem sie do wypowiedzi:
"Taki śmieć przecież może używać tylko jedynie słusznego
katolickiego jężyka. I czemu się tu dziwić ?"
Jezeli umiesz czytac i myslec - to chyba jest to jasne.
Co do definicji slowa "sekta" - raczej bym to nazwal "schizma" - i zapraszam do lektury. Ulatwienie - Kosciol Katolicki w swojej historii przezyl kilkakrotnie schizmy.
*** / 85.31.232.* / 2007-03-14 14:33
A co to jest Kościół ?
Rydzyki, Pece, Wielgusy, mohery itd ?
Tak czy nie ?
Jeżeli tak, to jest to właśnie jedno wielkie szambo.
Jezeli nie, to nie musisz się czuć obrażony.
Ja zawsze myślałem, że modlić to trzeba się do Boga a nie do w/w tak jak to robi ciemnogród.
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 14:47
Kosciol to sa ludzie ktorzy razem wierza w Boga. Nie Rydzyki itp. - to sa tez tylko ludzie.
Natomiast tu padl bezposredni przytyk do katolicyzmu - a takie pytanie - jestes ochrzczony ? byles u komunii? Brales slub w kosciele? Twoje dzieci (jezeli masz) - ochrzciles?
Jezeli tak - to gdzie?
Obchodzisz Swieta Bozego Narodzenia i Wielkiej Nocy? - jezeli tak - to po co? Skoro to swieta katolickie?
Przeczytaj moj post ponizej. Ja oni Kaczorow, anie reszt bandy nie bronie. Tylko jak ktos uogolnia - to zawsze sie myli. Bo ciagnac Twoja metoda - juz dawno nas nazwano w Europie zachodniej krajem zlodziei. Czy czujesz sie zlodziejem? Ja tez nie. Ale paru naszych rodakow wyrobilo nam opinie.
Wiec troche wolniej w rzucaniu opiniami na oslep.
*** / 85.31.232.* / 2007-03-14 15:39
Piszesz, że Kościół to ludzie którzy razem wierzą w Boga.
A oddzielnie nie można ?
A po za tym, gdyby wierzyli to by nie robili tego co robią a o czym już pisałem. Więc to nie są ludzie wierzący. To grupa ludzi i tyle. Tak było kiedyś z komunistami w Polsce, to była grupa (ale tak na prawdę to nikt z nich nie wierzył w to co mówi).
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 17:14
Tak to jest - ludzie chodzacy do kosciola nie zawsze tak naprawde wierza. Tak jak nie wszyscy chodzacy do szkoly sie ucza (bez aluzji w twoim kierunku - tylko porownanie).

Czy odzielnie nie mozna? Chyba mozna. To zalezy, co dla nas jest wazne. Ale to stworzymy dyskusyjne kolko filozoficzne;)
czaterXX / 2007-03-14 15:05 / Bywalec forum
Kosciol to instytucja a Boga kazdy ma sercu jesli go tam zaprosi, ja nie potrzebuje budynku i instytucji kosciala katolickiego zeby wierzyc w boga
*** / 85.31.232.* / 2007-03-14 15:13
właśnie o to mi chodziło !
Nie potrzebuję budynków, administracji, kleru, a potem przekrętów, obłudy, kłamstwa itd.itp.
Kościół - to ja i Bóg. Kropka.
A jeżeli katolicy uważają, że jestem w błędzie to trudno,
mogę nie być katolikiem. Więcej, nie chcę nim być.
Wyjdzie jeszcze bardziej na moje, że budynki, smiecie itd. są w tym wszystkim ważne.
Fee !!!
*** / 85.31.232.* / 2007-03-14 14:54
Jeżeli Kościół to także rydzyki, mohery przeklinające w Toruniu do kamer TVN, wymachujące parasolkami i pięściami. Jeżeli Kościół to pedały Pece, donosiciele (Hejmo), sługusy SB (WIelgus), złodzieje Rydzyki (świadectwa udziałowe) to powtarzam, jest to szambo a nie Kościół.
W moim rozumieniu to ja i Bóg. Kropka.
A cała ta administracja jest mi do niczego nie potrzebna. Co więcej, nie chcę mieć z nią do czynienia. Nie potrzebuję pośredników by rozmawiać z Bogiem.
Przemyśl to !
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 17:08
Kosciol to TY i Bog - ciekawa kolejnosc. Moze niedlugo dojdzie do kosciol to TY?
Jestes Polakiem? A wiec masz do kompletu caly PiS, LPR, Samoobrone, innych politykow, mordercow, zlodziei, prostytutki, zebrakow itd itd. I teraz podejmij decyzje - czy jestes Polakiem?
Ja jestem, mimo wszystkich powzszych - bo normalnych jest wiecej. I tak samo staram sie byc czlowiekiem wierzacym (mam dosc pokory by powiedziec, ze staram sie, nie jestem).
Ale ciebie fascynuja tylko odchylki i dewiacje.
Powodzenia w zyciu - ale mi ciebie zal.
*** / 85.31.232.* / 2007-03-14 17:18
a mi Ciebie żal, co ma do tego wszystkiego PIS, LPR, bycie Polakiem ? Co ?
Tylko Polak może być katolikiem ?
A jeżeli już mowa o Polakach, to tak, wstyd mi, że nim jestem. Wolałbym się urodzić w normalnym a nie klerykalnym kraju gdzie każda akademia, odsłonięcie pomnika itd nie może się obyć bez księży i mszy.
Kiedyś nic nie mogło się odbyć bez akademi i pochwał socjalistycznej ojczyzny. Kiedyś wajha w lewo teraz w prawo. Normalnie nigdy.
Ale co ty z tego zrozumiesz jeżeli nie widzisz, że żyjesz w KLERYKLNYM kraju.
A co do kolejności ja, Bóg to myślę, że Panu Bogu akurat to jest obojętne. Jemu takie fałszywe uprzejmości nie są do niczego potrzebne.
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-14 14:00
Jaruś obraził bratową!!!!!
A Rydzyk żonę jaśnie szambującego!!!!!

I jeszcze nie chce powiedzieć kto....
antymoher / 2007-03-14 13:34 / Bywalec forum
za to jego działalność cuchnie "siarką"
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-14 13:24
No tak, obóz rządzący wymyślił sobie ksywki. Mamy w rządzie warchołów, chamów i szambo. Przypominam, że wszystkie te określenia są wytworem ludzi z tego samego kręgu obecnie sprawującego władzę. Strach pomysleć za kogo mają nas- społeczeństwo.
No proszę a Wałęsa choć powiedział prawdę to dla przyzwoitości przeprosił.
strachpomyśleć / 83.24.229.* / 2007-03-14 17:10
nie wiesz za co cię mają? - kokiet

Najnowsze wpisy