Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent na premierze filmu "Kamienie na szaniec"

Prezydent na premierze filmu "Kamienie na szaniec"

Wyświetlaj:
Lena466 / 37.8.232.* / 2014-03-04 22:10
Dobrze, ze ktos w koncu odbrazowil bohaterow. Bardziej to trafi do wspolczesnych nastolatkow. Ja tez chetnie zobacze ten film.
wwowwo / 31.61.129.* / 2014-03-04 22:07
Marcel Sabat naprawdę genialnie zagrał. Premiera w Narodowym nie byłe co, a fil,m tak dobry, ze dla prezydenta to na pewno tez była przyjemność, a nie tylko PR.
Jhene / 83.4.101.* / 2014-03-04 20:11
Ciekawy jestem tego wszystkiego bo w ostatnich latach filmy związane z historią Polski były tragiczne.Formalnie pokraczne,z przypiętymi husarskimi skrzydłami.Gratuluje Glińskiemu odwagi w realizacji tak ważnego filmu oraz tego,że nie ugina się do politycznych polemik, tylko stara się mówić o samych ideach i wielkości postaci z 'Kamieni na szaniec'.Lubię jak film zostawia sporo subiektywnej przestrzeni i otwarty jest na dialog ze współczesnością.
Cylinka / 89.66.229.* / 2014-03-04 14:29
Mi również podoba się że bohaterowie są pokazani jako zwyczajni nastolatkowie, bo nimi właśnie byli. A to że musieli walczyć o swoją wolność i wolność kraju nie może przysłaniać tego jacy byli poza frontem.
vasil87 / 2014-03-04 13:49
Świetnie, że bohaterów w końcu można przedstawić w inny sposób. Nie jako męczenników, którzy całe dnie mieli tylko w głowie obronę ojczyzny, ale jako zwykłych ludzi, którzy też mieli wątpliwości czy obawy, ale mimo wszystko byli w stanie poświęcić się dla swojego państwa.
Waki / 2014-03-04 12:36
Aż nie wierzę, że w końcu patriotyzm zaczyna przybierać znośne tony. Chociaż harcerze swoją drogą się częściej udzielają, ale dobrze, że chociaz przy okazji filmu ich zobaczyliśmy.

Najnowsze wpisy