Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent: nie da się pogodzić wyborów i prezydencji w UE

Prezydent: nie da się pogodzić wyborów i prezydencji w UE

Wyświetlaj:
lolek000 / 2009-01-19 16:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak Chlebowski mówi, że się da, to się da. Później najwyżej zmieni zdanie, ale ważne, że Kaczor jest pewnie głupi i nic nie wie a PO jest mądra i wie wszystko.
To się liczy.
Elendir / 2009-01-19 20:35 / Łowca czarownic
A Ty należysz do tych co wiedzą wszystko, czy też do tych co nic nie wiedzą?
lolek000 / 2009-01-19 21:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Do tych, którzy piszą posty o tych którzy wiedzą wszystko albo nic nie wiedzą. Ale chętnie dowiem się czegoś o łowieniu czarownic.
Elendir / 2009-01-19 21:23 / Łowca czarownic
No cóż, np. na forum niektóre można je rozpoznać po tendencyjnych wypowiedziach, w których brakuje meritum, a które mają na celu namieszanie ludziom w głowach. Niektóre stosują subtelne metody. Dla innych subtelność jest czymś obcym.
lolek000 / 2009-01-19 22:10 / portfel / Tysiącznik na forum
A klikanie o tym, że Kaczory (..pisiory, ziobra itd) są złe i koniec dyskusji a PO jest dobre i też nie ma potrzeby tego motywować, to jakiego typu wypowiedzi?
Subtelność jest dobra o ile wie się, że dominuje ona w wypowiedziach każdej z polemizujących stron.
Z kowalem trzeba o młotkach rozmawiać a nie o ekonomicznych aspektach słabo rokujących gałęzi holenderskiego przemysłu ciężkiego.
Ciekawi mnie, co robisz ze złapaną czarownicą? I co, jeżeli to czarodziej?
Elendir / 2009-01-20 07:29 / Łowca czarownic

A klikanie o tym, że Kaczory (..pisiory, ziobra itd) są złe i koniec dyskusji a PO jest dobre i też nie ma potrzeby tego motywować, to jakiego typu wypowiedzi?

Zdaje się sam się wypowiadałeś w tym stylu i już się do tego odniosłem. Chyba że potrzebujesz rozmowy o młotkach.

Czarownice kiedyś się piętnowało. Płeć w przypadku tego rodzaju wypowiedzi ma dla mnie niewielkie znaczenie.

Najnowsze wpisy