Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent o wieku emerytalnym: Trybunał Konstytucyjny dopuszcza różnicowanie dla kobiet i mężczyzn

Prezydent o wieku emerytalnym: Trybunał Konstytucyjny dopuszcza różnicowanie dla kobiet i mężczyzn

Wyświetlaj:
Piotr Gdańsk / 109.241.253.* / 2015-10-18 14:22
Kobiety i mężczyźni powinni pracować tyle samo - jeżeli mówimy o równo uprawnieniu...
Bundy949 / 31.61.139.* / 2015-10-18 15:00
Jeśli mowa jest o równouprawnieniu, parytetach to połowę kleru powinny ustawowo stanowić kobiety.
Maciek :) / 83.10.248.* / 2015-10-18 14:26

Piotr Gdańsk 109.241.253.* 2015-10-18 14:22
Kobiety i mężczyźni powinni pracować tyle samo - jeżeli mówimy o równo uprawnieniu...

To w takim razie mężczyźni powinni urodzić dzieci.
etwety / 193.254.246.* / 2015-10-18 14:45
Kobieta ma naturalne predyspozycje do rodzenia dzieci, do tego jest stworzona. Poza tym jest takim samym człowiekiem jak mężczyzna i powinna pracować tak samo. Przywileje dla kobiet to komunistyczne zamierzchłości.
konszucjonalizda / 92.217.77.* / 2015-10-18 14:33
Rodzac dziecko jestes zwolniona od pracy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kliszank / 83.27.147.* / 2015-10-18 14:21
Obie te partie - PO i PiS - od 2005 roku - to jeden POPiS. Tylko nieformalny,żebyśmy się Polacy nie połapali. Grają przed nami zatroskanych o Polskę,udają że się sprzeczają i kłócą dla naszego dobra,Polska jest nadal zadłużana a Polacy metodami ekonomicznymi zmuszani do tułaczki po świecie za chlebem. Do tej pory oficjalnie przy władzy była PO a PiS pozorował opozycję - od jesieni będzie odwrotnie - PiS będzie udawał rządzących a PO będzie pozorowaną opozycją. Obojętnie która z tych partii wygra wybory i tak przy polskim korytku będą ci sami...ale nie Polacy. Co jeszcze musi się wydarzyć,żebyśmy to dojrzeli i zrozumieli....?
KUST / 81.219.238.* / 2015-10-18 14:21
Pani Premier nas POLAKÓW oszukała :dlatego że reforma emerytalna została przeprowadzona nieuczciwie wobec wszystkich skoro robiono ją to dlaczego np. w wojsku zrobiono nowo wstępującym wiek 50 lat " czyli młodszy od moich dzieci idzie po 15 latach'-- a wdrożenie wieku dla reszty ludzi pracy od razu czyli już urodzonym po roku 1953 za kwartał 1 m-c. dłużej pracować i tak np.1956 JEDEN ROK i WIĘCEJ zależy od m-ca urodzenia 'ponoć prawo nie działa wstecz a jakby tego było mało osoby które przebywały na stałym świadczeniu przedemerytalnym miały już decyzję że np. otrzyma emeryturę w 2016 r otrzymają w 2018 r to ma być uczciwość i równość w/g "PO"i PREMIER KOPACZ !!!! Czujemy się OSZUKANI i DLATEGO WOTUM NIEUFNOŚCI DLA "PO"Dziękuję że nasz nowo wybrany PREZYDENT zajmuje się SPRAWĄ EMERYTALNĄ--my ludzie "ZAPOMNIANI"przez ustawodawcę po przepracowaniu 35-40 lat i więcej otrzymujemy 870 zł-proszę dedykuję tę stawkę POSŁOM "PO" bo to oni takie ustawy głosowali!!!!!
jan121 / 46.175.226.* / 2015-10-18 14:19
rząd rżnie obywateli jak może a pracodawcy z nim, dziekuje PO za kodeks pracy który pozwala pracodawcy zarżnąć pracownika, i powiedziec mu że nie musi podnosić wynagrodzeń bo takie są realia w polsce, a wszystko dzieki PO jeszcze do tego tyraj do śmierci nie chodz do lekarza, zdobycze cywilizacyjne tylko dla PO reszta murzyni do roboty, takiej bandy co kolesiom swoim partyjnym organizuje posadki za 100 tysia Grad energetyka jądrowa, nie widziałem, PO do roboty do kopalni na nastepne 5 lat w nagrode za rządzenie.
dajana / 37.248.255.* / 2015-10-18 14:18
no tak pracować do 67 lub 65 mogą pracować urzędnicy gmin , powiatów i województw oraz posłowie i senatorzy bo oni nic nie robią .W godzinach pracy chodzą do sklepów , na targ do domów wracają z zakupami chociaż sklepy pootwierane są do nocy .Zatrudniona tam banda ludzi po prostu nie ma co ze sobą zrobić .Natomiast ludzie którzy naprawdę ciężko pracują na trzy zmiany w niedziele i święta ciężko fizycznie to w wieku ok. 60siątki są już nieżle tą pracą sponiewierani no można by tych wcześniej pracujących naprawdę wysłać na wcześniejszą emeryturę a zagonić na ich miejsce tych co to nawet nie wiedza co to jest praca !
Kasia477 / 89.161.0.* / 2015-10-18 14:17
A co z osobami pracującymi na stażach z urzędu pracy non stop i umowach zleceniu? Ja tak pracuję już 15 lat.
Danusia823 / 83.10.37.* / 2015-10-18 14:17
Pani Kopacz niech pracuje do 67, mnie zwolniono po 30 latach pracy wykształcenie wyższe, przyjęto..... brak słów .Brawo Panie Prezydencie, głosowałam na Pana. Czekam na realizację Pana propozycji. Pana zdanie jest najważniejsze.
SMUTNY / 85.202.41.* / 2015-10-18 14:16
Cały czas powtarzane było ,że wydłużone emerytury wchodzą w życie za ok 20 lat zarówno dla kobiet i mężczyzn , ja jestem z rocznika 1955 i jako pierwszy rocznik będę pracował do 67 lat. W zakładzie pracy tylko patrzą czy łapiesz się na świadczenia przedemerytalne i do widzenia i ja mam teraz żyć za 875zł. miesięcznie bo dorobić można niewiele i kto przyjmie do pracy. PO i PSL tak się chwalą spadkiem bezrobocia to niech dołożą do niego tych na świadczeniach i wtedy będzie będzie cała prawda. Dobrym rozwiązaniem byłoby przychodzenie na emeryturę po przepracowaniu 35 lat dla kobiet i 40 lat mężczyzn.
Wykrztałćóh / 89.71.220.* / 2015-10-18 14:13
PIS=obiecanki cacanki-PRZED wyborami,.A po wyborach-będzie jak zawsze
Frydek / 83.5.115.* / 2015-10-18 14:13
Oszust wyborczy, byle tylko do koryta, i w pełni mu się to udało. Wiadomo że to była wyłącznie kiełbasa wyborcza dla naiwnych. Tak samo jest z PISem, pieprzą aby tylko dostać się do władzy, a tym samym do koryta, nawiedzeni go popierają. Wiadomo że to już ostatni raz ma taką szansę, więc jeżeli uda im się wygrać to będą kraść na potęgę, Jarek ma wprawę wystarczy sprawdzić co zrobił z RUCHem, co jest ze SKOKami, itd. Jedno co trzeba obiektywnie przyznać to fakt że Jarek to wielkiej klasy polityk który umie za sobą pociągnąć tłumy prostaków, potrafi kosztem obietnic ustawić za sobą czarnych. Potrafi kamuflować swoją orientację seksualną, będąc oficjalnie przeciwnikiem dawania tej grupie przywilejów, podobnie jak w filmie SEKSMISJA ukrywał się przywódca tak i on robi to skutecznie. Ci co go znają z lat wcześniejszych to dokładnie wiedzą kim jest, i nie o to chodzi kim jest, tylko o tą dwulicowość.
jano990 / 31.179.70.* / 2015-10-18 14:37
słyszałem,że twoja żona straszliwie się puszcza,jak nie masz żony to słyszałem że matka a gdyby przypadkiem nie żyła to podobno okradasz staruszkę z sąsiedztwa.tyle,jeśli chodzi o styl
szambonur / 92.217.77.* / 2015-10-18 14:28
Klasyczna odpowiedz z glebin pisuaru.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
karrwat / 92.217.77.* / 2015-10-18 14:13
Chloptasiu, bierzesz udzial w wyborach! Nalezysz do pisuaru jak pies do budy!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
żyjący w bantustanie / 95.40.118.* / 2015-10-18 14:12
kopaczka zapomiała że szmatławy tk wydał ok 8 wyroków, że waloryzacja kwotowa jest nie zgodna z konstytucją ,a następnie w 2012 ogłosił że jest zgodna ,dla mnie to są śmieci i sprzdawczyki nie sędziowie
fan PO / 87.150.80.* / 2015-10-18 14:11
W maju wybraliscie prezydenta PiS-u. Co zrobil .... NIC bo on pieprzy, ze go Kopacz atakuje a co on robi, hmmmmm zamiast zabrac sie do roboty to prowadzi kampanie wyborcza swojej partii. Kochani zwolennicy PiS-u jeszcze mozecie 7 dni pluc na premier .Kopacz i PO bo po wyborach i wygraniu PiS-u bedziecie pluc, rzygac, p******** i sr..
Daro 39 / 37.190.138.* / 2015-10-18 14:44
A co Twoje PO zrobiło przez 8 lat ? rozwaliło ZUS i utajniło raport z kontroli NIK żeby się ludzie nie dowiedzieli. Więcej Afer jak ta partia to nawet PZPR nie miało Zabrali ci biedaku twoje pieniądze z OFE .Zrobili dług publiczny który twoje prawnuki będą spłacać. Dogadali się z żydami i będą im płacić renty po 100 E za holokaust , co miesiąc razy 5000 obywateli. pomnóż sobie. Już z braku kasy za lasy Państwowe się wzięli. A teraz dodatkowo sprowadzą Ci imigrantów i wmawiają ci, że to nic takiego. Byłem w Libii w Iraku w Jordanii i w Bośni i Hercegowinie w czasie konfliktu widziałem to nic takiego Przestań chłopie oglądać TVN i inne media, bo żyjesz w matrix-ie. otwórz swój mózg i jak chcesz się dowiedzieć prawdy to umiejętnie korzystaj z internetu.
Drożdżówki w szkole:P / 78.131.209.* / 2015-10-18 14:11
Cały merytoryczny plan rządzenia przez po to tworzenie kłótni z PiS-em....
I tak poprzez odgrywanie teatrzyku pt 3rp ludzie zamiast zając sie Polska ogłupiają sie nawzajem zajmując uwagę i spadając ludzi w tworzeniu sporów....
Jak wiadomo tylko socjalizm dzielnie radzi sobie z problemami nieznanymi w innym ustroju!!!!!!
Jako człowiek popierający jak największe swobody muszę w 100% poprzeć prezydenta, ktory jest zwolennikiem tego! aby każdy sam decydował tu akurat o swojej emeryturze.
Premierzyca jako komunistka z zsl jest zwolennikiem wszelakich zakazów nakazów, ktore próbują owinąć w ładny papier lewicowo postkomunistyczne media....

Najnowsze wpisy