Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent planuje orędzie. Tuż przed ciszą wyborczą

Prezydent planuje orędzie. Tuż przed ciszą wyborczą

Wyświetlaj:
historyk / 89.77.25.* / 2009-05-29 17:43
cały czas się ścigacie, ale nic z tego do mety może żaden nie dojechać gdyż Polacy nastawieni są na porozumienie a nie na walkę i żaden piar że wszystko to co robi prezydent jest złe a co robi PO dobre nikt obserwujący scenę polityczną sie nie nabierze. Pojedziecie razem na cmentarz historii
_qwert / 2009-05-28 09:59 / Tysiącznik na forum
Kurde, znowu będzie orędował.
Czy jakiś psiak może wyjaśnić, co znowu brat mu kazał powiedzieć?
taki tam / 87.205.71.* / 2009-05-28 08:09
Kurde, co ma do rzeczy wstawka: "tuż przed ciszą wyborczą"????
Czy jakiś tuskomatołek może wyjaśnić co tu jest nie tak?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Elendir / 2009-05-28 08:23 / Łowca czarownic
Wstawka ta określa czas. Skąd zatem wniosek że coś jest nie tak? I kogo nazywasz obraźliwie tuskomatołkiem?
taki tam / 87.205.71.* / 2009-05-28 16:47
Wstawka ta nie określa czasu. Czas określałaby wtedy, gdyby np. brzmiała tak: w piątek 5 czerwca 2009, o godz. 20.00.
Tutaj natomiast mamy do czynienia z ukazaniem relacji:
orędzie - tuż przed ciszą, bez próby nawet wyjaśnienia jakiego rodzaju jest to relacja i co dokładnie znaczy: "tuż", bo nic to nie mówi człowiekowi, który chciałby tego orędzia posłuchać, a nie zna dnia, ani godziny.
Prosiłem jakiegoś tuskomatołka o wyjaśnienie. Dziękuję za próbę tegoż.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Elendir / 2009-05-28 21:48 / Łowca czarownic

Wstawka ta nie określa czasu.

Zabawne jak to co jest dla normalnego człowieka zrozumiałe dla PiSowiaka nie jest.
Powtórzę pytanie: kogo nazywasz obraźliwie tuskomatołkiem?
historyk / 89.77.25.* / 2009-05-29 17:51
widzę teraz kto jest tuskomatołkiem a kto pisowiakiem, super język język porozumienia, ale nie otym chciałem - odnoszę wrażenie że innych nie widzicie, potopicie się raze w tych swoich pseudoargumentach i pozostaną po was tylko wspomnienia po którejś tam rzeczpospolitej po państwie prawa, po cudach i chorych ambicjach jedynie słusznie wiedzących jentelegentach i jak podobno powiedział Śpiewak wrzechpolskiej platformie
Elendir / 2009-05-29 21:14 / Łowca czarownic
Jakich pseudoargumentach?

A jeśli już szukasz głębszej refleksji, to myślisz że po Tobie pozostanie coś więcej?
sdadsddds / 217.74.68.* / 2009-05-28 07:53
WOW ! Ale czy koty nie poczuja sie zdradzone ? Mam nadzieje, ze nie, gdy zobacza, ze szefostwo PIS je kocha...
mirek3011 / 2009-05-28 07:52 / Tysiącznik na forum

sztabowcy Platformy szykują za to imprezę z udziałem Donalda Tuska. Prawdopodobnie będzie to spotkanie z ludźmi

To do tej pory z kim się on spotykał........sądziłem że jego elektorat stanowią ludzie a nie małpy z ZOO.
No chyba że on swoich wyborców uważa za podludzi ....w końcu dziadek służył w Wermachcie i był przesiąknięty ideologią Nitschego
wojcher / 2009-05-28 22:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy to naprawdę takie trudne dla przeciętnego PISowiaka?
Można spotkać się z "ludźmi", można spotkać się na imprezach zamkniętych, można spotkać się z dziennikarzami (chociaż podobno w/g PISu to nie ludzie) - taka jest różnica.
Chociaż w/g Ciebie jak i Twojego guru społeczeństwo dzieli się na tych "co stoją tutaj" i na tych "co stoją tam gdzie ZOMO"
taki tam / 87.205.71.* / 2009-05-28 08:06
No, czasami spotykał się jeszcze z piłką zamiast brać udział w debatach sejmowych, no i pewnie parę razy spotkał się z ziemią w tym samym czasie, kiedy o utrzymać pionu już się nie dało.
JGHJG987 / 196.3.50.* / 2009-05-28 07:14
Widzę że potwierdza się TEZA że PREZYDENT jednak startuje do PE bo coraz mocniej uczestniczy w KAMPANII, ale nie przejmujmy się , wredoctwa kaczorów nie da się zatuszować wystąpieniem kaczora :)

Najnowsze wpisy