Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent podpisał nowelę ustawy o emeryturach mundurowych

Prezydent podpisał nowelę ustawy o emeryturach mundurowych

Wyświetlaj:
Lidia 48 lat / 83.16.196.* / 2015-03-06 08:42
a kto madry na umysle ,wysportowany i wykształcony (najlepiej aby byly studia) pojdzie do policji czy strazy za te grosze no kto ? Ta emerytuira poki co jakos ich trzyma i wciaga. Ja jestem kobieta ale nigdy bym za te ochlamy tam nie pracowola. Albo b. wysoka pensja ( gornik moze miec po 7-9 tzs zl_) to niby dlaczego nie sytrazak czy policjant )ktory nie moze kiedy chce biegac do kosciolka tylko musi sluzyc narodowi , tzw w piatek,swiatek i niedziela oraz swieta) bez zaplaty ? - to normalne ?Niech placa za nadgodziny?Oni tylko zabierac potrafia-nic co innego. Ta wczesna emerytura ich trzyma - bo inaczej to nastapilo by rozwalenie i strazy i policji i innych sluzb. Lepiej wyjechac na bimbanie do Londynu niz tu w polsce gdziekolwiek słuzyc.Ja tam czesto jestem to wiem najlepiej.Tylko znac troche język i pracowitośc a gosciem sie jest !!!!!!!!!!!!
lllll / 212.182.92.* / 2015-03-04 12:25
bedziemy to pamnietac przy wyborze... o wyroznieniach... czy inni maja inne zalodki,,, swiadczenia i choc napewno mja duzo wiecej lat pracy.....

Najnowsze wpisy