Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent podpisał ustawę budżetową

Prezydent podpisał ustawę budżetową

Money.pl / 2010-01-29 21:37
Komentarze do wiadomości: Prezydent podpisał ustawę budżetową .
Wyświetlaj:
BYE PIS / 79.186.45.* / 2010-01-30 00:06
JAKIE TO PRZYJEMNE UCZUCIE ŻE KACZYŃSKI NIE MA SZANS Z DOWOLNYM KONTRKANDYDATEM W II TURZE A MOŻE I I. W CZASIE KAMPANII GOTÓW JESTEM WZIĄĆ URLOP I ZROBIĆ MARSZ NA WARSZAWĘ - NIGDY WIĘCEJ PISU. DLA SIEBIE I MOICH DZIECI.
kuba83 / 89.72.129.* / 2010-01-29 22:09
Muszę powiedzieć, że bardzo mnie cieszą uwagi Pana Prezydenta. Czekam na konkretne propozycje ograniczające wydatki. Może to trochę złośliwe ale myślę, że trzeba zacząć oszczędności od BBN. A może Pan Prezydent zaproponuje reformę emerytur mundurowych, albo likwidację KRUS??
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2010-01-29 21:39
... bredzić o tym, iż martwi was wysoki deficyt.
Przecież na własne uszy słyszałem, jak pański pryncypał eunuch intelektualny II, przekonywał całą Polskę z mównicy sejmowej, że droga do wyjścia z kryzysu wiedzie przez obniżenie VAT-u. Niechybnie - i przykład UK to pokazał - prowadzi to jednak do jeszcze większego deficytu w obecnej sytuacji ekonomicznej świata. Co najlepsze, UK właśnie niedawno z tego pomysłu się wycofało.

Ale tym razem mam usprawiedliwienie dla tych ich (konus II + konus I) bredni. Przyczyną jest ich całkowita nieznajomość zasad logiki, o ekonomii nie wspominając. I gęgają to co gilowska, glapiński (swoją drogą były członek kld) czy też bugaj im do uszu szepną, nie zastanawiając się ani chwili, że jedno wyklucza drugie.

Ale cóż:
Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić,
Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić,
Wałęsa pokazał, że każdy idiota może rządzić,
Kaczyński pokazał, że nie każdy...
zapytanko.pl / 83.23.194.* / 2010-01-29 21:37
Deficyt jest dość wysoki już od dawna i nadal będzie... Nie ma na chwilę obecną jakiekolwiek możliwości zmiany na lepsze, więc "ujdzie płazem" zwiększenie deficytu do 9%, a dopiero w kolejnych latach jego obniżenie. Trzeba pamiętać, że aby wejść do strefy EURO musimy mieć deficyt na poziomie 3% lub mniej. W tej chwili jest to ok. 4% i w tym roku będzie to ok. 9%... to dużo, ale jeśli mamy w perspektywie Euro2012 to jakoś nam się to zwróci z nawiązką ;)

Pozdrawiam,
Łukasz,
zespół http://www.zapytanko.pl

Najnowsze wpisy