Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent podpisał ustawę o jednorazowym dodatku dla emerytów i rencistów

Prezydent podpisał ustawę o jednorazowym dodatku dla emerytów i rencistów

Wyświetlaj:
Edy / 83.20.148.* / 2016-02-12 19:51
A częściowo niezdolni do pracy tzw.III grupa na pewno znów 75%tej kwoty-jawne złodziejstwo bo nic o tym nie piszą
ja45 / 188.246.158.* / 2016-02-12 19:30
wasal poprze ustawę 80+ przymusowa eutanazja, wielkie osiągnięcie Prezesa.
aga2212 / 83.248.34.* / 2016-02-12 19:19
Z pustego i Salomon nie naleje. Mamy nowy rzad, ale z kad oni maja sprawic by kraj stal sie nagle bogata potega? Przeciez pieniadze na drzewach nie rosna i nie ma Polska mitycznych zloz lota, na ktore niby wczesniejrze rzady kladly lapska i trzymaly z dala od ludu. Jak sprzeniewierzono jakies pieniadze to juz ich dawno nie ma, juz je rozkradziono. Kraj mozemy budowac silny, ale tylko razem. Zaden rzad nie naprawi kraju jezeli ludzie czzekaja tylko na gotowe. Jedna mrowka nic sama nie zrobi, ale paredziesiat milionow mrowek to juz jest cos z czym sie trzeba liczyc...
borubar / 217.99.252.* / 2016-02-12 21:39
Droga ago 2212,
Zacznij tę wspólną pracę u podstaw od nauki języka polskiego w piśmie. Zauważyłem prostą zależność, że im więcej błędów ortograficznych i stylistycznych we wpisach tym większy poziom prawdziwej polskości i patriotyzmu w treści. Prezes powinien się nad tym zastanowić i zmobilizować swoich wielbicieli do kursu językowego przynajmniej na poziomie podstawowym. Zachodzi bowiem podejrzenie, że nie są to Polacy lub (co gorsza) są to Polacy, ale niestety z pierwotnym bądź z wtórnym analfabetyzmem.
Powodzenia w studiowaniu elementarza, lekcja 1: Ala ma kota (lub jak wolisz - prezes ma kota - może w wersji z prezesem będzie ci łatwiej).
usia @ / 77.45.55.* / 2016-02-12 21:32
droga Pani Ago!! Ja od ust odejmuję sobie już pół wieku, bo co władza to się słyszało, że jak zaciśniemy pasa przez pewien czas - to damy radę i państwo będzie bogatsze. Tylko, że ten pas zaciskany jest coraz mocniej, a państwo niestety wciąż biednieje. Absurd jakich mało. Obiecują nam za każdym razem kiełbasę wyborcza, a dostajemy tylko flak kiełbasiany. Nowy rząd musi najpierw sobie napchać kieszenie, a wyborca - no cóż - radz sobie sam! . Wobec obecnej sytuacji i czytając Pani słowa - weżmy się do pracy i razem coś zdziałamy - ja mówię głośne NIE!!! Teraz niech się rząd weżmie do pracy i spełni wszystkie dane nam obietnice!! Pozdrawiam
teri330 / 89.64.11.* / 2016-02-12 22:25
tak za wszystkie błędy różnych rządów płaci naród oni napchają swoje kieszenie kasą a nas zostawią z ręką w nocniku,nam stawiają progi a oni w sejmie są bogami którzy decydują o naszym życiu o rozmnażaniu o tym w co mamy wierzyć,na jakietematy rozmawiać jeszcze nas podsłuchują wyłapują nasze dane z internetu nie mamy prywatności czy to jest normalne.każdy rząd musi mieć szanse ale z tego co obserwuje ten rząd pozwala sobie na zbyt wiele a na to mojej zgody nie było i w kampani wyborczej o tych tak szybkich zmianach nie było mowy po co ten pośpiech,czuję złe intencje,bo politykę należy zmienić ale nie w tym tempie i na kolanie,to są ważne sprawy żebyje tak traktować
Zibi999 / 5.172.232.* / 2016-02-12 21:32
Zdawali sobe sprawę przed wyborami na co stać nasz kraj, ale obiecankami można kupić naród
Jan 1947 / 82.177.28.* / 2016-02-12 21:13
To bierz się za robotę a najlepiej wyjedż za granicę i przysyłaj dla rodzinki euro by w Polsce wydawała i wspierała Polski rząd a nie siedzisz w internecie.Bo ja Twe słowa słyszałem kilkadziesiąt lat temu że trzeba ojczyznę odbudowywać ze zniszczeń wojennych a następnie wszystko rozsprzedano (rozgrabiono) i roztrwoniono nie ponosząc żadnych konsekwencji a niektórzy się dobrze sprywatyzowali więc życzę Ci wydajnej i solidnej pracy dla nowych bo jak wiadomo historia kołem się toczy.Tak że wierz rządzącym a gdy będziesz w moim wieku wspomnij sobie moje słowa
misiek123988 / 82.160.156.* / 2016-02-12 20:01
a na kler zawsze się znajdzie kasa i nikt z tego powodu nie narzeka i nie robi to na rządzie żadnego wrażenia i problemu
103545 / 37.152.18.* / 2016-02-12 18:26
Atrapa satrapy- prezesa dała głos i podpisał jałmużnę dla seniorów. Mówi że dla Polaków. Ot, panisko. Alle jaja.
Pamięć wróć / 93.105.42.* / 2016-02-12 20:59
To może sobie przypomnicie, że te dodatki jeszcze ustaliło PO i PSL, czyli poprzedni rząd, gdyż waloryzacja podobno będzie tak niska na 2016, że można liczyć jedynie 4 zł netto, zresztą to też zasługa jeszcze poprzedniego rządu, bo na takim właśnie poziomie były ostatnio waloryzacje, a teraz chcecie wszystko zwalic na Prezydenta Andrzeja Dude i obecny rząd... oj nieładnie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
m-53 / 213.108.152.* / 2016-02-12 19:44
Ależ tu kretynków się namnożyło. Jak widać, by taki chwast przyrastał żadne 500+ nie jest potrzebne, Alle jaja.
15 16 17 18 19 20
na koniec starsze

Najnowsze wpisy