Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent podpisał ustawę o składach zdrowotnych rolników

Prezydent podpisał ustawę o składach zdrowotnych rolników

Wyświetlaj:
podzielcie naród / 217.98.39.* / 2012-02-18 23:26
Dobrze zorganizowane „żywienie społeczne” dzieci zapewnia nie tylko uwolnienie kobiety od kuchni, ale i zmniejsza także materialną zależność dzieci od rodziny. [...] Tym samym rozszerzy możliwość komunistycznego wpływu na dzieci, a także ustanowienia bardziej mocnego systemu wychowania komunistycznego.

To właśnie dzieci wychowane „po bolszewicku” nękały potem chłopów, którzy ratując się przed śmiercią głodową, ścinali kłosy na polach kołchozowych.
mariusz małopolska / 178.37.12.* / 2012-01-27 08:57
tragedia ! rolnicy to święte krowy !!! i nieroby pola im odłogiem stoją , a oni takie małe składki płacą , ja mam jedno osobową firmę i płace 900 zł na miesiąc , GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!!! KUPIE SOBIE 6 HKT POLA I ZOSTANĘ ŚWIĘTĄ KROWĄ . I W KIESZENI ZOSTANIE MI 899ZŁ . POZDRAWIAM PANA PREZYDENTA !!!!
smerf99 / 83.5.6.* / 2012-01-26 18:47
produkuje 200 000 litrów mleka rocznie i za PO mam taki dochód że planuje zlikwidować produkcie mleka taka jest w tej chwili opłacalność. Jak wam w mieście jest tak żle to proponuje zamiane może wtedy przestaniećie się wymądrzać. a jak my rolnicy przestaniemy sięrozwijać to wy nie będziecie mieć pracy bo tak naprawde to my rolnicy napendzamy ten kraj a nie wy mieszczuchy
Ceneo / 83.29.100.* / 2012-01-26 18:25
To jest rażący przykład nierówności wobec prawa, tolerowanej przez rząd.
Czy takie pomysły to wyraz bezradności, koalicyjnej niemocy, czy chęć utrzymania władzy za wszelką cenę? A może jest to efekt dążenia do samoośmieszenia władzy publicznej
Każdy mając nawet mikroprzedsiębiorstwo płaci więcej. Nawet jeżeli ma się działalność gospodarczą poza normalną praca etatową trzeba zapłacić ponad 240 zł miesięcznie.
Przywileje dla wymiaru sprawiedliwości, przywileje dla aparatu przymusu, przywileje dla armii urzędników, przywileje dla klasy politycznej. Za wszystko zapłaci pracownik najemny, harujący legalnie. Przecież to absurd!!!
Polska partiokracja najwyraźniej nie radzi sobie z rządzeniem. Może droga koalicjo czas rzucić ręczniczek na ring?
Szerzej o polskiej partiokracji na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
deco123 / 31.174.227.* / 2012-01-26 18:11
Kiedyś, ktoś kto miał 20 ha uważany był za gospodarza całą gębą.
Dziś taka osoba zapłaci za rodzinę 80 zł ubezpieczenia.

Krok do przodu, ale bardzo malutki. Ja od każdej zarejestrowanej działalności płacę dwa razy więcej. i nikt mnie nie pyta czy zarabiam czy dokładam do interesu, czy jestem "małorolnym biznesu" czy obszarnikiem.
Porażka!
deco123 / 31.174.227.* / 2012-01-26 18:12
80 zł jeśli rodzina składa się z 4 osób. :)

Najnowsze wpisy