Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent pomoże rozwiązać spór o Traktat?

Prezydent pomoże rozwiązać spór o Traktat?

Money.pl / 2008-03-13 12:37
Wyświetlaj:
Sabre / 2008-03-13 12:37 / Tysiącznik na forum
I tu nasuwa się pytanie - czy prezydent obroni swój sukces negocjacyjny i oskarową kreację przed swoim bratem i ojcem dyrektorem?
Pytanie, rzecz jasna, jest tylko retoryczne. Zrobi to, czego ojciec dyrektor zażąda.
To już nie powinno nikogo dziwić, ale te tak łatwe zmiany poglądów w wykonaniu PiS są naprawdę zdumiewające:) Czy już nie mają żadnych zasad, poza posłuszeństwem wobec ojca dyrektora?
Już chyba nawet nie ma PiS. Powinni się nazwać LPR. I jak LPR zostaną złożeni na katafalku przez swojego guru.
GIERTYCH / 89.77.166.* / 2010-04-03 19:38
Przeciez pis rozwalil sejm zeby nie bylo LPR, jedynej partii niepodleglosciowej i zeby bron Boze nie dopuscic do dyskusji o traktacie kasujajacym niepoddleglosc POLSKI
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 13:04 / NiePOsPOlity Intelekt
Ależ PiSuary właśnie bronią wyników negocjacji przed zapowiedziami Donaldu Tusku, który przyznał, że za wszelką cenę będzie chciał kiedyś przyjąć KPP (!!! tę samą, którą LIBERALNI Wyspiarze jakoś bez wahania spuścili po brzytwie !!! )

SBeku Sabre - robienie ludziom wody z mózgu weszło ci w krew, nieprawdaż? ;-)
Sabre / 2008-03-13 14:02 / Tysiącznik na forum
Bla bla bla. PiS wykazuje taką samą troskę o wynik negocjacji, jak ty ... niepospolity intelekt.
Wystraszyli się guru z Torunia i zrobią wszystko, by go obłaskawić - ot, cała tajemnica tej awantury.

Nie ma nic bardziej żałosnego, jak próby usprawiedliwienia postępowania Jarosława K. przez dyżurnych pisiorów:) Chociaż tych wszystkich "wytłumaczeń" internetowej niemoty Kaczyńskiego nie przebiłeś ... . Musisz się bardziej starać.

Spróbuj wersji patriotycznej, coś jak - Jarosław dba o suwerenność naszego kraju! Niedługo, ze względu na elperyzację PiS, będzie bardziej w modzie:)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 14:11 / NiePOsPOlity Intelekt
Ależ mi w zupełności wystarczy, że odrzucenie gorsetu 170 tysięcy stron IDIOTYCZNYCH przepisów wyssanych z brudnych paluchów EuroPejsów SPRZYJA liberalnej, prężnej gospodarce regionu. Prężna gospodarka wzmacnia politycznie, a sparaliżowana gospodarka osłabia (by daleko nie szukać - casus ZSRR).

Widzisz, PiS działa na rzecz wzmocnienia UE. I jak ta wyczekiwana przez ciebie, SaBre - wersję patriotyzmu jewropejskiego. POdoba się? ;-)
Sabre / 2008-03-13 14:33 / Tysiącznik na forum
Błąd. Insynuacja że PiS wzmacnia UE? To dla PiS, zważywszy na strukturę jego elektoratu, może być zabójcze:) I co wtedy wy, sieroty po paktach stabilizacyjnych, zrobicie?
Nowej partii Rydzyka jeszcze nie ma ... .
Musisz się bardziej starać, choć zadatki na ideologa RM już masz.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 15:37 / NiePOsPOlity Intelekt
Błąd. Insynuacja.
Choć POdejrzewam zatem, iż POzostałości PO służbie w SBecji milsze sercu, nieprawdaż? Ideologia bardziej życiowa, nieprawdaż? ;-)
Sabre / 2008-03-13 16:00 / Tysiącznik na forum
Już koniec? Po próbie bycia dowcipnym, natura ściągnęła wilka do lasu, w twoim wypadku, do wypisywania szaletowych obelg:) Czego innego można było się spodziewać ... .

To wy, jako esbecy, też mieliście jakąś ideologię? Może i tak, w końcu się chwaliłeś kapowaniem, zatem pewnie wiesz ... .
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 16:09 / NiePOsPOlity Intelekt
doprawdy, "ideolog RM" to nie jest żadna (szaletowa?) obelga, nieprawdaż? Permisywizm moralny michnikowszczyzny po prostu POraża...
Zatem Ideolog "Służby Bożej" też nie obraża i przestań się strzępić po próżnicy, SBeku;-)
Bies2 / 2008-03-13 19:08 / Bywalec forum
Słuchaj łowco. Należysz do partii, która na stanowiska ministerialne wypromowała idiotów i chorych psychicznie.. Partii, której Premier z bratem podpisują umowy i zobowiązania , by ich nie dotrzymywać. Partii, która kompromituje mój kraj na arenie międzynarodowej. Partii, której funkcjonariusze w majestacie prawa ,na podstawie fałszywych dowodów dyskredytują i znieważają własnych obywateli. A skarb państwa płaci kary za decyzje błaznów. Jesteś członkiem organizacji, która powinna być zdelegalizowana. Jesteś dokładnie taki jak większość twoich kompanów . Działaj dalej, przybliżaj ten dzień, kiedy wyrzucą ciebie i twoich prymitywnych towarzyszy do śmietnika. Wiem , że jesteś zbyt mało skomplikowany i to na ciebie nie podziała, ale inni też czytają.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 21:08 / NiePOsPOlity Intelekt
tolerancyjny jesteś koleś, nie POwiem! ;-)
europejsy byłyby z ciebie naprawdę dumne! ;-)
Sabre / 2008-03-13 16:27 / Tysiącznik na forum
Zatem zrównałeś ideologa RM z ideologią SB ... . No cóż, może masz rację.
I nie popisuj sie "permisywizmem", bo te słowo nijak tu nie pasuje:)
A jeśli już nie potrafisz odpowiedzieć na moje komentarze, to nie zaczynaj.
Już dawałem ci do zrozumienia, że nie zyczę sobie pogaduszek z kimś takim jak ty (podobnie jak wielu innych internautów).
Ale ty nie możesz wytrzymać bez lżenia.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-13 21:12 / NiePOsPOlity Intelekt
może mam rację, ale w dziedzinie SB przecież to ty znasz sprawę od POdszewki ;-)

"Permisywizm - pejoratywne określenie, używane przez osoby o poglądach konserwatywnych, określające postawę tolerancji dla zachowań nieakceptowanych przez dużą część społeczeństwa. Zdaniem osób posługujących się tym terminem, postawa tolerancji wynika z kontestacji tradycyjnych, konserwatywnych norm etycznych i jest konsekwencją relatywizmu moralnego."

Czegoś nie zrozumiałeś z tej definicji? Np. własnej postawy, która jest konsekwencją relatywizmu moralnego? Przykro mi...
A do co ty sobie życzysz, naprawdę wybacz mi, ale g....(uzik) mnie interesuje ;-)
Bies2 / 2008-03-13 21:34 / Bywalec forum
Łowco!. Nie będę się wypowiadał na adekwatności i zakresu pojęcia, którego używasz. Cieszy mnie ,że masz encyklopedię co świadczy,że ni-ck jakiego używasz to kompleks braku wykształcenia. Ale to nie jest mój problem. Ciekawi mnie raczej z czego bierze się to imputowanie adwersarzom ich związku z SB. Może cię nie przyjęli do pracy w tej agencji albo byłeś konfidentem. Może zauroczył cię obsługujący się zdolny i młody oficer SB, twardziel który tak wpłynął na twoją psychikę, że teraz bajdurzysz jak Jarek na konferencjach. Odkryj się, może będzie ci łatwiej żyć. Nie będziesz wszystkim których nie lubisz wmawiał pracy w służbach specjalnych. A może to kompleks z dzieciństwa bo nie zdobyłeś specjalności zucha donosiciela?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-14 08:48 / NiePOsPOlity Intelekt
Każdy, kto posiada encyklopedię ma kompleks braku wykształcenia, Sherlocku? ;-) A Wikipedia też się łapie? ;-)

Mnie natomiast ciekawi - z czego bierze się to imputowanie adwersarzom ich związku z RM, głąbie ;-) Zamiast ciebie przyjęli na spikerkę Sobecką? :-D
Bies2 / 2008-03-14 10:58 / Bywalec forum
Nie każdy, ty go masz!. Ale akcentowałem , kompleks "zucha donosiciela" , szkoda, że nic na ten temat nie masz do powiedzenia a to dużo znaczy. Niedojrzałe pętaki mówią pokazując język "a to ty skarżyłeś mamie, że ja skarżyłem w szkole, no i kto tu jest skarżypytą ". Znów walnąłeś jełopie, jesteś z tych co to wygrali przegrywając.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-14 11:14 / NiePOsPOlity Intelekt
Nie mam POjęcia o czym traktuje POwyższy bełkot... Zatem spuszczam go w kiblu. ;-)
Bies2 / 2008-03-14 11:29 / Bywalec forum
No właśnie o tym mowa, żeby coś rozumieć trzeba byś na poziomie i nie co rozgarnięty. Jeśli o miejsce do zadumy to wskazywałem ci już wcześniej i wybrałeś słusznie. Tylko w kiblu znajdziesz ukojenie. Ale nie jesteś odosobniony, podobnie postępuje niejaka Sowińska. Ona to zamiast jednego kibelka, ma dwa. Bierz przykład ze swych liderów.

Najnowsze wpisy