Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent przedłużył misję w Afganistanie

Prezydent przedłużył misję w Afganistanie

Money.pl / 2010-10-18 13:40
Komentarze do wiadomości: Prezydent przedłużył misję w Afganistanie.
Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-19 10:49
Panie Prezydencie proszę zostać z żołnierzami i walczyć z nimi jak prawdziwy Król. Zginąć za pieniądze wraz z innymi żołnierzami na rachunek podatników to wielki zaszczyt !
Wapniak / 2010-10-18 14:36 / Tysiącznik na forum
Hmmm.... a gdyby tak tego kombatanta cierpiętnika dało się tam wysłać...
Swoją drogą; nikt z nich, swoich synów tam nie wyśle ani gdzie indziej...
Młodzieży: uczcie się... co Wam ten wielki "walczący patriota" /razem z innymi/ chce przekazać a raczej pokazuje...
buc_pucybut / 2010-10-18 13:43 / Tysiącznik na forum
Ja myślałem że już wracają ...... ciekawe co na to rozgrzany sędzia
ździcho / 77.253.114.* / 2010-10-18 22:23

Ja myślałem że już wracają

No co Ty? Przecież Afganistan nie został jeszcze skolonizowany, Afgańczycy wysiudani przez amerykańskich inwestorów ze swych pól uprawnych i zapędzeni do pracy w kopalniach złota i platyny. Dopiero jak Amerykanie wytępią co słabszych bronią biologiczną (jest najtańsza) to wtedy dopiero będzie można myśleć o wycofywaniu polskiego kontyngentu.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-10-18 13:40
A w kompanii pieprzył coś innego?
ździcho / 87.205.192.* / 2010-10-19 09:10
Rossi, to proszę teraz do niego jęczeć a nie tu na forum. Jak na niego zagłosowałeś w wyborach prezydenckich, to teraz masz. Do kogo te pretensje?
ździcho / 87.205.192.* / 2010-10-19 09:17
Szanowni Wyborcy! Wy myślicie, że demokracja kończy się w momencie odejścia od urny? Nie, kochani, mylicie się, bo ponosicie teraz odpowiedzialność za to, jakiego prezydenta sobie wybraliście i każdej śmierci żołnierza w Afganistanie począwszy od 6 sierpnia 2010 roku WSPÓŁWINNI jesteście WY, bo WY wybraliście JEGO. Może nikt Was za to nie zamknie, ale sumienie nie powinno Wam dawać spać po nocach, jeżeli oddaliście głos na Komorowskiego.
p********** / 79.185.219.* / 2011-01-13 10:21
Demokracja i wybory, to kpina z tępego ludu, wybór międzu dźuma a cholerą, dwie strony tej samej koszernej monety, ale tepaki maja iluzje ,że ich głos cos znaczy. Czy ktos was pytał o zdanie w sprawach naprawde kluczowych np. traktat lizboński, wysyłanie sił okupacyjnych do Iraku, Afganistanu, teraz bedziecie mieli jankesów u siebie, również wbrew woli więksosci normalnych obywateli- oto demokracja w hamerykańskim wydaniu...Dlatego wszystkim szmaciarzom tak w oczy kole Łukaszenko, gdyz nie jest uległą polityczną dziwka, jak nasi i inni tzw. demokratyczni sprzedawczyki (politycy ) mający konta w szwajcarskich bankach a gdy ich kadencje się kończa dołączają do swych rodzin w USA czy Izraelu. Co tam wojny bomby okupacje , musimy nieść demokracje "zniewolonym" ludom globu...

Najnowsze wpisy