Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent rozpoczyna debatę o przyjęciu euro

Prezydent rozpoczyna debatę o przyjęciu euro

Money.pl / 2013-02-26 08:14
Wyświetlaj:
BUL / 87.239.74.* / 2013-02-26 17:38
z zaciekawieniem czekam co powie Prezydent...On zawsze mówi coś ciekawego i odkrywczego......ufa mu 70% tzw.badanych....wyniki prawie jak w Rosji..druga kadencja pewna....cieszmy się!
BKJan / 87.239.74.* / 2013-02-26 17:32
to ważne dla Polaków P.Prezydencie.......mam 1600.-zł emerytury..czy mam się cieszyć,ze dostanę w przyszłości 400 euro?a P.Merkel mówi,ze euro to nie pieniądz tylko idea.....będziemy żyć ideą....wspaniała europrzyszłość!
Francopilot / 87.239.74.* / 2013-02-26 17:23
już przygotowują się do ogłoszenia kolejnego sukcesu...tym razem największego.......
duby smalone / 193.111.166.* / 2013-02-26 14:29
powiedziała Joanna dodała Trzaska-Wieczorek
obse.... / 83.22.240.* / 2013-02-26 10:00
bzdury plecie Bronek. Czemu Słowacy przyjeżdżają do Polski na zakupy. Bo bieda ich goni. 90% Polaków, prywatnie nie chce waluty,która całkowicie pozbędzie nas i nasz kraj suwerenności. Jak na dłoni widać do czego dążą politycy. Czy mają przyzwoleni ludu???
Floyd / 2013-02-26 10:43 / Tysiącznik na forum
Jestem pod wrażeniem mądrości 'ludu' w takich kwestiach. Widziałem już takich co twierdzili, że zamiast 2000zł zarobią 500€, ale za bochenek chleba który kosztuje 4zł będą płacić 4€ i jak tu wyżyć pytali. Przyznaję, że sam nigdy bym na to nie wpadł.
Suwerenność? Ciekawe ilu ludzi z 'ludu' rozumie to słowo i co z niego wynika w tym względzie. Na swobodnym dodrukowywaniu papierków zwanych umownie pieniędzmi?
Może zatem zamiast pytać o suwerenność postawić pytanie wprost: "Jak ludziska chcecie aby było z tym dodrukowywaniem."
Można by jeszcze pytać: "Czy chcecie aby euro było po 4zł czy np. po 10zł."
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-26 10:51
Suwerenność? Ciekawe ilu ludzi z 'ludu' rozumie to słowo i co z niego wynika w tym względzie.
Obyś się nie zdziwił i nie oceniaj Ludu swoją miarą z której wynika że jesteś tępy
Floyd / 2013-02-26 11:13 / Tysiącznik na forum
Mam zatem nadzieję, że mi wytłumaczysz jak krowie na granicy o co chodzi twoim zdaniem z tą suwerennością w kwestiach monetarnych.
Może nawet przyznam i rację jak mi dobrze wytłumaczysz. :)
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-26 11:34
"Nie wyobrażam sobie bym był wicepremierem i ministrem finansów, ani nawet w polityce, gdy Polska przystąpi do strefy euro. Mamy dużo do zrobienia, żeby Polskę tak przygotować do strefy euro, żeby na tym przystąpieniu naprawdę skorzystała. Przystąpienie do euro wzmacnia tych, którzy są dobrze przygotowani, a dramatycznie może osłabić tych, którzy są słabo przygotowani. Dlatego przed nami dość długa droga przygotowania Polski przez wiele reform, które zwiększą jej konkurencyjność. (...) Będziemy mogli przystąpić z czystym sumieniem, gdy Polska będzie dobrze przygotowana" - powiedział w RM FM Rostowski.

już wiesz poco nam suwerenność monetarna
Floyd / 2013-02-26 11:51 / Tysiącznik na forum
Jakoś nie widzę w tym przytoczonym tekście nic o suwerenności, a jedynie o przygotowaniu do wprowadzenia euro.
O suwerenności najczęściej piszą i mówią ci co nie akceptują wprowadzenia euro ani dziś ani jutro bo kojarzą to słowo z niepodległością której nie można się zrzec. Nie widzisz różnicy?
debos / 95.49.95.* / 2013-02-26 11:09

Obyś się nie zdziwił i nie oceniaj Ludu swoją miarą z której wynika że jesteś tępy

A według jakiej miary ma oceniać? Własna jest najlepsza. Podejrzewam, że przykładając tę swoją miarę wychodzi mu, że znaczna część ludu plebejskiego nie rozumie na jakim swiecie żyje. Dla nich Polska nie jest suwerenna, niepodległa a wolność z pieśnią na ustach ( Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie )trzeba dopiero wywalczyć. Oni kiedyś byli przeciwko Unii, teraz przeciwko wprowadzeniu Euro. Człowiek ciemny ponieważ nie rozumie to boi się zmian. Ale przecież nie ci co się sami nie wiedzą czego lękają powinni decydować o poważnych sprawach. O przyszłości Polski. Miotanymi przez nich oskarzeniami o zdradę, sprzedaż interesów Polski też nie trzeba się przejmować.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2013-02-26 11:37
z Tobą PeOwski propagandzisto nie mam zamiaru dyskutować,ale twoje wypowiedzi będę piętnował na każdym kroku
nowy tydzień / 94.42.189.* / 2013-02-26 09:41
JAK ZAMIERZACIE TŁUMĆ BUNTY SPOŁECZEŃSTWA, KTÓRE NIE CHCE euro ?

MOZE CZOŁGAMI ROZJEDZIECIE MANIFESTACJE , takiego fachowca macie pod ręką u siebie. No i twórac III RP Kiszczak, tez ma doświadczenie w likidowania oporu społecznego.
nowy tydzień / 94.42.189.* / 2013-02-26 09:33
to nie jest ważne dla Polaków, to jest wazne dla ciebie,tuska i waszych kolesi od mega numerów finansowych.

nie masz telwizji ? nie widzisz Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Cypru wszystko EUROSTREFA
stropianowcy chca się polokwac bezpiecznie w Brukseli.
mała Słowacja złozyła się do ratowanie Grecji kwotą 8 miliardów euro a to nie koniec !

POLACY ZMIENIAJMY RZĄDY, ODSUŃMY TYCH LUDZI OD WŁADZY JAK NAJSZYBCIEJ !
sir / 89.167.72.* / 2013-02-26 08:21
Już od czasów średniowiecza rozwijały się zdecydowanie lepiej i szybciej te miasta, które miały przywilej bicia monet. Dziś sami chcą się poddać obcemu kapitałowi. To groźne, niebezpieczne i zdradliwe. Wszystko dla korzyści "klasy panującej". Dość tego.
pop1111111 / 82.47.100.* / 2013-02-26 08:14
'jest korzystne dla polskiej gospodarki i trzeba wierzyc ze dla Kowalskiego'. Ztego zdania wynika ze za euro lobbuja zagraniczne koncerny, a o skutkach dla polskiego Kowalskiego to oni nie nie maja pojecia i 'wierza' ze bedzie oki.Szok. ALe ciemnogrod
debos / 95.49.95.* / 2013-02-26 08:46

Ztego zdania wynika ze za euro lobbuja zagraniczne koncerny,

A polskie przedsiębiorstwa to nie? Przy czym oczywiście nie ma takiego lobbingu. Kto to pisze bełkocze. Polskim przedsiębiorcom też zależy na tym zeby wprowadzić €. I trudno się dziwić. w końcu jeden koszt mniej.

Najnowsze wpisy