Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent RP: Rosja nie ma żadnych szczególnych praw

Prezydent RP: Rosja nie ma żadnych szczególnych praw

Wyświetlaj:
larson71 / 2008-08-14 13:09
Ależ ma , ma Panie Prezydencie ma jak wszystkie panstwa rosja ma prawo i nikt nie może im tego odebrać , inna sprawą natomiast jest to czy mają sie czym szczyćic
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2008-08-13 13:59
Kaczyński Lech i Kaczyński Jarosław to "wielcy polscy patrioci". Lech Kaczyński tak prowadzi politykę zagraniczną Polski jak Jarosław kaczyński zna słowa humnu polskiego. Boże chroń Polskę bo koniec nasz bliski! A od takich "patiotów" uchroń nas Panie!
czeluści / 213.158.196.* / 2008-08-13 17:37
Wyjaśnij o jakiego Pana i Boga ci chodzi? może o człowieka honoru kiszczaka ? No niestety on cię nie uchroni, sam się nie długo znajdzie w zainteresowaniu Belzebuba.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2008-08-13 13:36
Czy Kaczyński może przestać robić sobie kosztem Polski kampanię reklamową? PR-owskie wyjazdy i przemówienia. Czy on chce wojnę wypowiedzieć Rosji? jak tego słuchałem to wglądało na to. Na szczęście Rosja nie traktuje tego człowieka poważnie. Przesłuchuje niczym sledczy ministra Rządu Polskiego, wydaje polecenia Rządowi Polskiemu. Czy ten człowiek zachowuje się "normalnie"? To jest działanie na szkodę Państwa Polskiego i jego obywateli. Ten człowiek zgubi Polskę i pytam jak długo jeszcze mam się wstydzić, że taki człowiek jest prezydentem kraju w którym sie urodziłem i zdecydowałem się żyć?
niesamowite! / 213.158.196.* / 2008-08-13 17:34
no nie gadaj, tu się urodziłeś?. A można zapytać jak się ta wiocha nazywa, może Chamsk, Syberia, Swornegacie?.
andowc / 83.30.113.* / 2008-08-13 13:13
Prezydent K. traktuje "Polskę", jak swój "prywatny folwark".
Obywateli jak "chłopów pańszczyżnianych".
Czas z tym "skończyć", - kiedy nauczy się "Demokracji".
Widocznie tak go wychowano.
brawo! / 213.158.196.* / 2008-08-13 17:31
o to, to !. Widzisz, cep z ciebie sakramencki (aż miło się na sercu robi), ale i w myśleniu pańszczyźnianego bywają przebłyski. "Bo go tak wychowano" o to chodzi, o to właśnie chodzi, drogi pańszczyżniany, o w y c h o w a n i e.
andowc / 83.30.113.* / 2008-08-13 17:45
Widocznie jesteś jego "pupilem", któremu może do "dupy" nakopać, i podziękujesz.
matday / 2008-08-13 12:41
Gratuluje panie kaczor dyplomacji , potrafi pan tylko krzyczeć i porywac sie z motyka na ksieżyc ... Dalej nie nasi politycy nie potrafia zrozumiec ze rosja to militarna i gospodarczą potega... Jak zwykle my zaplacimy za te slowa naszego kochanego pana prezydenta bo rosja nam tego nie daruje ... Dlaczego Europa siedzi cicho i nie zabiera glosu w tej sprawie . Co robia niemcy anglicy hiszpanie wlosi , cala skandynawia ---- nic zupelnie sie nie wtraca w nieswoje sprawy .... Ale my polacy zawsze bedziemy stali na strazy calego globu ... Tylko ni epotrafimy zadbac o nas samych o nasze interesy i o swoj dobrobyt w kraju... Paranoja , wstyd mi za taka polityke i ciagle nadstawianie tyłka.... Zobaczymy jak nam rosja przykreci gas i rope albo podniesie ceny o kilkaset procent kto nam wtedy pomoze ???
badacz netu / 79.187.192.* / 2008-08-13 12:59
Europa siedziała cicho także wtedy gdy Hitler odbudowywał potęgę niemiec. Siedzieli cicho gdy Hitler zajmował Austrię, gdy zajmował Czechosłowację, lekko bąknęli gdy wszedł do Polski. O 17 września i Katyniu Europa do dziś nie chce mówić. Europa ma Polskę gdzieś, tak jak miała gdzieś 70 lat temu. Do Francji i Hiszpanii Rosja nie wejdzie. A Polska sowieckich barbażyńców zawsze bolała.
PS: W latach 30-tych, powszechne było przekonanie, że świat jest już tak "cywilizowany" i "humanitarny" i tak doświadczony po WWI że żadnej wojny nie będzie. Także w Polsce było sporo takich którzy pukali się w głowę gdy rząd chciał się zbroić.

Najnowsze wpisy