Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Prezydent Węgier podał się do dymisji

Prezydent Węgier podał się do dymisji

Money.pl / 2012-04-02 14:32
Komentarze do wiadomości: Prezydent Węgier podał się do dymisji.
Wyświetlaj:
wielki kanion / 46.205.25.* / 2012-04-02 15:52
w Niemczech za drobne sprawy poleciał prezydent, na Węgrzech za plagiat.

ciekaw jestem jak długo w Gdansku będzie nazwany port lotniczy ?

W Niemczech zostaje prezydentem pastor szef Komisji lustracyjnej a u nas w lustarcji praktycznie nie było.
A komorowski jako jedyny poseł głosował przeciwko likwidacji WSI
zazum / 194.39.141.* / 2012-04-02 15:51
" Pal Schmitt, węgierski szermierz i szpadzista, dwukrotny złoty medalista olimpijski "- ideał (olimpijskiej walki fair) sięgnął bruku
;-))) / 199.67.203.* / 2012-04-02 14:32
W każdym normalnym poaństwie po takich "aferach" urzędnicy podaja sie do dymisji (np. Niemcy czy ww. Węgry) u nas w Polsce jak wielkiej afery by nie było i tak zostanie zamieciona pod dywan a osoby odpowiedzialne będą pełnić dalej swoje funkcje.
Zaprawde, Polska to dziki kraj.
krzys89 / 2012-04-02 15:18 / Bywalec forum
Miller podał się do dymisji, Cimoszewicz kiedyś wycofał się ze startu w wyoborach, może jakiś przykład dymisji, której nie było, pomimo tego, ze być powinna?
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-04-02 17:38
"więc mam wyższe wykształcenie, chociaż studiów nie skończyłem jak prezydent Kwaśniewski (Stolzman)."
pajchiw / 2012-04-02 15:48 / Tysiącznik na forum
Drzewiecki (hazardowa), Premier (Smoleńsk), Boni (ACTA), Boni (wyciek danych wszystkich dziennikarzy zaproszonych na konferencję), Kopacz (reforma NFZ), afera FOZZ - NIKT nie usłyszał zarzutów, Pawlak (nowa umowa z Gazpromem - najwyższe stawki za paliwa w Europie), Palikot (afera z niepłaceniem wykonawcom), Grabarczyk za drogi (na Euro), Grabarczyk za koleje (2 tragiczne wypadki) Dyka, Piątkowski, Cimoszewicz, Jaskiernia, Kubicki, Suchocka, Buzek, Kaczyński, Iwanicki, Piwnik, Kurczuk, Sadowski, Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski, Tusk, Czuma, Kwiatkowski (za zezwolenie na wyroki typu Michnik/Wałęsa są "ponad" obywateli i ich nie wolno krytykować, bo są Michnikiem/Wałęsą... Tusk (pakt fiskalny) itd. A co do Cimoszewicza, to on po prostu wymiękł - nikt go nie zdymisjonował :)

Najnowsze wpisy