Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent za trudniejszym odwołaniem władz lokalnych

Prezydent za trudniejszym odwołaniem władz lokalnych

Wyświetlaj:
Greg1234321 / 91.214.0.* / 2013-06-18 15:12
Ojej, Prezydent angażuje się w brudne rozgrywki polityczne. Hanka nawaliła to trzeba posunąć nieudacznika ! I to, że rok przed wyborami nie ma najmniejszego znaczenie. Konstytucja daje takie PRAWO to urzędasy - MILCZEĆ !
pajchiw / 2013-06-18 13:43 / Tysiącznik na forum
Szykują się do rozwalenia resztek demokracji w Polsce. Strach pomyśleć czym to się skończy drugą komuną czy drugą Libią...
Ktos403 / 109.173.152.* / 2013-06-18 12:44
Trzęsą gaciami. Mam nadzieje, że Warszawiakom się uda i nie skopią tego jak Rybnik. Ludzie myślą, że jak nie pójdą na wybory jakoś to będzie. Jakoś to będzie po pozwolą wybrać za siebie.
debos / 95.49.85.* / 2013-06-18 12:58

Mam nadzieje, że Warszawiakom się uda i

Pewnie, że się uda. Przede wszystkim ci co najgłośniej pyskują wyjeżdzają w piątki do łojców i dlatego jest szansa, że to my Warszawiacy w największym stopniu zadecydyjemy. A jak my Warszawiacy bedziemy decydować to pani prezydent pozostanie na stanowisku aby dalej zarządzać Warszawą z takim sukcesem jak dotychczas. Apeluję do tych co najechali moją kochaną Warszawę - zaniechajcie. a swoje emocje skierujcie w tę stronę skąd pochodzicie.
Oszolomowaty / 192.101.252.* / 2013-06-18 14:18
Ja tez zycze debosom i inym warszafiakom jeszcze z 20 lat "żondóf" HGW i jej ciotków. Na razie po kilku latach zalala ich woda bo kasa na udroznienie kanalizy deszczowej poszła na lody ... Poza tym - tak zasranego miasta to nie ma poza tym w calym kraju (mialem tam byc n ieprzyjemnosc dwa tygodnie temu) a o ruchu drogowym to nawet nie ma co wspominac - to we Wloszech sie juz lepeij jezdzi nic posród chamów z Warszawy.Ja mysle, ze za 2-3 lata takich żondóf i debosow zaleje ich własne gówno z zaniedbanej i rozkradzionek kanalizacji sciekowej. Juz widze debosa w tamponie na nosie nosie i ustach, poruszajacego sie w pontonie srodkeim zalanej ulicy i starającego sie nie dotykac wiosłem odchodów (nie napisze gó...a, bo zaraz moderator wytnie połowę tekstu ...)
eldorado / 193.108.194.* / 2013-06-18 12:15
Panie Komorowski - jako Prezydent powinien Pan nie angażować się w obronę swoich koleżków - ale pan (specjalnie mała litera) jesteś aparatczykiem PO nieudaczników. Niech sie pan nie kompromituje - za waszych rządów czyli pana i pana premiera następuje tylko zwiększenie inwigilacji Obywateli. Niech pan powie co pan dobrego zrobił dla Polski. Pan śmie mówić o wolności - dla kogo jest "świeto" 4 czerwca - napewno nie dla mnie. Ja już odliczam dni do wyjazdu z tego kraju - gdyż w tym kraju czuję się gorzej niż za komuny - oni przynajmniej za pięniądze z budżetu nie kupowali sobie garniturów, cygar itd. Za nich dzieci nie żywiły się mirabelkami i szczawiem.
: K. Grześkowiak, J. Szamanowski, R. Sadowski, K. Dzikowski, / 159.205.138.* / 2013-06-18 11:52
Skubie pastuszek gąseczki z piórek,
toć z nudów trzeba coś dłubać.
Skubie pastuszek gąseczki z skubie,
ja tam nie bede cie skubał!

Mariollo!
Mariollo! (Mariollo!) Moja dollo! (Moja dollo!)
I niedollo...
J1512 / 83.27.229.* / 2013-06-18 11:43
Jak najwięcej podobnych ustaw i wtedy będziemy coraz bliżej "właściwych" sąsiedzkich " DEMOKRACJI"!! BRAWO! Tak trzeba!! BRAWO!! BRAWO!!! i jeszcze raz BRAWO!!!!
piw84 / 62.89.88.* / 2013-06-18 11:28
To już zamach na demokrację! Najpierw "prezydęt" ogranicza wolność zgromadzeń, teraz referenda, a zaraz zacznie majstrować przy ordynacji. Czy oni mają ludzi za idiotów??? Dlaczego odbierają społeczeństwu prawo do decydowania??? Najlepiej niech zabronią organizacji wyborów i ogłosza Bronisława I królem!
mr-hak1 / 212.14.57.* / 2013-08-22 08:34
a świstak siedzi i zwija plusy.

Najnowsze wpisy