Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent zaskarżył do TK ordynację do europarlamentu

Prezydent zaskarżył do TK ordynację do europarlamentu

Wyświetlaj:
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-05 23:41
po głosach obuzenia, widać ze kogoś baardzo zabolała ta decyzja prezydenta rp.

tylko co z tego? Fajnie to wygląda z pełnomocnikami .. toz to idealne pole do naduzyć i manipujacji,
czy nie prosciej było by tak zmodyfikowac ustawę aby do niesprawnych i inwalidów dojezdzały tzw ruchome "lokale wyborcze" ktore to przyjmowały by wczesniej zgłoszenia od osób chcacych wziac udział w takim głosowaniu?

pozatym słowo głosowanie jest trafnie uzyte, wszak w pseudo demokracji nie ma prawdziwych wyborów ale głosowanie jak najbardziej.
Krzysiek84 / 2009-03-06 00:11 / Bywalec forum
Ruchome lokale ??
Pomyśl co sugerujesz to dopiero byłoby chore.

Ja z własnego przykładu wiem jak to jest, bo moja babcia jest praktycznie przykuta do łóżka i to praktycznie wyklucza u niej możliwość głosowania.

Ciekawe, ze w Estonii można głosować przez internet, a niedługo tez przez komórkę, a w Polsce za starszą kobietę nie może iść zagłosować jej własny syn z jej pełnomocnictwem to jest chore. Nie wiem czego Kaczor się boi.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-03-06 01:22
Moze chociazby tego co sie dzieje w USA gdzie Bush zmajstrowal sobie wygrane w wyborach dwa razy przy pomocy tej wyzszej techniki ktora tak tutaj nam przed nosem wymachujesz.
stefan101 / 85.128.51.* / 2009-03-05 21:42
on, który mianuje się tzw. profesorem, nawet nie odróżnia podstawowych pojęć.
Nie odróżnia wyborów z udziałem pośrednika, od wyborów pośrednich!
Mógłby chociaż spytać o to swoich spoconych przydupasów - ale oni pewnie też nie wiedzą.

Był przez chwilę spokój, jak się Kaczyńscy nie wpychali między wódkę i zakąskę, to teraz muszą nadrobić stracone dni.

Przykre i żałosne...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - .]
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-03-05 21:16
A dlaczego tylko dwa dni a nie dwanaście??? Dwanaście bo tyle jest gwiazdek na unijnej fladze, które symbolizują 12 pokoleń Izraela!!!
Dlaczego nie pełnomocnicy??? Pełnomocnicy w więzieniach, domach wariatów czy jednostkach wojskowych, etc, już tam sumiennie głosy odnotują i przekażą, komu trzeba
pletwonogi / 83.7.160.* / 2009-03-05 21:06
Na miejscu Lechoslawa zaskarzylbym dzial dystrybucji mozgow bo trafil mu sie wyjatkowy egzemplarz:)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - .]
MaiX / 2009-03-05 21:04
Co on chce pokazać?
OK dostał papier za późno ale co to za wyjaśnienie - veto bo nie mogę zaakceptować sposobu tworzenia prawa wyborczego .
Jeżeli ustawa jest dobra a ja nie widzę w niej niczego złego, to chodzi chyba o pokazanie "Ja tutaj rządzę" a wy daliście ciała to muszę was w zadek kopnąć bo tak chcę.
Muflonex / 83.26.109.* / 2009-03-05 20:38
Przypominam, że poprzednie wybory do PE też były dwudniowe, więc to nie jest tak, że ktoś tu broni "tradycji" przeciwko "zmianie" ;]
pchelek / 2009-03-05 19:44 / Tysiącznik na forum
Oby tylko gorzej. Żądza waaaaaaaadzy oslepia Pisdzielstwo dokuementnie.

Najnowsze wpisy