Forum Polityka, aktualnościKraj

"Próba odebrania immmunitetu Macierewiczowi to zemsta"

"Próba odebrania immmunitetu Macierewiczowi to zemsta"

Wyświetlaj:
velandil / 2011-12-22 12:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciekawe, czy obrońcy Macierewicza zdają sobie sprawę, że przez jego raport o WSI MON wypłacił już ponad 600tyś zł odszkodowań Z NASZYCH PODATKÓW. Powiedzcie mi więc, dlaczego Macierewicz osobiście nie odpowiada i nie ponosi kosztów za własne działanie? Skoro PiS tak go broni to niech się zrzucą na te odszkodowania i nie zasłaniają tego idioty immunitetem ani ministerstwem. Ten raport wyrządził naprawdę ogromne szkody nie tylko byłym oficerom WSI, ale również ich rodzinom, a sprawca tych szkód pozostaje bezkarny i do tego całe społeczeństwo go sponsoruje!
g / 91.208.150.* / 2011-12-22 13:38
przeczytajk jego raport , to wtedy zobaczysz ile poszło z twoich podatków i na co!
velandil / 2011-12-22 14:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co to ma ze sobą wspólnego? Ustawa o likwidacji WSI była zapewne słuszna, natomiast sposób w jaki zabrał się do tego Macierewicz pozostawia wiele do życzenia. I za to powinien odpowiedzieć finansowo i personalnie.
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-12-22 14:39
Jedną z najbardziej popularnych metod, bo skutecznych, 'zamiatania spraw pod dywan' jest stawianie tego kto wykrył aferę/zbrodnię w roli ofiary. Zarzuca się takiej osobie (np. Zyzak), pracy którą wykonuje, metod pracy(np. Zacharski), instytucji w której pracuje (np. IPN lub uniwersytet, który ukończył Zyzak) , jego/jej szefowi .... najróżniejsze rzeczy, wywiera się tym zamym pewną presję aby odizolować 'winnego' no i 'wytłumaczyć' społeczeństwu jak jest.
A Ci którzy przedstawiają i 'tłumaczą' naszemu społeczeństwu jak jest to nikt inny jak establishment po PRLowski. Wystarczy obejrzeć dokumencik stworzony przez TVP "Historia III RP ' i trochę poczytać a nie pieprzyć głupoty tak jak nauczyli w telewizji gdzie , jak ktośby powiedział pracują miernoty - przekaźniki.
velandil / 2011-12-22 15:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cel nie uświęca środków - w tym przypadku przy likwidacji WSI niesłusznie ucierpiało wiele rodzin tylko dlatego, że Macierewicz chciał koniecznie wszystkim dop***lić. I dopier***lił, tyle że wielu niewinnych oberwało rykoszetem.
Knuriotae / 91.214.0.* / 2011-12-22 21:50
Akurat tutaj jesteś w błedzie odsyłam do pierwszej lub drugiej części dokumentalnego filmu Historia III RP. Jest to wielki problem społeczny gdy praktycznie jedyne elity które posiada naród to te które wyrosły na gruncie współpracy z sowietami. Zresztą odsyłam do filmu ja nie jestem w stanie przedstawić Tobie tego co przedstawia ten film przedstawiony w postaci kalendarium.
Podobnie było z WSI i innymi kadrami kluczowymi dla naszego kraju. 'Złe' kadry ale nie ma lepszych. To tak jak sowieci rękami PZPR po II wonie światowej zmieniali sądownictwo w Polsce. Najchętniej wywaliliby wszystkich tych którzy nie orzekali zgodnie z duchem PRL. Jednak powstałby problem kto będzie pracował w sądach? No i tak powstały przyspieszone kursy 'dukaczówki/duraczówki' - 3 letnie szkoły gdzie wybierano lojalne miernoty i obsadzano stanowiska. Do dziś mamy takie sądownictwo ponieważ błędnie zakładano ,że środowisko to oczyści się samo.
Au11to11r / 83.17.250.* / 2011-12-22 12:55
A ilu żołnierzy zginęło w Afganistanie, bo nasz wywiad przestał istnieć?

Żołnierze, którzy zostali oskarzeni za to, że ostrzelali wioskę z cywilami też są mu zapewne wdzięczni, bo nie mieli informacji z wywiadu, czy wioska jest "przyjazna".

Wspólpracownicy SB i UB są mu szczególnie wdzięczni, bo dzięki temu, że spartolił pierwszą lustrację do nastepnej już nigdy nie doszło.
oborowy / 79.185.78.* / 2011-12-22 16:14
Takie p******* wbili Ci do głowy ???

A Ci co teraz ostatnio zgineli to też ze wzgledu na Raport Macierewicza ???

Gdzie sie takie idioty rodzą ??
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-12-22 14:45
Ja też jestem za tym aby przywrócić do słuzby doświadczonych i dobrze wykształconych najwyższych oficerów i oficerów wytrenowanych przez GRU. Uważam również, że powinniśmy współpracować ściślej z samym GRU, oni mają przecież takie doświadczenie ! Jestem pewien ,że wówczas nie zginąłby żaden polski i wogóle jakikolwiek żołnierz po stronie dobra. Przecież takie są wojny, że nikt nie ginie prawda ?

Cały komentarz oczywiście jest żartem. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać po przeczytaniu powyższej linii argumentacji.
Donek King / 195.138.211.* / 2011-12-22 12:21
w swojej słynnej szafie ma jeszcze zółte papiery więc i tak mu nic nie zrobią :)
buc_pucybut / 2011-12-22 12:16 / Tysiącznik na forum
Antek WSIowi kolesie z namiestnikiem bredzislawem będą ciągle knuli ale tobie się udało zamknąć to szambo ale niestety jeszcze się wylewa
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-12-22 11:58
Tak to zemsta kosmitów którzy wszczepili macierewiczowy chipa do mózgu.
M/S WROC-2011 / 78.8.15.* / 2011-12-22 11:37
później! ale "elity III RP" mówią o kuroniu bo ... tak jak "oni" współpracował z komuchami. A ci co dzisiaj atakują maciarewicza, to przeważnie pociotki, potomki i wnuki działaczy PZPR
velandil / 2011-12-22 12:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nawet jeśli to prawda to nie jest to w ogóle teraz istotne. Nawet gdyby Macierewicz był samą Marią Zawsze Dziewicą, to nie uprawniałoby go do uchylania się od odpowiedzialności za swoje działania i decyzje. A fakty są takie, że zniszczył niesłusznie życie wielu rodzinom, co potwierdził sąd przyznając im ogromne odszkodowania. Oczywiście na odszkodowania zrzucamy się my wszyscy płacą podatki.
maly kazio / 2011-12-22 11:34 / Bywalec forum
Oj tam,zaraz zemsta.Po prostu KAŻDY odpowie kiedyś za swe uczynki .A że w wigilie podobno i bydlęta potrafia ludzkim głosem coś powiedzieć to może choc Maciarewicz wykrztusi przepraszam za raport o Wsi.
Jego powiązanie katastrofy,katynia i wsi razem świadczy że facet raczej powinien byc zwolniony z odpowiedzialności karnej .Prawo nie pozwala sądzić chorych.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy