Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Problem frankowiczów rząd powinien rozwiązać wspólnie z NBP i bankami. Szef KNF zabiera głos

Problem frankowiczów rząd powinien rozwiązać wspólnie z NBP i bankami. Szef KNF zabiera głos

Wyświetlaj:
hejolo / 83.9.149.* / 2016-03-25 07:13
Przecież ci od ZŁOTÓWEK SPŁACAJĄ WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bietka p / 217.99.55.* / 2016-03-25 06:58
Pozwolcie spłacać kredyty po kursie z dnia podpisania .umowy, w walucie nie pln. Nie bedzie jednorazowej straty, tych miliardow ktorymi sie zaslaniacie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
XXX971 / 78.155.112.* / 2016-03-25 06:55
Przestancie gledzic o tych frankowiczach jacy oni biedni. Ja mam kredyt w złotówkach to dopiero jest wysoka rata. O kredytach w złotówkach nikt nawet nie wspomni. KPINA
mpd@ / 81.190.239.* / 2016-03-25 06:44
Przestanie kłamąc że frankowiczom źle .W 2005r wzięłam kredyt we franku 100000zł na 100% wartości nieruchomości. Moja rata przez 11 lat co prawda wzrosła o 100% ale w umowie mam napisanę o ryzyku kursu i prowizjach itd. dzisiaj moja rata to miedzy 600- 657 zl.To nie majatek ta sama rata w kredycie złotówkowym wynosiłaby 800zł. Moje mieszkanie jest w tej chwili warte o 120 tys więcej. owszem jest małe ale za to w centrum dużego miasta .Nie mam samochodu o wszędzie mam blisko a z racji położenia mieszkanie zawsze wynajmę w razie "awarii" lub sprzedam bez problemu. Jak się bierze kredyt na 30 lat to trzeba myśleć co może mnie spotkać przez 30 lat od zostania bogaczem po zostanie nędzarzem.
boblas / 87.218.235.* / 2016-03-25 06:37
ja zapierniczalem 15 lat recami żeby kupic mieszkanie za 120000 a ci bogacze frankowicze kupili mieszkania za 600000 tysięcy na kredyt i teraz ja im mam splacac gdzie tu sprawiedliwos
Benek1234 / 178.219.130.* / 2016-03-25 06:33
A kto mi pomoże w spłacie kredytów banki mnie wykończyły, ja już nie żyję
zyx / 217.99.7.* / 2016-03-25 06:29
Jak wszyscy to ja także chcę aby Państwo pomogło mi odzyskać moje pieniądze od BANKSTERÓW którzy po prostu mi je ukradli w postaci wspaniałych funduszy inwestycyjnych (dziwne jest tylko to, że żaden BANK i bankster na tym nie stracił, stracili tylko uczestnicy tej piramidy. Gdzie w tych wypadkach jest ten wspaniała KNF no gdzie - ????
maniek926 / 88.156.6.* / 2016-03-25 06:10
w tej chwili czeka kilka tysięcy ludzi na obniżenie wieku emerytalnego którzy nie mogą znależć pracy w wieku 60+ lub PO 40 latach harówy w tym kraju,a muszą żyć za nędzne grosze na świadczeniu emerytalnym,natomiast tak zwani frańkowicz to ludzie bogaci chcieli przechytrzyć Polskie banki.Panie Prezydencie jak tu żyć?
Baca791 / 110.164.237.* / 2016-03-25 05:55
W banksterskiej polsce banki są ważniejsze od obywateli. Nowy rząd szybko pójdzie do piachu jeśli to się nie zmieni.
Państwo powinno służyć obywatelom a nie odwrotnie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
monikaaaaadjsjsj / 5.226.99.* / 2016-03-25 02:33
ty, zdystansowany - piszesz na zlecenie banksterow... oj trolu! brylujesz tu i wiedziesz prym w obrazaniu Polskich rodzin! Dosyc juz drenowania naszych kieszeni - bankowcy nas łupią a za zyski utrzymują islamskich terrorystów i pseudo uchodzcow! Zydzi i wyzyskiwacze! mało wam!
zdystansowany / 89.79.63.* / 2016-03-25 01:53
wielkie kredyty w frankach nie brali biedacy bo im one nie przysługiwały to raz a dwa jak się je brało to należało zastanowić się że jakby nie patrzeć to obca waluta której kurs uzależniony jest od wielu mogących się zdarzyć w świecie rzeczy po trzecie wiem z autopsji że w większości frankowicze uważali się za cwaniaków którzy wykołowali tych co brali kredyty złotówkowe bo zyskiwali na tym wcale niezłe pieniądze wyśmiewali się z tych drugich nazywając ich frajerami a dziś czarno na białym widać kto został frajerem jak było na rączkę to pasowało a jak się zmieniło to trwoga i teraz wszyscy mają się litować dokładać do tego interesu a czy frankowicze w momencie jak zyskiwali myśleli o tych drugich i dokładali się do ich spłat ? pytanie retoryczne i taka sama odpowiedż
lange / 76.76.107.* / 2016-03-25 01:08
Kredyty frankowe to lichwa w której stan zadłużenia wymnaża się przez bieżący kurs franka w stosunku do ceny franka z chwili uruchomienia kredytu. Obecnie ten mnożnik wynosi 2 i ciągle rośnie. Oznacza to, że jak ktoś pożyczył 500 tysięcy złotych kilka lat temu przy cenie franka 2 złote i uczciwie spłacał to ma jeszcze do spłaty nawet 1 milion złotych. Tego się nie da spłacić przy tych trendach na franku, pomoc prawna państwa jest konieczna.
tobi505 / 31.131.21.* / 2016-03-25 00:56
Dlaczego ciągle u koryta jest ta zakłamana POwska gęba Jakubiak? Jak PO był u władzy to udawał z kopaczową, że chcą pomóc frankowiczom. Teraz się okazało, że jest na krótkiej smyczy banksterów i pomaga im wyprowadzać miliardy z kraju. Dla takich szkodników nie powinno być już nigdy możliwości wejścia na kierownicze stanowisko, za miotłę i do zamiatania ulic.
gabi669 / 83.6.72.* / 2016-03-25 00:45
KNF który nie potrafił zareagować na Amber Gold , nie potrafił nadzorować Skok Wołomin czy SK Banku , nie jest także w stanie prawidłowo ocenić skutków ustawy frankowej. Propozycja aby sektor finnsowy sam sobie opracował cokolwiek to kpina z ludzi z których pieniędzy utrzymywana jest ta instytucja. Może na początek uczciwie by KNF ujawnił ile wypływa zysków banków z kraju i ile banki nieuczciwie zarobiły na zakazanych klauzulach występujących w umowach. A przedewszystkim doprowadził w trybie sprawowanego nadzoru do niełamania przez banki prawa i zmusił je do usunięcia zakazanych klauzul . oraz zmusił do udzielenia wreszcie odpowiedzi ile miały franków , co sie z tymi frankami stało . Droga KNF mniej urzędniczego bełkotu, czas na konkrety.
jaja-na-święta / 176.221.121.* / 2016-03-24 23:33
Zyski banków przetransferowane z Polski do banków-matek nie są stratą? Niech zabiorą od swoich "matek" nadpłacone zyski, czyli to co zdarły i ukryły, to nie będzie żadnej straty. Projekt prezydencki zakłada bowiem, że Frankowicz Kowalski nie płaci więcej ani mniej tylko tyle ile Złotówkowicz Nowak, a to że banki miały większe apetyty na zyski to jest tylko ich sprawa, bo porządek prawny musi być a była lichwa.

Najnowsze wpisy