Forum Forum finansoweInne

Problem z GetBack

Problem z GetBack

Pawł852 / 212.7.215.* / 2020-11-27 11:20
Znacie jakąś kancelarię prawną, która podejmuje się spraw związanych z GetBeck. Temat się ciągnie już na żadne zyski nie liczę, ale chce chociaż odzyskać kapitał, który do nich wpłaciłem. Więc ewentualnie jak macie jakichś prawników, którzy się tematem zajmują to dajcie namiar.
Wyświetlaj:
ffddd / 212.7.215.* / 2021-07-06 10:17
Po mojej stronie zdecydowanie bardzo pozytywnie wypadła pomoc kancelarii (https://www.kancelarianik.pl/). Dzięki nim udało mi się rozwiązać moją sprawę na tyle, że kredyt jest przewalutowany i wysokość zobowiązania jakoś dzięki temu została ucywilizowana. Warto z takiej pomocy skorzystać, bo jednak dzięki temu można w końcu poczuć, że od wielu lat już kredyt się spłaca.
Jarek54 / 77.111.247.* / 2020-12-09 10:54
Pewnie jak wiele osób również wtopiłem kasę na GetBack i raczej się już godziłem z tym, że nie odzyskam, ale kolega mi zaproponował kancelarie NiK (www.kancelarianik.pl) i faktycznie podjęli się sprawą, udało się temat przeprowadzić i kapitał odzyskałem więc jeśli macie ten problem to warto skorzystać z takiej pomoc. Samodzielnie trudno będzie z nimi walczyć, ale z pomocą doświadczonych prawników da się temat ogarnąć.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: