Forum Forum prawneCywilne

problem z komornikiem

problem z komornikiem

henchos / 2010-08-29 17:05
witam!

Mam problem następującej treści.
Otrzymałem pismo od komornika o zajęciu częsci wynagrodzenia za pracę na poczet należności za mandat w kwocie ok. 350 zl wraz z kosztami egzekucji ect.
po otrzymaniu pisma udałem się do tegoż komornika celem zapłaty należności i ku mojemu zdziwieniu komornik naliczył sobie ok 550zl . Twierdzi , ze jest to należność za jego podróż do mojego miejsca zamieszkania.
dodam , ze nigdy się z nim wcześniej nie widziałem, nigdy nie miałem informacji, że był u mnie w domu.
kwotę 350 zl pracodawca przekazał komornikowi, a moje pytanie brzmi: Co robić z tymi dalszymi 200zl?? płacić?? bo boje się , że gdy mówiąc kolokwialnie oleję to, to za pare lat mi dołoża jakąs kosmiczną kwotę bo w Polsce to wszystko możliwe.
Proszę o pomoc i dobrą radę
MYSZA46 / 94.144.63.* / 2010-10-11 22:00
ZAPLAC BO MY MIELISMY PODOBNY PROBLEM KOMORNIKA NA OCZY NIE WIDZIELISMY A LICZYL SOBIE ZE BYL W NASZYM DOMU .WIEM ZE TO JEST BEZPRAWIE ALE TO ONI RZADZA PRAWEM.PRAWO NIE JEST DLA NAS .MY PODDANI JEMU.MOGA CI UROSNAC KOSZTY A SAM WIESZ NA JAKI PROCENT ONI SOBIE LICZA.DAJ MU TE 2 STOWY ALE NIECH DA CI POKWITOWANIE ZE TO SA JEGO KOSZTA .NAPEWNO NIE BEDZIE CHCIAL NAPISAC ZE TO JEGO KOSZTA BO ON TAK NAPRAWDE PISMO TYLKO WYSTOSOWAL.A JAK CI SIE CHCE IDZ DO SADU I SIE SPYTAJ CO MASZ ZROBIC.PO CO KARMIC TYCH ....................

Najnowsze wpisy