Forum Forum prawneKarne

Problem z wygraną.

Problem z wygraną.

raffciio / 2009-05-29 14:39
Wziąłem udział w konkursie na pewnej stronie internetowej. Trzeba było odpowiedzieć na 4 pytania. Wyłonienie zwycięzców nastąpiło w drodze losowania. 1 maja ogłoszenie wyników. W tym czasie miałem problem z dostępem do internetu. 27 maja zauważyłem na forum tego portalu, że wygrałem. Wysłałem dane adresowe. Skontaktowałem się także telefonicznie z organizatorem. Stwierdził, że raczej za późno się odzywam, miał jednak jeszcze dokładnie napisać na maila. Cisza... prawdopodobnie olał sprawę. Regulamin konkursu nic w tej kwestii nie stanowi do kiedy trzeba się kontaktować. Wygrałem sprzęt o wartości 1.200zł Co mogę zrobić w tej sprawie? jak dochodzić swoich praw? Czy wystosować jakieś pismo do organizatora konkursu? Proszę o pomoc.
Wyświetlaj:
po / 93.105.86.* / 2009-05-29 20:39
Witam.Myslę ,że nikt nie wygrał ,Chodzi o zdobycie danych osobowych i ich odsprzedaż.
raffciio / 2009-05-29 22:11
na pewno nie chodzi o to.

Po prostu organizator uważa, że za długo nie odpowiadałem. Jednak w regulaminie nie ma żadnej mowy o terminie w którym trzeba odesłać dane osobowe lub potwierdzić chęć odebrania nagrody.

Jak to rozwiązać? słyszałem, że można wystosować jakieś pismo do organizatora? jak ono ma wyglądać? Może ktoś odpowiedzięć jak wygląda to pod względem prawnym? czy organizator łamie prawo?

Najnowsze wpisy