Forum Forum finansoweKredyty

problem ze spłatą kredytu hipotecznego

problem ze spłatą kredytu hipotecznego

tolka558 / 2011-04-27 10:52
witam,
mam zamiar podjąć zobowiązanie wobec banku w formie kredytu hipotecznego, jednak zastanawiam się co się dzieje w przypadku kiedy możemy mieć problem ze spłatą kolejnych rat, dziś moja sytuacja jest stabilna, ale jak wiadomo, wszystko może się zdarzyć, na jakie ustępstwa mogą pójść banki przy takich problemach?
Wyświetlaj:
Nordea Bank Polska / 193.111.236.* / 2011-04-28 17:27
Witam,

Jestem doradca kkredytowym w Nordea Bank Polska. Zapraszam na wstępna prezentacje kredytu hipotecznego, w którym możemy porozmawiac o wszystkich watpliwościach jakie Pani ma.
Witam
Obsługuję klientów z Wrocławia oraz okolic. Proszę o kontakt pod tel 728 415 333
Napewno się odezwę.
Dudekius / 2011-05-02 22:48
przestrzegam przed nordea 2 miesiące zwodzenia dochody 6,5k netto konsolidacja 133k na 15 lat i odmowa za niska wycena nieruchomosci wycena na 136k
kredyty spłacane 5 lat regularnie
sonwar / 2011-04-27 11:39 / Bywalec forum
nim przestanie się spłacać regularnie raty najlepiej udać się do banku póki zadłużenie nie jest jeszcze obciążone dodatkowymi odsetkami za zwłokę, instytucja w której zaciągnięto kredyt będzie starała się znaleźć z kredytobiorcą najkorzystniejsze rozwiązanie tego problemu, może np zaproponować obniżenie miesięcznych rat i wydłużenie okresu spłaty. Jeśli spłata staje się niemożliwa to można poprosić o umożliwienie wprowadzenia współkredytobiorcy.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: