Forum Polityka, aktualnościKraj

Problemy Amber Gold. Klienci firmy zostaną z niczym?

Problemy Amber Gold. Klienci firmy zostaną z niczym?

Wyświetlaj:
Budyń / 89.76.112.* / 2012-08-09 11:10
Genialny pomysł na biznes.
Pilsener / 2012-08-09 11:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"obywatel jest bezbronny, gdyż w przypadku zmierzenia się z instytucją jest pozbawiony rzeczywistej ochrony prawnej" - zgadzam się. Niestety rząd z tym nic nie zrobi bo największym od Odry do Buga i od Tatr po Bałtyk przestępcą jest właśnie państwo polskie - uwolnienie sądów mogłoby spowodować lawinę roszczeń i politycy świetnie zdają sobie z tego sprawę dlatego nie zrobią z tym nic. Nikt nie będzie ciął gałęzi na której siedzi.
mk239602 / 188.125.61.* / 2012-08-09 10:52
Normalnie odjęli sobie od ust chleb sprzedali w zamian za pieniądze i za pieniądze kupili wirtualne złoto. Ja bym kupił złote obrączki albo zęby. Biedacy!
mjg06 / 89.67.91.* / 2012-08-09 11:13
Co za bzdury wypisujesz! Jeśli ktoś wkłada w byle co kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy (a o takich kwotach słyszymy - AmberGold jest winny 80 mln zł dla 7 tys. osób a więc średnio prawie 11,5 tys. zł na osobę) to nie odejmował sobie od ust chleba. Ryzykujesz swoim majątkiem to potem nie biadol. Nie ludzie biedni władowali w ten szajs pieniądze, chciwość i pazerność kierowała tymi ludźmi a do tego ich głupota jest przerażajaca
happy1030 / 91.145.139.* / 2012-08-13 12:44
A zawiść nieudaczników życiowych ciągle skamlących, że nie mają pieniędezy jeszcze większa. Jest takie przysłowie "lepiej z mądrym stracić niż z głupim wygrać". Dedykuję je mądralom z tego pseudo-forum.
Autor widmo / 37.30.33.* / 2012-08-09 10:45
Zabawne, to w takim razie czym jest każdy bank w Polsce?, oczywiście uczciwa firma zrzeszona w knf, a teraz wyobraźcie sobie że każdy obywatel naszego wspaniałego kraju chciałby wypłacić swój depozyt... Nie wiem jak wielka jest piramida w Gizie, ale myślę że większej od tej bankowej nie było w historii świata nigdy... Każdy bierze sobie premie, ma wszystko w czterech literach, oczywiście zatrudnienie na wyższych stanowiskach w zamkniętej kaście, syn, córka, ciotki itp itd... A gdy wszystko bierze w łeb, zaraz przecież oni działają legalnie... Oczywiście AG to wielki przekręt i piszę to do wszystkich naiwnych matołów którzy jeszcze się łudzą: jeśli jesteś z Gdańska pewnie będziesz miał fart i dostaniesz kasę, ze względu na prokuraturę, jeśli jesteś z innej części kraju, to puknij się w łeb jeleniu, i powtarzaj za mną: nie dostanę ani grosza... Jeśli jeszcze nie złożyłeś doniesienia do prokuratury to znaczy że jesteś... Szkoda słów...
wartosc dodana / 83.9.25.* / 2012-08-09 10:44
No tak obywatel pozbawieny rzeczewistej ochrony prawnej!.Doczekalismy czego?...
komorka23 / 94.154.29.* / 2012-08-09 09:57
Podobno zaczęli wypłacać.
poszkodowanyprzezamber / 93.159.37.* / 2012-08-09 09:52
Na http://www.prawnikoamber.pl można obejrzeć filmiki prawnika, który radzi co zrobić w sprawie amber gold. Mówi, że nie warto czekać na pozew grupowy. Ja wtopiłem ponad 400.000 złotych i nie wiem co robić ;/
Tytus857 / 178.42.123.* / 2012-08-09 13:06
I tak już umoczyłeś i tak. Więc jeśli teraz wycofasz kapitał to stracisz kupę kasy (jeśli ci wypłacą).Bardziej już nie zaryzykujesz dalej trzymając tam kasę, a kiedy skończy się twoja lokata a PIRAMIDA się do tego czasu nie rozpadnie to będziesz miał kogo i o co pozwać do sądu w razie problemu z wypłatą.
Trzeba pamiętać: Duża kasa lubi spokuj, więc w ataku paniki na pewno podejmiesz złą decyzję.
bibliofil / 2012-08-09 14:45 / Bywalec forum
No i po co podnosi się ten lament, skroro obywatele nawet nie mają poparcia w politykach... wydaje mi sie ka pieniędzy nie odzyskają!!
Coins / 109.173.143.* / 2012-08-09 09:49
Tak naprawde nigdy sie no dowiemy o co chodzi. Na pewno o kase i dziwna jest ta nagonka medialna. Polskie prawo nie istnieje tak jak sluzba zdrowwia. Na zielonych wyspach tak jak u nas chyba lepiej nic nie robic tak jak panstwo bo wszyscy na lewo i prawo oszukują. Jak myslicie dlaczego prokuratura mimo podejrzen knf nic nie zrobiła ? Dla kogo działa prokuratura ? Dlaczego akurat teraz jest ta nagonka medialna ? Jak ludzie tracili po 50% na funduszach inwestycyjnych to przecież nikt nie mówił, ze w banku ich nie powiadomili o ryzyku ( bo nie powiadamiają) i to jest ok.
Elektro Devil / 2012-08-09 09:40 / Tysiącznik na forum
no cóż cwaniaczki dla których zabrakło miejsca w PO i nie udało im się wyciągnąć 500 000 za p********* w stołek jak towarzyszom Keplertom i Gradunią też chcieli się dorobić.

Najłatwiej więc ściągnąć do spółeczki kapitał niby to na lokaty niby to na wycieczki jak w biurach podróży.

Wypłacać sobie wynagrodzenia po pół miliona na mc do tego analizy prawne za miliony i inne sztuczki jak wyprowadzić kapitał.
Firma bankrutuje prezesi zadowoleni bo swoje już wyciągneli, owce wygolone do kości nie mają pieniędzy to sądzić się nie będą...
aqaqaqaq / 78.133.163.* / 2012-08-09 09:30
To ja tez poprosze odszkodowanie z budzetu za to, ze wczoraj nie mialem parasola jak padal deszcz...
zaazzazaz / 78.133.163.* / 2012-08-09 09:32
Zacheta zeby placic podatki jak nie wiem co... ja bede placil podatki, zeby kasa z budzetu szla na rekompensaty za smolensk, amber gold i hwc...
ja5a / 193.30.160.* / 2012-08-09 09:29
najlepszy sposob na biznes w polsce, oszukac tysiece kilentow i splacic to rzadowa pomoca, oczywiscie pieniadze z Polski zostaly juz wytransferowane
Elektro Devil / 2012-08-09 09:43 / Tysiącznik na forum
dokładnie tak było w firmach budowlanych. Właścicielom i prezesom nie warto było realizować kontraktów na marży 4%.
Lepiej było wyprowadzić znacznie więcej do kieszeni na premie od premii i analizy gospodarcze światowej sławy gorzowskiego Fizyka Kazia Marcinkiewicza.
Ile to on wziął za godzinę ? 65 tys netto ?
Lawless / 83.24.139.* / 2012-08-09 09:26
A gdzie jest Minister Sprawiedliwości, nawet się nie odniósł do sytuacjiz Amber Gold. Wiele pytań bez odpowiedzi, najlepiej wsadzić głowę w piasek, podobnie jak kontrowersyjne uwolnienie podejrzanej o zabójstwo dziecka Katarzyny W, co się dzieje w tym kraju?
burak_LLU / 195.149.120.* / 2012-08-09 09:19
kolejną porażką jest to, że KNF publikuje raport o takich firmach, ale tylko na swojej stronie. Ustawowo nie może nigdzie indziej rozpowszechniać tych informacji. A wiadomo, że ludzie którzy dają się naciągnąć na takie atrakcje są ociemniali.
squun / 78.133.227.* / 2012-08-09 09:21
porażką jest głupota klientów tej firmy!!!
Jak dajesz gdzieś swoją CAŁĄ, cieżko zarobioną kasę to w TWOIM interesie jest sprawdzić komu ja dajesz, a jak dajesz ją byle komu to widać że ci na tym nie zależy.
chichot dona / 46.112.73.* / 2012-08-09 09:18
Tyle pustosłowia (?) podziwiam.
Odnoszę wrażenie, że jest stosowana stara metoda rozmydlenia sprawy. A co najciekawsze wypowiadają się eksperci (?) opcji raczej przeciwnych i nieprzyjaznych Amber Gold.

Jeżeli AG zrealizuje zapowiedzi i zacznie w najbliższym czasie wypłaty, to jak będą wyglądać ci wszyscy eksperci i wylewacze krokodylich łez?

W zasadzie w ich interesie jest aby AG okazał sie niewypłacalny a prezes dał nogę za granice najlepiej do jakiegos raju podatkowego i to takiego który nie ma umowy ekstradycyjnej z Polską. Albo przynajmniej utrudnianie AG w sprawie kont bankowych na których mógłby wykonywać operacje rozliczeniowe z klientami.

Ciekawie też rozwijała się akcja medialnego klakierstwa.
Najpierw było o AG i wszelkie odniesienia były do AG.
Teraz to się rozmydla w jakieś ogólne niedookreślenie tyle , ze z AG gdzieś w tle.

Oj Amber Gold jak zaczniesz realizować swoje zobowiązania to dopiero nabruździsz i namącisz ale za to dobrze wpłyniesz na zwykłych zjadaczy chleba, realizując swoje zobowiązania wobec nich.
Choć zapewne adwersarze są przygotowani i na taką okoliczność - tzn na okoliczność wywiązania się AG ze zobowiązań wobec klientów - AG będzie atakowane za tzw zerwane umowy, choć prawdopodobnie nie będzie wspominane o tym, że to właśnie klakierstwo medialne spowodowało panikę wśród klientów AG, panikę być może celowo podtrzymywaną i potęgowaną. Mogło to spowodować to, że ludzie kierowani negatywnymi emocjami decydowali się na zrywanie umów z AG wraz z konsekwencjami z takiego zerwania wynikłymi.
głos wołającego na puszczy / 83.7.185.* / 2012-08-09 09:29
Cieszy, gdy widzi się takie wpisy, bo nie wszystkim jeszcze usłużne media propagandowe zrobiły miazgę z mózgu
cwaniak_WAWA / 195.149.120.* / 2012-08-09 09:17
A w Polsce oczywiście może oszukiwać dalej i nikt mu nie może tego zabronić. Za poprzednią kasę wyrok się zatarł, a z wyłudzonych 150 000,00 oddał 27 000,00. i teraz jest czysty. Teraz nic nie odda bo amber gold jest na jego żonę i zapewne mają riozdzielność majątkową. a kasa na Cyprze.

Najnowsze wpisy