Forum Polityka, aktualnościKraj

Problemy LOT-u się nie skończą? W budżecie nie ma dla nich pieniędzy

Problemy LOT-u się nie skończą? W budżecie nie ma dla nich pieniędzy

Wyświetlaj:
Robert Matej / 84.10.192.* / 2013-02-21 19:49
BRAWO WIĘKSZE PREMIE DLA PREZESÓW I KIEROWNICTWA , DOBRA ROBOTA!
pola989930 / 178.183.230.* / 2012-12-20 05:38
Przeczytałam wszystkie artykuły i komentarze pod nimi,a dot. LOT-u.Skutek jest taki,że piszemy dla siebie,a więc psu na budę.Lobby w KE zrobi swoje,LOT dostanie kasę,przy okazji podniesie ceny biletów i dalej będzie robił sobie balangi.Na wiosnę przyleci drugi dreamliner i jak ten będzie na kołkach przechodził choroby wieku dziecięcego.No i czemu ja się wkurzam,skoro i tak unikam polskiego przewożnika.
drewno suche / 212.14.47.* / 2012-12-13 11:25
Może ktoś przypomni innym. Jeszcze nie slyszałem aby zarząd upadającje firmy kupował najnowszy model limuzyny dla firmy i organizował na taką skalę bankiety i wyjazdy promujące zakup tej limuzyny jak zrobil to LOT z okazji zakupu Dreamlinera.
sptter / 213.238.68.* / 2012-12-13 00:45
LOT to już tylko logo. Reszta wyprzedana, nie ma bazy paliwowej i cateringu. Dwóch generujących zyski segmentów. Monopoliści na Okęciu z pewnym zyskiem dlatego opchnięto kolesiom. LOT nie ma żadnego własnego samolotu wszystko leasing. LOT to bankrut który ostatnie pieniądze wydal na Dreamlinera którego dostał z 4 letnim opóźnieniem. LOT za ostanie grosze zorganizował bezprecedensową kampanie PR Boeningowi lansując samolot wszędzie gdzie się dało. Propaganda sukcesu, najnowocześniejsze linie, samoloty itd. Normalny przewoźnik taki jak Air India za 4 lata opóźnienia chce ok 800 mln dolców od Boeninga. LOT i zarządzający nim ludzie to dywersanci z USA albo ekonomiczni debile.
Jak rząd da im ponad mld zł to czas przejść do szarej strefy. Nie ma co płacić na Boeninga i całe to towarzystwo.
zxc12 / 79.191.34.* / 2012-12-12 19:39

minister skarbu państwa negcjuje z LOT-em

Kto to jest ten LOT? czyja to jest własność i pod kogo podlega?
Negocjacje dotyczą stron czy tu występuje taka relacja?
Eidderf / 91.150.147.* / 2012-12-12 19:26
"...prezes Piróg powiedział, że odebranie maszyny to jedno z tych wydarzeń, które zapisze się w ponad 80-letniej historii przewoźnika." Oby turbulencje w funkcjonowaniu nie okazały się przyczyną katasrofy i zakończyły ten niezwykle długo trwajacy LOT
Michał817 / 46.134.42.* / 2012-12-12 18:27
LOT kupił nowe samoloty, za które chce aby zapłacili podatnicy. Ja się nie zgadzam. Ludzie LOT-u tkwią w PRL-u, kiedy piloci i stewardesy to były święte krowy bo mieli jako nieliczni przywilej podróżowania po świecie. W dzisiejszych czasach, gdy latanie jest tak popularne jak jazda tramwajem a może bardziej bo ja tramwajem nie jeździłem już z 10 lat a latam często, pilot to kierowca takiego dużego busa a aby miał pracę firma musi być konkurencyjna tzn. dawać w dobrej cenie dobry standard. Żadko korzystam z LOT-u, gdyż wiem, iż samoloty są w fatalnym stanie technicznym bo cała kasa idzie na wynagrodzenia. Wydaje mi się, iż LOT podzieli los ORBIS-u - firmy istniejącej od 1920 roku a więc założonej niemal dekadę wcześniej. Tylko los personelu jest nie do zazdroszczenia bo świętych krów nikt nie chce zatrudniać, tak było z pracownikami ORBIS-u.
Święta krowa / 91.189.72.* / 2012-12-12 19:48
baranie zaprzyjaźnij się lepiej ze słownikiem ortograficznym, zanim coś napiszesz
gość1 / 79.185.183.* / 2012-12-12 17:03
Łysy łowca Smerfów kłamie. Nie było pieniędzy, a dla bankrutującej Grecji dał aż 7 miliardów euro.
pola989930 / 178.183.230.* / 2012-12-20 06:04
gość1,jak możesz być tak nieczuły wobec Greków.Z przyznanej im ostatnio transzy pomocowej, 2/3 wróci do banków francuskich i niemieckich,a reszta w postaci rent dla pedofilów,gejów i uzależnionych od hazardu.Nie masz pojęcia,jak sprytni są Grecy.Tylko czym się kierowała Unia przyjmując Grecję do strefy euro.Ale to tylko tak a propos Twojego wpisu,bo artykuł dotyczył raczej,jak dofinansować LOT,by by wystarczyło jeszcze na balangi i limuzyny.
~Kris / 2012-12-12 16:58 / Tysiącznik na forum)
LOT pełni ważną funkcję państwową. Dzięki niemu rządzący nami feudałowie mogą płacić swoje długi wdzięczności z naszej kieszeni, a obdarowani synekurami biznesmeni mogą podpisywać fajne i korzystne dla siebie kontrakty. Taka firma po prostu nie może upaść.
...A każdy, kto chce upadku LOTu, jest zdrajcą na garnuszku kanclerz Merkel.
hmmmm / 188.33.74.* / 2012-12-12 16:55
kto jestes prezesem LOT-u ...? Pan Pirog ... Lot bankrutuje, a bylym dyrektorem bankrutujacego szpitala IP CZD jego brat tez Pirog, doprowadzanie do bankructwa to rodzinne

Najnowsze wpisy