Forum Forum finansoweKredyty

Procedura przyznwania kredytu przez PKO BP

Procedura przyznwania kredytu przez PKO BP

bibi20g / 95.50.180.* / 2009-12-03 21:26
Jaka jest procedura przyznawania kredytu przez PKO BP.Mam konto inteligo i chcialbym wziac kredyt na 1000zl.Nie mam pracy ale mam stale wplywy na konto w wysokosci 800zl miesiecznie lub wiecej , suma oplat miesiecznych to 100zl.Czy jesli zloze wniosek online o kredyt to bedzie do mnie dzwonil ktos z banku?Czy grozi mi cos jesli podam we wniosku ze jestem osoba pracujaca??
klientak PKO BP / 77.253.44.* / 2009-12-18 19:49
Nie otrzymasz kredytu w banku, jeżeli nie udokumentowanego źródła dochodów. Jeżeli we wniosku podasz że masz pracę, a nie pracujesz - będzie to traktowane jako wyłudzenie kredytu. Co do PKO BP - NIE POLECAM!!!!!! Potrafią bez przyczyny wymówić kredyt w rachunku osobistym. Nagle w ciągu miesiąca musisz oddać całą kwotę! A jak nie to windykacja i BIK.
Właśnie otrzymałam od nich dwa pisma wystawione przez ten sam dział, tego samego dnia. Na każdym jest inna kwota odsetek za niespłacenie w terminie kredytu. Za jedno i drugie "upomnienie" naliczyli sobie opłatę (20 i 25 zł).
Najciekawsze jest to że upomnienia są z połowy miesiąca....a termin spłaty dopiero minie na koniec grudnia.

Najnowsze wpisy