Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Proces Aleksieja Nawalnego. Ponad 100 zatrzymanych na wiecu poparcia

Proces Aleksieja Nawalnego. Ponad 100 zatrzymanych na wiecu poparcia

Wyświetlaj:
Zamyślony / 83.7.48.* / 2014-12-30 22:15
Oglądam w telewizji (bo nie mam większego wyboru) filmy amerykańskie i rozumiem, że nie wolno łamać zasad, kiedy się jest na warunkowym... Obecnie w sprawę tego opozycjonisty jest zamieszana także francuska firma Yves Rocher, która ma 15% sprzedaży (głównie kosmetyków) w Rosji, a wyrok mówi o działaniu na szkodę tej właśnie firmy... Poprzednio były jakieś problemy ze sprzedażą drewna z okolic Wiatki (dawniej Kirowa)... Ten Nawalny ma pecha, ale chyba sam sobie też nie pomaga...
Wątek USA nasuwa jeszcze jedną możliwość; to były pieniądze od służb amerykańskich dla opozycjonisty, ale szef Yves Rocher nawalił i odszedł do rosyjskiej konkurencji za namową służb rosyjskich... Ale to świadczyłoby gorzej o CIA niż o Nawalnym...
inż1 / 83.28.195.* / 2014-12-30 21:30
FRANCUSKI KONCERN KOSMETYCZNY ZŁOŻYŁ POZEW O KRADZIEŻ JEGO PIENIĘDZY DO ROSYJSKIEJ PROKURATURY. Navalny został skazany na wniosek Francuzów !!!!!!!!
K950 / 89.66.129.* / 2014-12-30 20:17
Ja nie jestem poważnie zaniepokojony, ja jestem oburzony torturowaniem niewinnych ludzi w Guantanamo i innych tajnych więzieniach zorganizowanych przez USA. Hasła poparcia dla Ukrainy, rzeczywiście komponują się z obroną praw człowieka.

Najnowsze wpisy