Forum Polityka, aktualnościKraj

Proces Wachowskiego odroczony. Dlaczego?

Proces Wachowskiego odroczony. Dlaczego?

Money.pl / 2012-08-23 12:26
Komentarze do wiadomości: Proces Wachowskiego odroczony. Dlaczego?.
Wyświetlaj:
witaj w domu / 94.42.189.* / 2012-08-23 14:10
Z kasy Agencji Wywiadu zniknęła olbrzymia kwota z funduszu operacyjnego. Nasi informatorzy twierdzą, że chodzi nawet o dwa miliony złotych. Z ustaleń "Codziennej" wynika, że defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego. Okazało się wówczas, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy. B. szef ABW Bogdan Święczkowski: - Jeżeliby się okazało prawdą, że z pieniędzy operacyjnych zginęły 2 mln zł, byłaby to rzecz niebywała w historii III RP. To wskazuje na całkowity brak nadzoru przez kierownictwo AW i zaniechanie prac przez kontrwywiad, czyli Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego - Gazeta Polska Codziennie
Matylda 23 / 2012-08-23 14:18
To jest dla mnie jasne że do procesu nigdy nie dojdzie... w tym kraju władze już się wprawiły w zatuszowaniu wszelkich przewałów... przykładem może być na przykłąd Amber Gold.
bsf / 77.255.39.* / 2012-08-23 13:27
Dziki niecywilizowany kraj w srodku Europy POlandia POd zarządem partaczy cwaniaków i arogantów.
satyr / 89.72.8.* / 2012-08-23 13:21
Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy oskarżeni nagle chorują. Odesłać ich do przywięziennego szpitala a tam podleczą , a i prokurator bdzie miał blisko i sąd też, i wiadomo gdzie delikwent przebywa. Same plusy.
młody polak / 77.112.134.* / 2012-08-23 12:38
Macki agenta bolka widać wszędzie. Afera z amber tylko mnie utwierdziła w mym przekonaniu
pajchiw / 2012-08-23 12:26 / Tysiącznik na forum
Wachowski...
Ten "kryształowy" człowiek, któremu w czasach Bolka wszystko uchodziło na sucho?
Coś mi przebieg tego procesu za bardzo przypomina procesy wron. Niewątpliwie przyjaciół w/w.

Najnowsze wpisy