Forum Spółki giełdowe Miraculum SA

Producent kultowych kosmetyków "Pani Walewska" i "Wars" ma ambitne plany. Chce być jak L'Oreal

Producent kultowych kosmetyków "Pani Walewska" i "Wars" ma ambitne plany. Chce być jak L'Oreal

Wyświetlaj:
luk1952 / 217.89.117.* / 2015-07-31 13:09
Czesc dlugu Miraculum zostal umorzony, a pozostala czesc rozlozono na korzystne raty. Firma w tej chwili preznie dziala nad rozbudowa sieci sprzedazy, zmniejszeniem kosztow produkcji i reklama produktu. Zmiany na stronie www juz sa widoczne...a to nie koniec dzialan marketingowych.

Wiem co pisze bo znajomy tam pracuje w biurze.
mika / 46.186.80.* / 2015-07-23 07:28
MAŁO ICH JEST W SKLEPACH. TRZEBA POPRAWIC JAKOŚĆ PRODUKTÓW. OSTATNIO KUPIŁEM CHOPINA I JESTEM ZADOWOLONY !!!
Kaśka :) / 79.186.29.* / 2015-07-23 07:27
A ja się bardzo cieszę, że firma jest w dobrej kondycji. Przez kilka lat dostawałam katalogi firmy i kupowałam kosmetyki, które są naprawdę dobre. Poza tym cieszmy się, że krajowa spółka nie upadła i zagraniczni inwestorzy nie położyli na niej łapek ;).
gratka / 79.191.82.* / 2015-07-22 18:49
Biała Pani Walewska bardzo ładnie pachnie, niestety tylko przez chwilę. Nad tym powinni popracować, bo właśnie przez to się zraziłam. Wolę zapłacić więcej, ale zapach powinien utrzymywać się znacznie dłużej niż przeciętnego dezodorantu.
vanesca / 81.190.148.* / 2015-07-23 07:01
Wspaniala firma i powinna pozostac w rekach Polskich ,a nie co dobre to zostaje sprzedane .Bardzo chwale kremy Pani walewskiej.Tylko ostatnio krem tlusty cos sie zepsul .prosze wiec by wlasciciele tej firmu pilnowali bardziej technologii produkcji .Dziekuje wszystkim ktorzy dbaja o tak wspaniala firme i jej produkty .pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow. T
Mściwój / 89.73.198.* / 2015-07-22 18:20
Brutal sprzedany, no to katastrofa gotowa. 6 mln się przeżre a potem odprawy i upadek.
Waniek / 2015-07-22 13:14 / Bywalec forum
Gość chwali a finanse dalej z gigantycznymi problemami wiążą koniec z końcem niezły koleś!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy