Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Wyświetlaj:
wojd / 164.127.97.* / 2015-04-21 12:11
Balcerowicz jest zwykłym technokratą - szkodnikiem, przez którego rzesze obywateli stracili szanse na normalne życie we własnym kraju. To własnie on nam wszystkim to zafundował. Konstruktywna, odpowiedzialna krytyka od zawsze - byle przy korycie.
madmaxxx / 89.69.167.* / 2015-04-21 12:10
Panie Leszku ja i tak głosuję za jedno mandatowymi okręgami wyborczymi oraz za zmianą zakazu finansowania partii politycznych z budżetu państwa na razie jest złodziejstwo naszych podatków przez te partie sejmowe.Jestem za rozliczeniem tz. kolesi z zegarkami itd. jeżeli to komuś się nie podoba t znaczy nie jest wart reprezentowania obywatela w sejmie itd.
Małgorzata K.I. / 83.21.76.* / 2015-04-21 12:09
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do wielu instytucji i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?.
lemning balcera / 83.31.233.* / 2015-04-21 12:08
Czy Balcerowicz już kompletnie zgłupiał, bo przecież najgorsi hochsztaplerzy, złodzieje i oszuści rządzą obecnie.
bsf / 46.45.103.* / 2015-04-21 12:08
Pytam gdzie jest 300 MILIARDÓW ZŁOTYCH z OFE zgromadzone przez Polaków na swoją emeryturę ?
pastafarianie / 185.39.162.* / 2015-04-21 12:08
Z ogromną przyjenością , mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na uroczystośc WIELKIEJ ROZPORAWY SĄDOWEJ gdzie się przekonamy o tym czy MAC , które utrzymują wszyscy z podatków , jest isntystucją niezależną i wg naszego prawa konstytucyjnego , będzie musiało zarejestrować Kosciół Latającego Potwora Spaghetti . Przekonamy się , czy dalej jest to wyznaniowa instytucja rządzona przez wpływy wodzów jednej religii Już 28 kwietnia odbędzie się wielkie wydarzenie , potwierdzające to czy jesteśmy wolni w swoim kraju jako obywatele i czy możemy decydować sami o tym w co wierzymy ! ZAPRASZAMY
ja331 / 188.191.221.* / 2015-04-21 12:08
Nie wiem na kogo oddam głos w drugiej turze Kukis czy Korwin, ciężki wybór.
kąkol / 79.184.201.* / 2015-04-21 12:18
ośle jeden to utracisz swój glos , tylko głosuje się na tych co mogą wygrać a tak to żałuj tej fatygi, że glosujesz ośle jeden . pewnie co podpowiada takich jak MONIKA albo LIS
jan315 / 159.205.88.* / 2015-04-21 12:07
Człowiek który praktycznie zniszczył nasza gospodarke i nasz kraj ma czelnośc cokolwiek doradzać toż to kpiny i pora zeby Balcerowicz znalazł swoje miejsce w historii czyli w wiezieniu
incoguto / 212.182.24.* / 2015-04-21 12:25
Zniszczył? Jak to możliwe, że są jeszcze w Polsce ludzie, dla których ideałem gospodarczo-społecznym są (*) puste sklepy, kartki na mięso i mydło oraz 60% inflacji miesięcznie (czerwiec 1989), czyli zjawiska, które pokonał w krótkim czasie i w genialny sposób właśnie Balcerowicz. Można było uniknąć pewnych skutków reform, ale w gadaniu po fakcie to jest wielu bardzo mądrych - np. prof. Koźmiński pisujący artykuły krytyczne, że niby miał lepsze pomysły.
Reasumując, jak ktoś ma własne powody, żeby takie zjawiska (*) jednak lubić, to mam dla niego pomysł - zawsze może się przeprowadzić do Korei Północnej, gdzie one nadal są. Jest też 'nadzieja' na Białoruś. Na Kubę to już raczej nie, bo Kuba zaczyna się reformować i pewnie tam kartki na żywność wkrótce znikną.
ygrekowski / 193.243.143.* / 2015-04-21 12:05
Zadłużenie naszego kraju przyrasta w dramatycznym tempie. W ubiegłym roku zwiększyło się aż o 74,6 miliardów złotych i gdyby nie dokonana przez rząd Tuska grabież oszczędności Polaków zgromadzonych w OFE, to łączna kwota długu przekroczyłaby już granicę biliona złotych! Jakby tego było mało zagraniczne koncerny, rządy i unijne instytucje bezlitośnie drenują owoce polskiego wzrostu, co roku wyprowadzając bezpowrotnie poza granice naszego kraju grube miliardy czystego zysku. Czy to jeszcze Polska, czy neokolonialna Banana Republic of Poland...Co na to Balcerowicz
konkretny666 / 212.160.172.* / 2015-04-21 12:05
a kiedy Balcerowicz odpowie za swoje "reformy"? To właśnie dzięki słuchaniu się takich profesorów mamy taki bajzel jaki mamy, z wielkim długiem publicznym
Andrzej W / 83.27.89.* / 2015-04-21 12:05
Najgorszy mozliwy scenariusz to taki kiedy PO ma swojego prezydenta i większość w parlamencie.
Najlepszy to taki kiedy PO znika z życia politycznego. Won
keks / 91.208.93.* / 2015-04-21 12:04
A ja pamiętam jak ten sam pan profesor podnosił podatki, bo był w Polsce bum inwestycyjny i "należało schładzać gospodarkę ratując ją przed przegrzaniem". Teraz mu się odwróciło i mamy za mało inwestycji. Czyli, jak się nie jest przyżłobie to jest źle, ale jak się ze żłoba chłepcze, to jest wspaniale. Właśnie za pana profesora oraz pana komisarza Lewandowskiego (PO), tak przygotowano w latach 1999-2001 polską gospodarkę na wejście do UE, że teraz nie ma niczego, o inwestycjach nie wspominając, ale to jest właśnie echo działań rządu Buzka (PO).
mjk_ktoś ukradł mi 20letniego nicka / 217.153.235.* / 2015-04-21 12:04
Najlepij niech wybiorą Jego! Wtedy praca będzie dla wszystkich ale za 900 zł brutto na rękę a Polska klasa lumpen burżujów będzie się bogacić
tyson / 46.205.156.* / 2015-04-21 12:04
A wybierzcie wreszcie te śmigłowce !!! Bo idzie wam to jak krew z nosa! Barany jedne! A potem piszcie o tym!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy