Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Wyświetlaj:
obywatelka / 83.28.211.* / 2015-04-21 10:44
a teraz to jak jest i partia rzadzaca i prezydent wywodzi sie z tej samej parti juz gorzej byc nie moze jak teraz
Bismarck zbudował Niemcy / 159.205.143.* / 2015-04-21 10:44
Czyli jak Egipt upadł po reformach Moisésa.
marek772 / 109.173.255.* / 2015-04-21 10:44
balcerowicz musi odejsc na smietnik historii
Małgorzata K.I. / 83.21.76.* / 2015-04-21 10:43
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do wielu instytucji i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?.
y / 193.105.35.* / 2015-04-21 10:43
Przecież to głupek, który doprowadził do ruiny polski przemysł.
gg1234 / 83.4.45.* / 2015-04-21 10:43
wobec tak żenująco niskich zarobków gdzie państwo nas łupi ?
trycykl / 46.175.45.* / 2015-04-21 10:43
Balcerowicz, ty Dyzmo ekonomii, śmiesz nazywać innych hochsztaplerami?!
jan_kiełbasa / 31.11.187.* / 2015-04-21 10:42
A teraz ludzie pomyślcie jakich mamy w Polsce ekonomistów. Państwo wali takie podatki, że zarabiamy bardzo mało, przez co nie możemy kupować wielu dóbr i usług. Przez niskie zarobki gospodarka nie może się rozkręcić, bo nie mamy za co kupować. A oni z uporem maniaka będą nam proponować los taniego pracownika z krajów trzeciego świata - zapewne nie zależy im na rozwoju Polski lub są kosmicznie głupi
loretaniA / 31.131.49.* / 2015-04-21 10:42
Tak Panie Balcerowicz, o sobie natomiast ma pan dobre zdanie zapewne.
gość 3421 / 83.21.208.* / 2015-04-21 10:41
pamietacie na starzych filamach , z epoki przed ery szcześliwości styropianowej i "reform balcerowicza " jak wygladal księgowy - obecnie ekonomista ? zaręlkawki durny wzrok , pochylony nad stertami rchunkow i przy liczydle. Synonim , p[racowitego , lojalnego , uniżonego urzedinka , niezbyt rozgarnietoego ,ale zawsze gotowego na każde skinienie swego chebodawcy służyć . Teraz księgowy - ekonomista jest najważniejszy w każdej styropianowej firmie , urzedzie , , instytucji . Zaraz po bandzie zarządzającej . Wykona każde najgłupsze nawet zadanie , obetnie pensje , nie wypłaci ludziom tylko tym z zarządu , bełkotem " pseudo naukowym i fachowym " zagada każdą rzeczywistość. A potem my musimy płacić wyższe podatki , oprocentowania , mieć niższe emerytuty wyższe zusy , tyrac do śmierci , bo przy korycie i wladzy siedza debile , zlodzieje i rodzina na swoim by zylo sie jej lepiej .jak tam amber gold ? jak tam banda oszołomomow co na plakacie ciągnęła samoplot przestęczej organizacji ?
myślenie / 77.253.223.* / 2015-04-21 10:41
Panie Balcerowicz - Tylko na Pana Dudę stawiamy i to jest ratunek dla POLSKI!!!
ŚREDNIE POKOLENIE JESZCZE MYŚLI O POLSCE!!!
zyzio2012 / 31.0.1.* / 2015-04-21 10:41
Pan Balcerowicz, doskonale to wszystko wie, sam zamordował polską gospodarkę systemami podatkowymi, a podatki od wzrostu wynagrodzeń to już zapomniał, a z jakich środków mamy inwestować ano z tych co zarobimy, ale p. Balcerowicz nie pozwalał nam zarabiać, by w ten sposób było miejsce dla obcych kapitałów, to nas złupili, i jesteśmy teraz nędzarzami, tak że p. Balcerowicz ciszej nad trumną, bo to pan jest przyczyną naszej nędzy, po 25 latach przemian, za sprawą takich mądrych jak p. Balcerowicz Polska jest daleko w tyle za Albanią że o Rumunii nie wspomnę! Polacy inwestycji nie robią bo na inwestycje trzeba mieć kasę, i tą kasę tanim sumptem drobni cwaniacy przywożą z UE i łupią nasze społeczeństwo, a umowy śmieciowe to kto wymyślił Zachód, itd. itd., tak że chroń nas panie Boże przed takimi dobroczyńcami jak Balcerowicz!
gg1234 / 83.4.45.* / 2015-04-21 10:40
Dla nas pracowników wygrana opozycji to najlepszy scenariusz.
ola01 / 94.40.96.* / 2015-04-21 10:40
Panie Balcerowicz , kiedy miałeś swoje 5 minut puściłeś z torbami wiele ludzi , dużo popełniło samobójstwa itp.... Dlaczego prezydent składając podpis pod podniesieniem wieku emerytalnego nawet okiem nie mrugnął.Przecież miał możliwość wziąć pod uwagę lata pracy. Ja mam za sobą 40 lat uczciwej pracy , ale nie mam na dzień dzisiejszy 61 lat i 2 m-ce więc mam zasiłek. Takich ludzi jest dużo.Dzisiaj w kampanii Komorowski obiecuje , a my już mu nie wierzymy !!!!!!!!
Konjo / 217.99.12.* / 2015-04-21 10:39
Skoro oszust i kłamca mówi, że taki scenariusz będzie bardzo zły, to znaczy ni mniej, ni więcej, że będzie najlepszym z możliwych. To on jest ekonomicznym zbrodniarzem Polski. To dzięki niemu gospodarka w Polsce została zamordowana na początku lat 90-tych. Gość powinien za to do końca życia nie wyjść z więzienia, zamiast robić wodę z mózgu ludziom i wmawiać kolejny raz, że "się nie da". Rudy oszust też przez 7 lat wmawiał, że "się nie da". To, co dla tuska, kłamacz, bula i balcerka jest sufitem, dla innych jest podłogą!
xxx132 / 95.40.104.* / 2015-04-21 10:51
nie wiem skąd czerpiesz takie informacje ale jesteś w totalnym błędzie albo jesteś omamiony przez pewną sektę, która pcha się do władzy znowu i takie głupoty rozpowiada

Najnowsze wpisy