Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Prof. Leszek Balcerowicz mówi o najgorszym wyborczym scenariuszu dla Polski

Wyświetlaj:
arab / 86.22.127.* / 2015-04-21 10:06
Nastepny kolega Mazowieckiego hehe i jego grubej kreski .Umoczony czerwony pajac jeszcze cos tam pikoli ale na szczescie swiadczy to ot tym ze ten stary uklad dogorewa i to jest jego koniec dla tego powoluja sie na tego skompromitowanego finansiste !!!
ERIC9023 / 178.167.254.* / 2015-04-21 10:05
TEMU PANU JUZ PODZIEKUJEMY ON ZROBIL JUZ LUDZI W H*** W 90 LATACH PO DENOMINACJI ZE Z KREDYTOW NORMALNIE WZIETYCH POLOWA SPOLECZENSTWA POLEGLA I POGRAZYLA ICH DZIWIE SIE ZE JESZCZE KTOS TEGO H*** TAM TRZYMA PRZY KORYCIE TAK DLUGO LUDZIE WALCZCIE O SWOJE NAPRAWDE BO NAM SIE NALEZY LEPSZE ZYCIE !!!!!
rozczarowany / 46.186.40.* / 2015-04-21 10:04
panie Leszku pan juz rzadzil!!! zniszczyl pan przemysl ... wszystko co nasze trzeba bylo zniszczyc tak !!! a dziwnym trafem NIEMCY ratuja swoje stocznie,cementownie,huty,kopalnie,kolej a MY co mamy???? wyjazd do niemiec obcierac stare tylki szwabom!!!!to ma byc dobrobyt w/g p KOMOROWSKIEGO !!! tego chcemy???? LUDZIE idziemy do wyborow....i wyrzucamy ich od koryta!!!
viola bastarda / 213.241.42.* / 2015-04-21 10:03
aż się rozczuliłem, jak oni dbają o tą Polskę, aż wyobrazić sobie nie mogę, jak bardo oni o tą Polskę dbają, jeszcze chwila, a na śmierć się o Polskę zamartwią
Bailey / 83.20.6.* / 2015-04-21 10:03
"Budujemy zorganizowaną mniejszość , która będzie kontrolowała rząd" - Wszystko na temat !!!!!
Właściciel / 213.238.103.* / 2015-04-21 10:03
Oj biegunka dopadła establishment bo przecież bez karnie przez 8 lat mogli kombinować na prawo i lewo chronieni przez swoich bedących u władzy. Cytuję ( najgorszym scenariuszem dla Polski byłaby sytuacja, kiedy to opozycja zdobyłaby większość w parlamencie i jednocześnie wygrała wybory prezydenckie ) A przepraszam Leszku jak mamy teraz władza w rękach jednej opcji politycznej łącznie z Prezydentem . I tak już na marginesie to TY położyłeś na początku lat 90-tych 70% polskiego biznesu i 30% rolników udając ,że robisz reformę a polegała ona tylko na tym że podwyższyłeś im praktycznie z dnia na dzień oprocentowanie kredytów do 40% UWAGA w skali miesiąca . Ci którzy mieli kredyty długoterminowe czy obrotowe po prostu nie mogli ich spłacić i tym samym padli zabrano im firmy domy samochody taka to była twoje reforma a na ich miejsce kto przyszedł ? ano kapitał zagraniczny miał już konkurencję załatwioną to mogli spokojnie w Polsce się rozwijać. Takich jak ty powinno sadzać się w więzieniu Leszku B.
eks / 62.122.125.* / 2015-04-21 10:02
BALCEROWICZ to napompowany BUC i BUFON. STARY MARKSISTA i LENINISTA bo przecież tego tematu DOTYCZYŁY jego prace "naukowe". Jedyne co umie robić to STRUGAĆ "najmądrzejszego we wszechświecie ekonomistę" opowiadając przy tym te same, stare i od lat znane teorie i ewentualnie przez siebie wymyślone dyrdymały, które jakoś nie sprawdzają się w praktyce i nie przyczyniają się do wzrostu PKB. Ten pan miał już swój czas. I niestety fatalnie go wykorzystał. Gdyż to właśnie jego w Polsce można nazwać OJCEM hasła:
"Sprzedać i sprywatyzować wszystko co waży więcej niż powietrze".
Hasło to realizował konsekwentnie w swojej polityce, czego efekty są teraz widoczne. Brak rodzimego przemysłu a tym samym pracy. Polacy traktowani są jak tania siła robocza. JEST współwinny AFERZE FOZZ bo nawet po spotkaniu z Michałem Falzmannem udawał, że problemu wyprowadzania gigantycznych pieniędzy z funduszu NIE MA. Człowiek ten wprowadził również sztywny kurs dolara wobec złotówki czym przyczynił się do wyprowadzenia z Polski gigantycznych pieniędzy ! Z kolei wprowadzając OFE ponownie WYROLOWAŁ Polaków na gigantyczne pieniądze ! To było chyba największe oszustwo w dziejach świata. Jego polityka wynikała właśnie z faktu, że ten facet nie miał i nie ma zielonego pojęcia o przemyśle i technice. Bezgraniczna wiara Balcerowicza w swoje teorie połączona z samozachwytem i samouwielbieniem doprowadziły Polskę na skraj nędzy ! Ot to są zasługi "PROFESORKA"
Wyborcy 2015 / 31.179.223.* / 2015-04-21 10:02
Dlatego Człowiek jest Profesorem bo zdobył wiedze.
Polay to prosty naród w wiekszości . Zawsze biedny zazdrościł bogatemu pracodawcy przedsiębiorcy .
Glupi tylko zazdrości i chce tego co bogaty bo tylko mo tu zostało chciec .
AnnaKot / 148.81.190.* / 2015-04-21 09:59
Przepraszam ale Pan Profesor sam jest hochsztaplerem....i lepiej żeby się Pan w ogóle nie wypowiadał.
Kamil Z. / 150.254.52.* / 2015-04-21 09:59
Balcerowicz, który zniszczył polski przemysł i wyprzedał banki, ojciec strukturalnego bezrobocia, niech lepiej się nie wypowiada. Straciłem do niego resztki szacunku.
BVC / 94.78.188.* / 2015-04-21 09:57
Taka patologia panuje własnie teraz.Czas rozgonić hochsztaplerów i naciągaczy.
Małgorzata K.I. / 83.21.76.* / 2015-04-21 09:57
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do wielu instytucji i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?.
SONIA 2 / 84.166.161.* / 2015-04-21 10:11
To samo dzieje się n.p w Dyrekcji Sanatorium w Ciechocinku ( członkowie PO dobierają sobie ludzi podobnych do siebie, powstają nowe stanowiska, wyposażenia biur dla nowych pracowników wyższe stawki a dla starych pracowników nie ma podwyżki od lat ! zwalniają ludzi albo przenoszą na zupełnie inne stanowiska, bez szansy na awans czy podwyżkę, wszystko z poparciem Prezesów.
jurys45 / 62.122.124.* / 2015-04-21 10:06
NIE badz NAIWNY czlowieku!!! Twoja sprawa to dla nich STRATA czasu i praca a tego BARDZO nie lubia!!!
Życzliwy / 89.69.248.* / 2015-04-21 10:06
W tym kraju jedynym na to sposobem, jest pójście do mediów i przekonać kogo trzeba (jakkolwiek) żeby nagłośnił sprawę. Politycy dopiero wtedy się czymś interesują, jak czują zagrożenie. Dlaczego sprawa ciągnika została szybko rozwiązana, a setki podobnych spraw się ciągnie latami, bez skutku? Życzę powodzenia. A pracy lepiej poszukać nowej. Szkoda zdrowia.
środkiem prawdy / 89.74.91.* / 2015-04-21 10:04
napisz do mediów i Jaworowicz z TVP :)

Najnowsze wpisy