Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prof. Winiecki dla Money.pl: Jesień zadymiarzy?

Prof. Winiecki dla Money.pl: Jesień zadymiarzy?

Wyświetlaj:
antysoc / 178.235.62.* / 2012-10-08 18:10
Co prawda to prawda to prawda. Żeby było jasne nie głosowałem na PO, SLD, PSL, Palikota i wreszcie na PIS. ALe zawsze chodzę na wybory. Związkowcy z państwowych zakładów (prawie -chyba kopalnia jest jakaś prywatna) nie wiedzieć czemu są finansowani przez zakłady pracy. Rozumiem bezpieczeństwo na kolei - niech odmówią pracy i zgłoszą do prokuratora. To nie są żarty. Związkowcy nie przyjmują do wiadomości możliwości pracodawcy czy państwa.
W TV bezczelnie jeden z "wodzów" powiedział, że oni chcą żeby było i nie interesuje ich skąd i jak. Ciekawe jak o pensjach związkowców zadecydowaliby członkowie jakby mieli płacić z własnych składek?.
PS. Pracodawcy nie są święci, są także pazerni i bezczelni. Ale za dużo nie można im zrobić, chyba, ŻE PAŃSTWOWYM. Swoją drogą związkowcy z KGHM nie oddadzą części sowich pensji na innych biedniejszych dużo pracowników innych firm. Zadymy to kolejne straty dla nas wszystkich. Kapitał zwinie się i zamiast małych pensji będziemy mieli figę.PS. nr 2 - wolę pracować na państwowym!!!!!!
JanuszPOlikot / 2012-09-23 13:20 / Tysiącznik na forum
Pseudoekonomista.....:):):):):)
POstkomunista....:):):)
Bajarz ludowy...:):):)
rapsody / 2013-09-01 22:15 / Bywalec forum
Co by nie mówić, to prof. Winiecki ma rację, Polska jest patologicznym krajem i to w dużej mierze przez nieodpowiedzialnych polityków wszystkich maści i zachłannych związkowców.
Pyclik / 2012-09-23 23:07 / Tysiącznik na forum
Znowu mówisz o sobie, zapewne patrząc w lustro; jakaś nowa mania Pajaca Polikota?
mis.co(WROC) / 78.8.157.* / 2012-09-23 12:33
bywa pan gościem pseudo-profesjonalnej audycji EKG w TOK-FM (moim zdaniem takie towarzystwo wzajemnej adoracji) gdzie pod dyktando red. mosza bijecie pianę wypowiadacie nieważne opinie i zajmujecie się w większości BZDETAMI! I jakoś zawsze do tego EKG wali pan jak w dym - ma pan czas, nie ma sprawy ... Myślę, że właśnie dlatego, że to jest audycja NIEPOWAŻNA, a to jest ważne bo w takim gronie czujecie się najlepiej. Pytanie: w jaki sposób znosi pan te dżingle, które red. mosz puszcza bez opamiętania? Dla mnie oddają one całą wartość tego programu: DŻINGLEM PO GŁOWIE I ... ... a może jednak p. petru weźmie pan udział w jakiejś poważnej debacie?
JanuszPOlikot / 2012-09-23 13:26 / Tysiącznik na forum
Dokładnie mam takie samo zdanie.....Red. propagandysta (MO)siek.....Ciągle POdpytuje czy jesteśmy bogatsi...Co mnie dziwi.....

Taka satyryczna audycja dla mało POważnych słuchaczy bez POdstawowej wiedzy ekonomicznej....

Nie da się tego długo słuchać. Ja wytrzymałem kilka tygodni.....Ciągle POdstawieni ci sami "forumowicze" którzy są nieustannie cytowani....Tom Jagger...Waldemar Bocheński.....

A ci pseudofachowcy (cały czas ci sami)to naprawdę POtrafią człowieka doprowadzić do
paranoi....

TOK FM....to taki prymitywny program dla ogłupiania mas....
Pyclik / 2012-09-23 23:04 / Tysiącznik na forum
Cytat:TOK FM....to taki prymitywny program dla ogłupiania mas....

I bardzo wyrażnie widać , że ogłupił conajmniej jednego , najbardziej podatnego - Pajaca Polikkta
fadh2 / 2012-09-23 12:10
po wojnie też po lasach kryli się bandyci.
ert / 89.76.196.* / 2012-09-23 11:58
gdyby tacy jak ty psorku nie okradali takich jak ja to by nie bylo problemu.Sprobuj .... pozyc za 1,5 k miesiecznie i dopiero p.... o zadymaoiarzach .Dorwales sie do ukladu , a teraz pomostujesz na tych co nie chca robotac jak murzyny na plantacji.Caluj sie w d....
i oby słowo ciałem się stało / 46.204.11.* / 2012-09-23 11:55
sądząc po załączonym obrazku może to być ostatnia jesień pseudoprofesorka
jetpilot / 2012-09-23 09:59
żenujący wywiad coraz bardziej żenującego portalu. Ludzie muszą zacząć upominać się o swoje. A profesorek lekceważąco ich dyskredytuje. Money.pl coraz częściej zachowuje się jak tuba propagandowa katastrofalnego dla Polski rządu.
wc3 / 91.146.250.* / 2012-09-23 09:53
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
stuletnia bardacha / 46.204.11.* / 2012-09-23 11:53
o tak. Elyte natomiast stanowią Ola oraz Kuba Bardach wspierany przez Kubę Powiatowego. Potoccy i Lubomirscy mają ubaw w życiu po życiu.
Elektro Devil / 2012-09-23 09:32 / Tysiącznik na forum
Wiek emerytalny 67 lat to statystycznie tylko 2 lata życia dla mężczyzn na emeryturze.
A więc płacimy na ZUS ponad 40 lat, żeby przez 2 lata otrzymywac jakieś ochłapy.

Każda złotówka wydana na ZUS jest zmarnowana.
Pyclik / 2012-09-24 01:08 / Tysiącznik na forum
Masz szanse - postudiuj trochę i spróbuj swój post zmienić
http://demografia.stat.gov.pl/bazademografia/TrwanieZycia.aspx
money.eu / 178.73.63.* / 2012-09-23 13:36
Nie klam czlowieku i to trak prymitywnie.Kliknij najpierw i sprawdz,ile zyja mezczyzni w Polsce,a nie pisz kretynstw
Młody Bąk / 83.5.180.* / 2012-09-23 09:10
Zadymiarze to My i Pan, Panie Profesorku! ONI to są GOŁODooPCY i bendom siedzieć w okopach do końca swiata i dzień dłużej.
werwewer / 195.140.236.* / 2012-09-23 09:07
Oj profesorku. Może czas na emeryturę??? 67 lat chyba Pan ma???

Jak podniosą wiek emerytalny do 90 to się zastrzelę.

Nie dlatego że będę pracował do śmierci ale dlatego że to "zero" będę widywał w artykułach prasowych.
ted74 / 37.130.60.* / 2012-09-23 08:51
Manipuluje faktami nadaje im inne znaczenie mija się z prawdą . Polska nie jest żadną patologią na tle europy, to wystąpienia takiego "profesora" są patologiczne . Czego dokonał ten człowiek?, jaki wkład wniósł do nauki za co w końcu dostał tytuł profesora i co my obywatele z tego mamy ?.. Dla mnie jest to postać wyjątkowo odpychająca. Znany jest głównie z krytyki związków zawodowych i pracowniczych zdobyczy socjalnych. Nie podobają się Panu związki zawodowe w polsce ?. zapewniam że w niemczech czy francji są dużo mocniejsze i potrafią znacznie skutecznej walczyć o prawa pracowników. Nie pie.....sz więc Pan głupot panie "profesorze" .
nn4 / 31.11.138.* / 2012-09-23 11:40
tjaa, potrafia walczyc o "swoje" kosztem reszty spoleczenstwa, a dlugi rosna. Kiedys je trzeba bedzie splacic i wtedy rozdety socjal w zachodniej Europie sie skonczy, tak jak skonczyl sie w Grecji i Hiszpanii. Ciekawe co wtedy zrobia towarzysze ze zwiazkow?
51wn / 89.69.203.* / 2012-09-23 08:42
Facet wyraźnie bredzi. Jeśli jeździ po Europie, jak tu się nieustannie chwali - to chyba wie, że np. we Francji, Włoszech, czy Grecji związki zawodowe bez problemu potrafią wyprowadzić na ulicę milion ludzi. W Polsce - przyjedzie do Warszawy 15 autobusów i już neoliberalne gadzinówki trąbią: "najazd na Warszawę"; "bezkarna okupacja miasta" i równie podobne p......y. Znaj proporcją mocium panie.
maciej77 / 79.162.249.* / 2012-09-23 08:27
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
żeby owce się buntowały,śmieszne / 81.219.112.* / 2012-09-23 08:12
(Is white collar (corporate) crime more or less harmful to society than violent crime (murder, kidnapping, etc)?)Najjaśniejszy Panie?

Najnowsze wpisy