Forum Forum inwestycyjneForex

Prognoza: Euro jeszcze będzie poniżej 4 zł

Prognoza: Euro jeszcze będzie poniżej 4 zł

Money.pl / 2010-06-09 07:07
Wyświetlaj:
a co nie jest / 81.190.239.* / 2010-06-14 07:41
ja tam do doradcy chodzę do open i się jeszcze nie zawiodłam, zwłaszcza na tym, że złotówki mi radził
Elendir / 2010-06-09 07:07 / Łowca czarownic
Innymi słowy do masowego odbiorcy miała dotrzeć następująca wiadomość:
Raz, zgodnie z prognozą, nastąpiło umocnienie się złotówki poniżej 4 zł za euro. Za czas jakiś znowu sytuacja w ten sposób się ustabilizuje, tylko nie martwcie się co będzie działo się w międzyczasie, bo to będzie trudne do przewidzenia.

Proponuję zastanowić się nad tą informacją we własnym zakresie.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-09 08:35
Ty w ogóle czytasz te bzdury..? Wierzysz, ze gdyby jakis "ekonomista czy analityk" umiał wypracować prognozy na na poziomie przynajmniej 80 % sprawdzalnosci ,to ujawniłby je wszystkim? A nie wydaje się, że takie prognozy sa tworzone tak aby odpowiednio kierować "masowego odbiorcę" (znaczy sie jego pieniązki)? Ja nie mam takich wątpliwości - w ostatnich latach jestem mile zaskoczony gdy wróżby tych ekspertów sprawdzają się choć w 50 % ...
Elendir / 2010-06-09 19:26 / Łowca czarownic
Muszę uzupełnić powyższy tekst:
Proponuję zastanowić się nad tą informacją we własnym zakresie przed rozpoczęciem pisania.
BialyMurzyn / 194.187.74.* / 2010-06-10 10:48
Bo na tego typu portalach nie ma analizy ktora by cokolwiek starala sie przewidziec tylko biadolenia jak jest obecnie, jak sie umacnia przez tydzien to sie pisze artykul ze sie umacnia, a jak slabnie to sie pisze ze slabnie. Jak to sie mowi "o kant pupy"...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy