Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prognoza na 2016. Pracownicy będą mieli powody do zadowolenia?

Prognoza na 2016. Pracownicy będą mieli powody do zadowolenia?

Wyświetlaj:
Marcin 28 / 94.254.199.* / 2016-01-02 04:13
Kiedy w końcu zaczną obniżać minimalną bo ciągle podwyżki i podwyżki, a ja nie mam roboty przez to, bo jestem gorszym pracownikiem co przyznaje ale tez chce zarabiać!!! Albo na piśmie powinno być ze się zgadzam za mniej niż min. I powinni mnie tak zatrudniać a teraz nie ma takiej opcji!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ziomu$$$ / 164.126.101.* / 2016-01-01 20:10
Miejsc pracy bardzo mało a jednocześnie bezrobocie bardzo niskie - ktoś tu kłamie czy ja czegoś nie rozumiem? Rozumiem, że jak w Hongkongu pracuje 70% populacji to bezrobocie ma prawo być niskie. U nas pracuje jakieś 15%, kolejne 15 jest zatrudnionych na różnych budżetowych synekurach - więc gdzie tu jest problem ja się pytam? W demografii? W niskim bezrobociu?
Korgan / 193.151.76.* / 2016-01-01 15:01
bezrobocie można zlikwidować na dwa sposoby: tworząc miejsca pracy, ale także tworząc takie prawo, dzięki któremu można "łatwo wyrzucać z rejestru bezrobotnych, tzw. nieaktywnych zawodowo" Wspaniałą opinia. I mówi to przedstawiciel Związków Zawodowych
asp9755 / 89.64.41.* / 2016-01-01 13:34
moja prognoza: jeszcze więcej umów o dzieło, obniżka zarobków dla ludzi pracujących na zlecenie w związku z oskładkowaniem, jeszcze mniej umów na czas nie określony, w związku z wprowadzeniem 33 miesięcznego okresu pracy na czas określony. Jeszcze większe zarobki właścicieli fabryk, banków, marketów, w związku z tym pracownicy będą pracować dłużej, ciężej za mniejsze pieniądze i w mniejszych brygadach.

Najnowsze wpisy