Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prognozy na nastepny rok

Prognozy na nastepny rok

polikarp / 83.27.149.* / 2006-05-25 16:13
Mam pytanie tylko do ludzi, ktorzy zainwestowali pieniadze w funduszach akcji polskich:
Ile (wzrosnie, spadnie) fundusz akcji, w ktorym ulokowales pieniadze w ciagu roku?
Czy przy zakladanym poziomie (wzrostow, spadkow) wycofasz pieniadze (ewentualnie przekazesz do innego funduszu), czy nie?
Wiem, ze nie mozna mowic o sondazy w sensie warsztatu naukowego, ale interesuje mnie sposob myslenia inwestorow.
Wyświetlaj:
gasparj / 2006-05-29 01:51
Mimo, że jestem młody wole długoterminowe i spokojniejsze inwestowanie. Ok. 5-10lat W tym okresie warto interesować się wiadomościami z branży i od czasu do czasu spróbować zagrać ostrzej i wzbogacić się na huśtawkach notowań chociaż w takim wypadku trzeba nastawić się zarówno na sukces jak i ewentualną stratę.
polikarp / 83.27.149.* / 2006-05-25 16:16
Moja jest nastepujaca:
- 25%
pieniedzy nie wycofam bo zainwestowalem je na poczatku hossy (i tak ze sporym zyskiem), a ponadto traktuje te inwestycje w dluzszym okresie (ok. 20 lat) jako dosc bezpieczna.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy