Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prognozy Pana Pagacza

Prognozy Pana Pagacza

wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-02-18 18:09
13.02.2008 Pan Pagacz napisał ;jutro rynek ze względu na dobrą sesję w USA będzie
się zachowywał nieprzewidywalnie. Być może będzie to moment
najlepszy do wyjścia z rynku dla osób, które posiadają
jakieś aktywa. Koniec cytatu . Dzisiaj Wig20 jest 18 pkt wyżej niż 14 lutego . Chwila prawdy dla funduszowe pl. nadchodz . Sam jestem baaaaardzo ciekawy czy analizy Pana Pagacza sie sprawdzą . Mam nadzieję
Wyświetlaj:
benzema / 2008-02-18 21:33
Nikt przecież nie przewidzi jak długa bedzie korekta wzrostowa. To wróżenie z fusów. Jedno jest pewne, na takiej górce lepiej sprzedac fundusz.
I jeszcze jedno, Pan P. w czerwcu 07 też ogłaszał zwałę i miesiąc czasu go ludzie przeklinali, do momentu aż nadeszło boom i akcje poleciały. Tak samo było w październiku i styczniu. By ocenić obiektywnie potrzeba czasu.
max1224 / 2008-02-18 19:26 / Tysiącznik na forum
a tu od 1 marca abonamenty miały być widzę w koło coraz więcej wątpiących oj nie będzie biznesu ?
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-02-18 19:42
Ja na razie nie mam zdania . Mój cytat jest tendencyjny . Dzisiaj przewidywanie ruchów 1,2 dniowych to jak wróżenie z fusów . Słowa "być może " to jak u prawnikó " z tego co pamiętam" , "o ile dobrze sobie przypominam" itp . Nikt nie ma prawa się przyczepić nawet jak pleciesz farmazony
benzema / 2008-02-18 21:44
patrząc na wykres, gołym okiem widać, iz tworzy sie klin wzrostowy. czy ktoś kiedyś widział zdrowy impuls wzrostowy w takiej formie? wystarczy porównać do ostatnich korekt (wzrostowych) żeby wiedzieć, iż jest to tylko przerywnik w spadkach. Sam się zastanawiam i nie wiem kiedy się skończy. Ja już sprzedałem akcje, wole nie ryzykować. Może jeszcze pójdzie do góry 5-6 %? A jak inflacja w środę zaskoczy negatywnie, to nawet nie zdąży się ucieć. Ja wole obserwować rynek z boku, choć jak sesja wzrostowa to trochę żal...
Lecz mam nadzieję, że cierpliwość popłaci.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy