Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do faktur VAT

Program do faktur VAT

Bulik / 2013-02-08 13:21
Niedawno otworzyłem firmę. Muszę na prędkości znaleźć jakis dobry program do fakturowania faktur VAT. Co możecie mi polecić? Czego Wy używacie w waszych firmach?
Wyświetlaj:
fotografos / 2013-02-08 13:42
ja od dawna uzywam faktura.pl. tanio szybko i profesjolanie mozna wystawiac i drukowac faktury w kazdym miejscu na swiecie :)
Pawcio 29 / 2013-02-08 14:54
Jest mnóstwo programów tego typu, ja rzecz jasna ściągnołem damrowy program. Jak na razie dorbze mi się na nim pracuje. Wystarczy poszukać w google, lub na stronie money.pl
Nanako / 2013-12-18 13:04
Tylko nie każdy może z darmowego programu skorzystać bo brakuje mu często troszkę funkcji. Ogólnie na przełomie roku jedyny ważny element na który trzeba zwrócić uwagę to czy program odpowiada zmianą jakie zaszły w prawie. Sam korzystam z programów firmy Mega-Tech i póki co nie narzekam. Jeśli ktoś nie wie, z jakiego programu powinien skorzystać odsyłam do poradnika http://blog.mega-tech.com.pl/wybieramy-program-do-faktur-na-2014-rok,30.html może się komuś przyda.

Pozdrawiam
hanka_franka / 2013-02-08 14:55
jak ten darmowy program sie nazywa? Czy jest on laczony z serwerm w internecie ? zalezy mi na dostepie do faktur w kazdym miejscu na swiecie gdzie jest internet,.
mirek112 / 77.65.84.* / 2013-02-27 09:37
hanka_franka. Nie jestem pewien, ale chyba nie ma darmowych programów typu online. A jeżeli nawet, to są bardzo ubogie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy