Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do fakturowania ze wsparciem dla rosyjskiego

Program do fakturowania ze wsparciem dla rosyjskiego

Aniaaaa71 / 91.196.212.* / 2014-04-24 10:44
Drodzy,

czy wiecie może, czy jest na rynku program do fakturowania, który umożliwia tworzenie bazy asortymentu w j. rosyjskim?

Mam kontrahentów z Rosji, którzy wymagają tego, by pozycje na fakturze były w j. rosyjskim. Oczywiście, całe faktury mam tłumaczone i to nie jest problemem. Problemem jest to, że muszę tłumaczyć każdą pozycję.

Czy jest to w ogóle realne, żeby mieć pozycje w j. rosyjskim już w bazie danych, w bazie programu? Oczywiście, zakładając, że mam je też w j. polskim dla polskich kontrahentów (nie chcę ich dodawać x2).

Będę wdzięczna za pomoc jeżeli znacie takie programy.

Pozdrawiam
matylda
Wyświetlaj:
kari15 / 194.42.116.* / 2019-12-30 09:16
Do wystawiania faktur w firmie warto wybrać oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu.
karla244 / 89.229.97.* / 2014-04-28 22:16
Nie wiem dokładnie czy akurat tak działa, ale aplikacja online do FV afaktury.pl pozwala wystawiać dokumenty w różnych językach. Może napisz do nich z pytaniem czy akurat tak jak chcesz się da.

Najnowsze wpisy