Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do prowadzenia księgowości w małej firmie.

Program do prowadzenia księgowości w małej firmie.

PeGie / 83.14.19.* / 2011-02-08 09:15
Witam,
Aktualnie używam Małej Księgowości Rzeczypospolitej, ale z pewnych względów chciałbym ja zmienić. Szukam programu prostego w obsłudze, z wieczystą licencją (nie koniecznie), taniego, z funkcjami co najmniej jak mój aktualny program, z dobrą pomocą techniczną.
W internecie poszukałem i znalazłem:
1. Druczek JZK
2. Rachmistrz GT
3. Lefthand
4 Symfonia.

Co myślicie o tych programach?
A może polecacie coś innego?
Wyświetlaj:
Kowal Kowalski / 188.146.2.* / 2017-11-09 12:56
Ja polecam napsiać do IT Expert. Oni robią programy na zamówienie. Znajomy mi ich polecił. Myślałem, ze takie na zamówienie to kupę kasy bedzie kosztować. Ale okazało się, że wcale nie. Zapłaciliśmy stosunkowo niedużo, a program działa świetnie. Polecam.
Gość857 / 188.146.110.* / 2017-09-01 14:09
W przypadku firmy, w której pracuje sprawdziło się rozwiązanie dedykowane, czyli program zrobiony specjalnie dla nas. Pudełkowych programów troszkę przerobiliśmy, ale niestety nie sprostały naszym potrzebom. Jako, że firmy się rozwinęła, potrzebne okazały się dodatkowe funkcjonalności. Dedykowana aplikacja internetowa jest aktualnie najlepszym rozwiązaniem i ciągle może byc rozbudowywana.
Program stworzyła firma: http://x-aps.pl/
Praktyk wieloletni / 89.67.111.* / 2017-02-16 15:07
Bardzo ciekawie wygląda odświeżone WAPRO ERP . Jest magazyn, fakturowanie , księgowość, kadry, środki trwałe i oczywiście obsługa deklaracji elektronicznych i raportowania JPK. Można zacząć od małego pakietu, a potem stopniowo dorzucać funkcje (przez przejście na wyższe warianty). Śmiało polecam. Jedna uwaga - cokolwiek by się wybierało, niech to będzie od producenta, którego potem będzie stać na nadążanie za zmianami w przepisach. Bo będzie się działo.....
generalj / 2017-01-05 17:44
Witam. Widzę, że na forum wielu marketingowców działa. Czy są tu "normalni" użytkownicy? Mam pytanie ad KPIR z NIP UE. Prowadzę 1 osobową działalność gospodarczą. Tam, gdzie mogę staram się unikać stałych kosztów, bo puki co każda opłata jest dla mnie dość odczuwalna. Od stycznia 2017 straciłem biuro rachunkowe, gdyż pani obawia się nowych przepisów i jestem jej jedynym klientem który jest Vat-owcem UE. Moje pytanie jest następujące: Czy są jakieś godne polecenia programy do samodzielnej obsługi księgowości z VAT UE? Jaki jest ich koszt w porównaniu do biura rachunkowego?Co jeśli się z czymś pomylę? Czy lepiej jest co jakiś czas poganiać po urzędach i dopytać czy wszystko robię dobrze?Czy owe programy dostosowują się do obowiązującego prawa? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Anula2727 / 193.239.58.* / 2019-04-17 15:12
Witam, możesz spróbować program SKP, najlepiej pobierz darmowa wersję na 60 dni i zobacz, czy Ci odpowiada. Ja pracuję na nim trzeci rok i z czystym sumieniem polecam. Z skp rozliczysz VAT EU, poczytaj: https://www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/moduly-podatek-vat
Pozdrawiam
Evi82 / 193.239.58.* / 2022-04-21 09:21
Kupiłam SKP rok temu i był to dobry wybór. Sam program jest dosyć rozbudowany, ale jednoczesnie ma ma wiele potrzebnych funkcji – dla jednych będzie to zaleta, dla innych wada. Obsługi nauczyłam się sama oglądając filmy szkoleniowe, bazując na artykułach ze zrzutami z programu. Jest ich wiele na stronie producenta. Zdarzyło mi się raz, że potrzebowałam pomocy BOK i tu miła niespodzianka, serwis klienta jest dostępny bez limitu czasowego a Panie bardzo uprzejme. Moim zdaniem producent świetnie poradził sobie z bieżąca aktualizacją przepisów nowego ładu. polecam
MiracleM / 89.67.56.* / 2016-12-27 09:35
ja z kolei używam Małej Księgowości ale Pakietu Przedsiębiorcy, prosty program, dzięki któremu nie muszę wydawać kroci na księgową http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc
Kaśka811 / 91.196.11.* / 2016-09-19 14:53
Polecam program SyKOF ERP. Składa się z paru bloków więc można wdrożyć tylko to co aktualnie potrzeba, np. samą księgowość, albo same kadry albo wszystko razem z produkcją, magazynem, i marketingiem. Sam decydujesz co Ci jest potrzebne.
Ten program jest nastawiony na wygodę użytkowania - to co można jest zautomatyzowane, naprawdę przyspiesza pracę. Widać że jest zrobiony "dla ludzi".
Polecam http://sykom.pl
Saaawka / 31.179.128.* / 2016-04-26 11:43
Zapraszamy do współpracy z zakresu z niżej wskazanego zakresu Twoja strona będzie błyszczeć na tle innych w naszej programistycznej oprawie :)

W dzisiejszych czasach Internet i dobrze napisane strony to podstawa sukcesu

• pragniesz uruchomić aplikację webową albo mobilną,
• brakuje Ci panelu zarządzania treścią czy relacjami z Klientem,
• masz wizję strony internetowej, ale brakuje Ci narzędzi do jej uruchomienia,
• potrzebujesz bazy danych dla swojej firmy,
• marzysz o sklepie online,
• chciałbyś skonfigurować serwer lub postawić go od zera,
• chodzą Ci po głowie różne pomysły, liczne pytania, masa wątpliwości.

contact@kings.codes
Kacper213 / 37.152.18.* / 2015-11-09 13:07
Jeśli mała firma to ja proponuję do księgowości wykorzystać Symfonię, ale Start. Ceny za licencję są naprawdę niewielkie a dla małych firm sprawdza się bardzo dobrze. masz moduł do rozliczania płac, wystawiania rachunków fiskalnych, obsługi handlu, tak na prawdę mimo że to program dedykowany jak sama nazwa mówi na Start dla Firm to jest bardzo rozbudowany, a kosztuje niewiele
INDF / 83.7.197.* / 2015-11-06 10:24
Do prowadzenia firmy polecam system Finetto (www.indf.pl/finetto) - w pełni profesjonalna księgowość już od 49zł miesięcznie, a biuro rachunkowe z pełną obsługą księgowo-kadrową oraz doradztwem finansowym i prawnym już od 79zł miesięcznie. System można za darmo przetestować bez zobowiązań. Bardzo intuicyjny i przejrzysty, a przy tym w bardzo funkcjonalny dla małych jak i średnich przedsiębiorstw.
piter717 / 2014-10-30 16:03
Podpisuję się co do RAKSa, jest OK. Możesz też spróbować programu online kpir i fakturowanie, deklaracje wysyłasz bezpośrednio z programu - bardzo prosty i wygodny Taxeon.pl. Ostatnio mieli na stronie ofertę - rok za darmo.
Ganas / 83.27.43.* / 2014-09-20 10:56
POlecam wam zajrzeć na stronę rachunkowosc-weryfikacja.com.pl
radek556 / 91.196.212.* / 2014-09-22 15:34
Ktoś niżej polecał RAKSA i to jest okej a ja podrzucę dodatkowo do tego Reset2, który według mnie ma świetnie skalowalne oprogramowanie i pasuje zarówno do specyfiki małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.
Michal211 / 195.205.210.* / 2014-09-11 11:32
Właśnie testuje Biuro24
3 miesiące za dramo:
https://biuro24.pl/ref/U8DG3
Iza680 / 31.175.192.* / 2014-03-07 21:08
Ja polecam RAKS w rozsądnej cenie i prosty w obsłudze. Pozdrawiam
gość_994 / 78.8.252.* / 2014-03-04 13:42
Zastanów się czy chcesz mieć program komputerowy - jedna awaria czy wirus i po księgowości. Nie lepiej postawić na księgowość internetową? Tam masz dostęp do swoich danych niezależnie od tego czy komputer Ci działa czy nie: zawsze można przesiąść się na inny i odpalić internet, albo zalogować się do aplikacji w telefonie. Lub ostatecznie zadzwonić do BOKu. Nie musisz się martwić o licencję, ceny są niższe niż w przypadku programów komputerowych, jest też zaplecze techniczne.
Choć jasne, niektórzy wolą programy komputerowe, bo nie zawsze ma się dostęp do Internetu. Ale jak ktoś ma dostęp, to serio polecam księgowość internetowa.
Sprawdź infakt, ifirme, wfirme. Osobiscie polecam ifirme, bo jest chyba najtansza, ewentualnie ma darmowy program do faktur z magazynem, gdzie nie musisz nic placic.
Daj znać co wybrałeś.
Tomson / 83.9.234.* / 2013-08-03 10:54
Ludzie ufają programom Comarchu czy Asseco a tak naprawdę przepłacają. Mi też to wciskali za niebotyczne jak na początek działalności pieniądze. Ale to przepłacanie za markę. Dlatego wybrałem oprogramowanie Meteoryt.pl, a Konkretnie Asystent Firma 2013. Tanio a dobrze, plus obsługa techniczna i zdalna

Najnowsze wpisy