Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do wystawiania paragonów

Program do wystawiania paragonów

Nestor12 / 2012-05-30 13:51
Poszukuję dobrego programu do wystawiania paragonu dla kupujących u mnie ludzi. Nie posiadam kasy, za to mam drukarkę HP!! Czy możecie mi doradzić jakiś program?
Wyświetlaj:
sdkjndsa / 194.42.116.* / 2019-12-27 08:33
Aby łatwo wystawiać faktury swoim kontrahentom warto wybrać oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 2 tygodniowy okres testowy.
faraon01 / 89.64.15.* / 2019-06-07 14:44
Musisz mieć jakiś program sprzedażowy z obsługą drukarek fiskalnych. Na zwykłej drukarce nie możesz drukować paragonów dla klientów. Wypróbuj sobie program Fineco Sprzedaż i Magazyn. Musisz mieć oczywiście drukarkę fiskalną. Sam program pobierzesz tutaj:

https://www.finecosoftware.pl/sprzedaz-i-magazyn
De_Iete / 2017-10-27 11:40
Zobacz program dla mikroprzedsiębiorcy abcFaktury. Jeśli kojarzysz serwis dobreprogramy.pl jest on tam w kategorii "Polecane". Najcześciej pobierany darmowy program spełniający również wymogi nadchodzącego JPK. Działa na systemach Windows, macOS
Maciej662 / 185.28.249.* / 2017-10-26 15:47
Myślę, że spokojnie możesz coś znaleźć w ofercie RESET2, np. r2faktury.
marekkmiecik / 2017-10-20 12:15
no jeżeli chodzi o drukowanie paragonów fiskalnych na drukarce fiskalnej albo zwykłej HP to tylko ci polece program systim.pl, czyli po prostu weejdz na strone www.systim.pl i sobie przetestuj. Zarąbisty właśnie ten program bo ja też nie mam drukarki fiskalnej tylkoz wykłą i mogę wydrukować w ten sposób paragon fiskalny!!! Czyli najpierw w programie wystawić dokument o nazwie paragon fiskalny a wtedy mozesz o albo sfiskalizowac na fiskalnej drukarce albo pobrac do wersji PDF i wydrukowac na swoim HP. Działaj!
StayPJE / 2012-06-13 12:05
Program Optima umożliwia wystawianie paragonów i drukowanie ich na zwykłej drukarce w postaci A4. Konieczność posiadania dodatkowo drukarki fiskalnej reguluje urząd skarbowy i jest chyba zależny od rodzaju prowadzonej działalności i obrotów firmy.
alergik33 / 2012-05-30 14:59 / Bywalec forum
zdaje się że musisz mieć drukarkę fiskalną, inna tzn taka zwykła nie wchodzi w grę, nie ma możliwości wydrukowania na niej paragonów

Najnowsze wpisy