Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Program Rodzina 500+ bezpieczny. Beata Szydło o finansowaniu w kolejnych latach

Program Rodzina 500+ bezpieczny. Beata Szydło o finansowaniu w kolejnych latach

Wyświetlaj:
johnny1 / 109.173.219.* / 2016-03-31 09:33
pani premier ,czy pierwsze dziecko to nie dziecko?To jedyne nieraz dziecko mające tylko matkę musi być odepchnięte od tego zasiłku?Dziwne i dyskryminujące zasady odnośnie pierwszego małego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej.Zwyczajne świństwo w wykonaniu rządzących. To nie ma nic wspólnego z poczuciem sprawiedliwości społecznej. Dobijacie samotne matki z ich jedyną pociechą.
m-53 / 213.108.152.* / 2016-03-31 10:52
To jest program wspomagający dzietność i dodatkowo dzieci, również jedno dziecko, w rodzinach niezamożnych. Nie jest to program alimentacyjny, stricte socjalny, nie jest to fundusz stypendialny dla studentów. Jak w każdym programie są kryteria. Ulga podatkowa, Karta Dużej Rodziny - też masz kryteria a nie mówisz, że to niesprawiedliwe.
as1212 / 31.42.25.* / 2016-03-31 11:30
nie dla rodzin niezamożnych tylko patologicznych
wojti 29 / 46.169.37.* / 2016-03-31 10:13
zgdzam sie to jedne z najwiekszych niesprawiedliwosci w histori rp czym pani premier jest taka zadowolona ze olala dzieci. jedynaki to produkt uboczny gorszy obywatel polski czy pani posiada moralnosc spi pani dobrze z tym .pis to prawo i sprawiedliwosc tylko gdzie ku... ta sprawiedliwosc jarus podzielil juz obywateli. nie chce sie mieszkac i pracowac w tym niesprawiedliwym kraju.mam do pani jedna prosbe niech panie szydlo oraz rafalska podda sie do dymisji nie chce mi sie na was patrzec.
Dziadek# / 79.190.206.* / 2016-03-31 09:57
Pierwsze dziecko nie jest gorsze, tylko program ma "mobilizować" do zwiększenia liczby dzieci w rodzinie.
Utrzymanie dziecka to nie tylko 500+ ale znacznie więcej wydatków. Jak kogoś stać na te wydatki to dostanie żeby miął lżej i wtedy może zdecyduje się na jeszcze jedno czy dwoje.
Samotna matka z jednym dzieckiem to zwykle (nie zawsze) albo cwaniara, która jest "samotną matką" żeby wyłudzać zasiłki a "konkubent" jest dochodzący.
Jeśli faktycznie jest samotna matka to raczej nie zdecyduje się na kolejne dziecko więc ten program nie jest dla niej - do tego są inne programy, zasiłki itp.
Nie siej gościu fermentu. Każda normalna rodzina z co najmniej dwójką dzieci dostanie zachętę na kolejne dziecko i taka jest rola tego programu. Reszta musi korzystać z innych form pomocy.
kas820 / 176.118.138.* / 2016-03-31 21:56
Zycze twojej corce samotnego macierzenstwa, a tobie samotnego rodzicielstwa, owdowiej w tragicznych okolicznosciach. Szybko skonczysz p****... ic glupoty o cwaniarach i konkubentach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
farmer1 / 83.29.74.* / 2016-03-31 20:30
No musicie się zgodzić ale jest to jedyny merytoryczny i najmądrzejszy wpis.
Dodam jeszcze że jako rolnik moje dzieci nigdy nie otrzymały pomocy z żadnego źródła bo z pochodzeniem rolniczym , dzieciom nie należy się nawet zasiłek rodzinny.

Bardzo się cieszę że program zacznie działać i wspomagać polskie rodziny , jestem podekscytowany tym wielkim wydarzeniem dla rodzin i całej gospodarki.
farmer1 / 83.30.74.* / 2016-03-31 10:42
No musicie się zgodzić ale jest to jedyny merytoryczny i najmądrzejszy wpis.
Dodam jeszcze że jako rolnik moje dzieci nigdy nie otrzymały pomocy z żadnego źródła bo z pochodzeniem rolniczym , dzieciom nie należy się nawet zasiłek rodzinny.

Bardzo się cieszę że program zacznie działać i wspomagać polskie rodziny , jestem podekscytowany tym wielkim wydarzeniem dla rodzin i całej gospodarki.
as1212 / 31.42.25.* / 2016-03-31 11:34
farmer zacznij płacić podatki a potem sięgaj po pieniądze innych
Autror / 83.238.38.* / 2016-03-31 09:15
Reasumując, jeżeli Szydło liczy na duże zwrot w podatkach to znaczy, że liczą że duża cześć beneficjentów tego programu wyda te pieniądze na produkty wysoko opodatkowane np. alkohol, papierosy i benzyna. Bo artykuły szkolne i pielęgnacyjne nie mają nawet 23% vat'u.
papiernik201 / 185.26.180.* / 2016-03-31 09:35
Wszystkie artykuly plastyczne, plecaki, zeszyty, przybory sa na stawce 23%.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy