Forum Polityka, aktualnościPolityka

Projekt prezydencki niezgodny z konstytucją

Projekt prezydencki niezgodny z konstytucją

Money.pl / 2008-03-18 10:57
Komentarze do wiadomości: Projekt prezydencki niezgodny z konstytucją.
Wyświetlaj:
Patriota / 83.9.104.* / 2008-03-28 01:26
Panie Chlebowski jest pan zdrajcą. Traktat może być podpisany ale na naszych warunkach a nie na unijnych które będą ingerować w każde nasze posunięcia. Jesteśmy narodem katolickim o wartościach jakie nam dał Pan Bóg. Nie chcemy wartości komunistycznych, niemieckich, i tym podobnych.
Jeśli dojdzie do referendum to proszę niech będzie właściwe pytanie a nie byle jakie.
Zapytajcie w ten sposób: Czy chcesz aby traktat jaki chce podpisać platforma, który oddaje w niewole nasz kraj i naród, czy tali jaki chce prezydent, który nie pozwoli by w imię prawa europejskiego Niemcom odebrać nasze ziemie,naszą wolność, nasza dumę narodowa i a naród traktować jak niewolników IV rzeszy.
rty / 83.9.188.* / 2008-03-18 12:02
Przestańcie oszukiwać polaków i rozpiszcie ogólnonarodowe REFERENDUM!

PO co te wszystkie machloje i krętactwa??
max01 / 83.8.23.* / 2008-03-18 17:17
| max01
Re: Szmajdziński: PiS prowadzi antypolską politykę [0]
Traktat Lizboński MÓSI być podpisany bez żadnych wyjątków bo
dopiero wtedy mieszkańcy POLSKI zaczną odczuwać słabnący uścisk
zniewolenia jakim był poddany nasz naród od wieków i niech
kaczka przestanie kłapać dziobem i zniewalać cały naród
wprowadzaąc dyktature własnego ja ponieważ człowiek jest istota
natyle rozumną że niepozwoli na siłe sobą manipólowac tat jak
się marzy niektórym u sterów rzadu
partiota / 83.9.104.* / 2008-03-28 01:35
Synku szkoda ze to ty nie byłeś w Oświęcimiu inaczej byś teraz szczekał. Ciekawe co byś powiedział jakbyś musiał jeść szczury by przeżyć? Ciekawe co byś powiedział jak by na twoich oczach wermacht rozstrzelał rodziców siostry i braci? gdybyś to przeżył inaczej synu byś śpiewał. Mam swoje lata, ale nie chciał bym aby moje dzieci i moi wnukowie przeżywali to co ja i moje pokolenie. A z tym rządem proniemieckim Tuskowym zbliżamy sie coraz bardziej do niewoli niemieckiej. Mamy już początki wyrzucania naszych rodaków z ich domostw i oddawania ich niemcom. To kary godne, że nasz rząd i władze dzisiejsze na coś takiego pozwalają.
man13 / 2008-03-18 12:09 / Tysiącznik na forum
Dokladnie tego zdania jest Chlebowski i Po.
Cspostrzegawczy / 2008-03-18 11:53 / Tysiącznik na forum
Czy zanim projekt zdażył sie pojawić juz wiadomo było, ze jest niezgodny z konstytucją ?
partiota / 83.9.104.* / 2008-03-28 01:36
A ja zapytam tak. CZY KONSTYTUCJA JEST ZGODNA Z KONSTYTUCJA po tych wszystkich majstrowaniach w niej?
man13 / 2008-03-18 12:09 / Tysiącznik na forum
A czy cokolwiek wymyslonego przez PiSdzielcow jest z czymkolwiek zgodne?
partiota / 83.9.104.* / 2008-03-28 01:37
A co wymyśli platforma to wszystko jest zgodne z rozkazami niemiec
max01 / 83.8.23.* / 2008-03-18 17:29
SWIĘTE SŁOWA tak trzymać gdyż człowiek nie jest skazany na jedzenie tych ochłapów i wypocin
łojdanadana / 83.24.221.* / 2008-03-18 17:23
....pyta retorycznie esbek
obserwator / 2008-03-18 11:26 / Tysiącznik na forum
Jak długo dziennikarze bedą tolerować wielki ładunek nienawiści skierowany ze strony dzialaczy PO i sympatyków PO , przeciwko Prezydentowi. Tych polityków juz słuchać nie można, bo jak kiedyś ublizano chłopom , że im słoma z papci wychodzi - podobnie można odnieśc się do malowanych dzialaczy PO. Dlaczego malowanych, bo mowia ale bez zrozumienia, katarynki we wspolczesnym świecie, żal patrzeć i słuchać, nie rozumieja niczego. Dlaczego partie wybieraja swych przedtawicieli na listy wyborcze, ktorzy nastepnie sa spolegliwi swoim przywódcom, jakby im chleb z reki jedli. To staje się obrzydliwe.
mycha10 / 2008-03-18 11:43 / Bywalec forum
Obserwatorze, dlaczego uwziąłeś się na PiS. Przestań ich szkalowac i nazywac PO. Gdybyś TY żył z kieszonkowego od mamy, też byś chciał zaistniec w mediach i wymyślał różne tematy tzw zastępcze./może myślący inaczej załapią się na lep/,żeby tylko o Tobie nie zapomnieli i kasa z diet płynęła.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-18 10:57 / NiePOsPOlity Intelekt
ProPOnuję kandydaturę Chlebowskiego do POlitruka Roku. Stoczy morderczą walkę o ten tytuł z POlitrukiem Komorowskim.

Najnowsze wpisy