PROKOM Przebicie oporu,

Londoner / 2007-10-11 00:33
Patrząc na historię notowań można powiedzieć że okolica 140pln jest dosyć wartością, a właśnie ten poziom został przekroczony.
Czy podzieli ktoś ze mną rekomendację KUPUJ, mając na uwadze krótki termin ?
Wyświetlaj:
STi5510 / 2007-10-11 08:17
Witaj @Londoner :)

Ja nie podzielam optymizmu. Przebijanie oporu na ok. 141 odbylo sie przy nieduzych obrotach. Moim skromnym zdaniem (edukuje sie) w tej chwili jest testowanie oporu i raczej nawrot do jego lini, lub nawet ponowne jej przebicie w dol. Nie podobaja mi wskazniki RSI i MACD, nie maja sie gdzie poruszac...
Ja bym poobserwowal i poczekal jeszcze. Dodtakowo wczoraj na wykresie swiecowym mlotek... P.S. Decyzje podejmujesz sam :)

pozdrawiam :)
Londoner / 2007-10-11 11:11
Co do wskaźników RSI i MACD to faktycznie wygląda jakby miało dojść do lekkiego schłodzenia.
Ja dodatkowo opierałem się na kanale wzrostowym jaki zaczął się szkicować. No cóż zobaczymy.
Pozdrawiam (=
Rafał xyz / 217.168.130.* / 2007-10-11 08:38
STi5510: Czy znasz może adresy ciekawych stron gdzie mozna nauczyć się wyliczania wskaźników RSI, MACD oraz inne przydatne informacje o analizie technicznej?

Sam zacząłem czytać pewne ksiązki m.in. o analizie technicznej, ale warto poczytać z różnych źródeł. Może te w internecie bedą bardziej przystępne jak na początek.
Pozdrawiam
Rafał
kamil89 / 2007-10-11 12:13
Nie wiem dlaczego tak bacznie badacie sytuację prokomu skoro jego cena jest już ściśle powiązana z ceną Assecopol i będzie jej towarzyszyła aż do połączenia spółek.
cena Asseco * parytet (1.82) =cena prokomu
Jestem młody, wiele rzeczy mi się wydaje, więc jak nie mam racji to mi wytłumaczcie:)
Uważam że lepiej się przyjrzeć asseco. Sprzedałem w tym tygodniu prokom za 140(kupiony za 125)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy