Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

PROKURATOR-RATUJ, PLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROKURATOR-RATUJ, PLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowincjusz / 212.2.99.* / 2007-10-11 12:36
PROKURATOR-bardzo prosze Cie o pomoc!! Za wszystko kupilem orla, po 15 przed splitem. Na bankierze smieja sie caly czas z takich jak ja.Jestem zalamany bo sporo porzyczylem na ten cel. Prosze pomoz mi!! Co robić? Trace na dzis jakies 21% Moze wiecej, i musze szybko odrobic. Wiem ze to teraz bedzie bardzo trudne. JESZCZE RAZ PROSZE BO WIEM ZE NIE MUSISZ, ale POMOZ MNIE URATOWAC!!!!!
Wyświetlaj:
ares2k / 82.47.37.* / 2007-10-11 20:29
1. kupiles na gorce - cena urosla od wybicia chyba z 40% nie rob tak wiecej
2. nigdy nie kupuj za calosc jednego waloru trzeba dyzertyfikowac portfel
3. mozesz sprobowac usrednic pakiet, poczekaj az spolka spadnie tak bardzo ze nie bedzie juz chciala bardziej spadac i wtedy dokup pakiet w niskiej cenie dzieki temu bedziesz mogl wczesniej sprzedac akcjie i wyjsc na zero a moze nawet zarobic
4.mam nadzieje ze prokurator ci pomoze i moze cos madrzejszego niz ja wymysli

pozdrawiam
cvbee / 83.26.160.* / 2007-10-12 14:57

trzeba dyzertyfikowac portfel


Może lepiej deratyzować od razu ?
Artur70 / 2007-10-11 21:04 / Tysiącznik na forum
I nigdy nie inwestuj w giełdę pożyczonych pieniędzy!
W jaki sposób chcesz je teraz oddać???
new_rejs / 2007-10-12 09:13 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
moja rada:
1. nie dokładaj już pieniędzy do giełdy, tylko obracaj tym co już zainwestowałeś.
2. szukaj spółek na których można zarobić, nawet tylko kilka %
3. pieniądze na nowe zakupy pozyskuj ze sprzedaży ORŁA, nawet ze stratą, tylko sprzedawaj partiami i je inwestuj. Proponuję podzielić całą kwotę na 10 porcji i nimi obracać (1 porcja nie mniej niż 1500zł)
4. nie śpiesz się ze sprzedażą i zakupem, lepiej przepuścić trzy okazje niż na jednej jeszcze stracić
Prokurator / 2007-10-11 19:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię serdecznie wieczorem ,,nowicjusz".
Dotychczas nie analizowałem notowań spółki ,,Orzeł", ale dziś zacząłem spisywać ceny zamknięcia notowań tej spółki. Na ewentualną rekomendację sprzedaży będziesz musiał trochę poczekać. Niestety nie da się tego zrobić ,,w trybie natychmiastowym". Współczuję położenia, w jakim się znalazłeś. Poniesione przez Ciebie straty można odrobić, ale na to potrzebny jest czas.Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za Ciebie. Powodzenia!!
Prokurator.
all / 89.76.56.* / 2007-10-12 14:46
Obserwuje rekomendacje P.PROKURATORA i powiem szczerze ze gosc ma nosa albo po prostu zna sie na GPW . Szkoda ze wczesniej nie analizowalem rekomendacji Prokuratora bo pewnie nie bylbym 150tys w plecy . Ale cierpliwie czekam ! na swoje piec minut oby nie wiecznosc . Takze Nowicjusz nie jestes jedyny co wtapia na gieldzie
gregus1976 / 2007-10-11 22:12 / portfel / Bywał tu i tam...
no tak nic dodać nic ująć.. pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy