Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratorzy nie walczą o miliardy NFZ. Sprawy od razu umarzają

Prokuratorzy nie walczą o miliardy NFZ. Sprawy od razu umarzają

Wyświetlaj:
T.J. / 83.8.150.* / 2013-02-12 08:15
Żadne przedsiębiorstwo a takim jest także szpital nie przetrwa bez długów, jeżeli ma potencjał (kadrę, budynki, urządzenia - czyli koszty) żeby produkować (leczyć ) a tego nie może robić bo nie ma za to zapłacone !!!!
Tak na pierwszy wniosek to w stosunku do pieniędzy płaconych przez ZUS ( nie myl z zapotrzebowaniem chorych) mamy za dużo szpitali i jest to prosta droga do ich likwidacji przez komorników !!! Żaden szpital (dyrektor) nie będzie po przejściach z ZUS przyjmował dodatkowych pacjentów bo mu nikt za to nie zapłaci i jeszcze powiększa zadłużenie !!
I tak zaczyna się teraz dziać. Ja sam w Bydgoszczy na ortopedę od kolan w szpitalu im. Jurasza w którym mam planowany zabieg czekam od października 2012 r do 13 grudnia 2013 r !!! Ja mogę ew. poczekać chociaż okupowane jest to sporym bólem. A co z w szpitalu onkologicznym w którym też nie przyjmują poza limitem ???!!!! .
Każdy grosz w ZUS ie powinien iść na leczenie a nie na wystawne zbytki, premie itp !!!! Bo ta polityka prowadzi do tego że tylko bogaty załatwi sobie leczenie a biedny przeznaczony jest na odstrzał !!! I winny jest tu tylko jeden ZUS i rozdział pieniędzy !!!
sumerr / 178.36.235.* / 2013-02-11 15:19
Nie ma pieniędzy na opiekę publiczną - idźcie do NASZEJ prywatnej przychodni.
I nie zaPOmnijcie czasem POrtfela. PEŁNEGO, ma się rozumieć.
JacekGLB / 2013-02-11 09:22
A nie przypadkiem prosta konsekwecja niedekwatnych zasad stsoswanych przez ZUS przy rozliczeniach.?

Najnowsze wpisy