Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratura chce uchylenia immunitetu Macierewiczowi

Prokuratura chce uchylenia immunitetu Macierewiczowi

Wyświetlaj:
chce wiediec / 83.24.206.* / 2012-01-26 19:07
Co tam pisze w tym raporcie o weryfikacji jak przeczytac ,gdzie wypozyczyc? dlaczego to sie TAJI?..............
door / 83.12.255.* / 2011-12-19 14:02
..Nie udało się zorganizować konferencji na temat katastrofy smoleńskiej w Polsce, ale duża konferencja na ten temat ma się odbyć na początku 2012 roku w USA, w Pasadenie. Kto na niej wystąpi i co zostanie zaprezentowane?

Nie mogę na razie podać szczegółów, a nawet nie chciałbym tego robić, ponieważ "druga strona" dysponuje odpowiednimi narzędziami nazwijmy to "przeciwdziałającymi". Będzie to duża międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa lotnictwa. W jej trakcie ma być dzień polski poświęcony tragedii smoleńskiej. Mam nadzieję, że to nie ulegnie zmianie. Chociaż jest prawdą, że uruchomiono już bardzo daleko idące środki nacisku.

Jakie to środki?

Nie chodzi mi tutaj o środki medialne. Chodzi o daleko idące środki, po których każdy normalny człowiek musi poważnie rozważyć swoje dalsze działanie i zaangażowanie. Są to środki wskazujące na działanie nie-amerykańskich służb specjalnych. Tyle mogę powiedzieć.

Doświadczył Pan tego działania osobiście, czy też doświadczyły go osoby, które mają wziąć udział w konferencji?

Mówię tutaj o naszych ekspertach ze Stanów Zjednoczonych. Oni doświadczyli i jeszcze raz powtarzam, nie są to naciski medialne, a sprawa jest naprawdę poważna. Zobaczymy jak dalej to się potoczy, będzie musiało to pociągnąć za sobą kontrreakcję, co jest oczywiste. Mogę jeszcze dodać, że służby rosyjskie są wyraźnie poruszone tą konferencją i reagują.
njliber / 83.9.173.* / 2011-12-19 14:01
To byłby wielki sukces państwa gdyby udało się tak upośledzonego człowieka prawomocnie skazać za krzywdy które wyrządził państwu polskiemu.
mnmn4 / 91.226.117.* / 2011-12-19 13:07
spokojnie, to go tylko wzmocni
kaczorek ma motorek / 2011-12-19 12:59 / Tysiącznik na forum
Zamach na demokracje który się toczy od czasu jak PO rządzi
abede / 2011-12-19 14:02 / Bywalec forum

Zamach na demokracje

A polega on na tym, że ściga się pisowskich przestępców. Pisowska definicja demokracji brzmi mniej wiecej tak: Można dzialac bezprawnie, można kraść, sprzeniewierzać się konstytucji pod warunkiem, że robią to pisiaki. Inni niech Bóg broni. Warto byloby rozliczyć jeszcze chociażby bezprawne przejęcie przez pisowską mafię publicznych mediów w 2005r. Bo prawo musi prawo znaczyć, a sprawiedliwość sprawiedliwość. I przypomnę, że marszalkiem sejmu dzięki któremu możliwe bylo bezprawne, bezczelne przejęcie mediów byl Jurek. Wspominam o nim bo zdarza się czasem slyszec opinię, że Jurek jest uczciwym czlowiek. Ciekawe. Uczciwy czlowiek który piastując najwyższe urzędy lamie konstytucję.
kaczorek ma motorek / 2011-12-19 14:29 / Tysiącznik na forum
Za komuny takich jak ty sprzedawczyków aparatczyków dla paru srebrników było pełno a POtem jak szczury się pochowały.Każdy nimi się brzydził. Nagle się okazało że nikt nie należał do PZPR i tak jest z tobą.
Za parę dni się przerazisz co się stanie , ale tacy jak ty mają klapki przy oczach jak koń by się nie płoszył założone przez polskojęzyczne media. I tak, tak tępy łeb twój nie zrozumie o czym ja piszę dowiesz się sam wkrótce
abede / 2011-12-19 14:44 / Bywalec forum

Nagle się okazało że nikt nie należał do PZPR i tak
jest z tobą.

Taaaak?
Za parę dni się przerazisz co się stanie

A co sie stanie? Jeśli ojczyzna nasza gore bij na alarm. Nie trzymaj dla siebie tej strasznej wiadomości? Nawet gdyby ci coś grozilo. Powiedz calą prawdę a potem zejdź do podziemia.
kaczorek ma motorek / 2011-12-19 14:57 / Tysiącznik na forum
Jak będziesz pił szampana w Nowy Rok wspomnij mnie
jonnn / 193.41.230.* / 2011-12-19 12:50
problem jest tylko, czy gosciu ma trafic do p******, czy jego miejsce jest u czubków...
abede / 2011-12-19 12:56 / Bywalec forum

czy jego miejsce jest
u czubków...

Problem jest jednak znacznie większy. Bo przecież są jeszcze ci co na niego glosowali i jego sympatycy. Co z tymi? Czy powinno sie ich w tym stanie pozostawić? A jeśli nie to jak do nich dotrzeć?
wsi/wsw / 77.254.19.* / 2011-12-19 12:29
POlityczna agentura działa
abede / 2011-12-19 13:40 / Bywalec forum

POlityczna agentura działa

Chodzą za tobą?
oborowy / 79.185.90.* / 2011-12-19 12:17
Ja pamietam jak Macierewicz Zrobił liste tajnych wspólpracowników SB.

tez wielu z nich krzyczało ze sostali POsadzeni niesłusznie.

Wielu z nim szli do sadu w tej sprawie i wszyscy przegrali. Dowody były niezbite na TW-bolków.

Z obecnych z WSI tez juz kliku przgrało.

Ale dalej szukaja szczęśćia.
I być może znajdą. Trafią na jakiegoś Rozgrzanego śedziego, który POkona Macierewicza.

Bandyci Stanu Wojennego , SB-cji I WSI maja sie dobrze.jedenie w Polsce takie elementy maja sie dobrze z krajów POstkomunistycznych.

Nagrania z Rozmów Klichów, gdzie jasno widać jak dumaja jak ochronic winnę Rosjan za Katastrofę 10-04-2010 r Prokuratura nie bada.

Qurwa. My mamy demokrację ???

My jesteśmy na etapie z przed 1989r.

Dalej wrogie siły Polsce maja atuty w reku.
kaczorek ma motorek / 2011-12-19 11:49 / Tysiącznik na forum
Zamach na demokracje ciąg dalszy po zamachu na rząd w Katyniu
,
Lorunia / 178.56.157.* / 2011-12-19 12:58
Eliminacja prawdy ! nic dodać nic ująć !

Najnowsze wpisy