Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratura milczy. W sprawie więzień CIA niczego nie powie

Prokuratura milczy. W sprawie więzień CIA niczego nie powie

Wyświetlaj:
~~W / 151.88.22.* / 2012-03-27 14:45
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-27 14:48
Burek łańcuchowy ujada na wszystkich, zawsze się ktoś znajdzie.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-03-27 14:40
U nas scenariusz - niezależnie od tego jakiej sprawy dotyczy - jest zawsze taki sam:
1. najpierw zapierać się ile się da i twierdzić, że to bzdura a ci, którzy to podnoszą to idioci i oszołomy
2. Jak już pojawią się twarde dowody to mówi się że to w ogóle nic nie znaczy i ci którzy to podnoszą to idioci i oszołomy
3. jak już nawet sąd uzna że była sprawa to mówi się ze wyrok ma wymiar polityczny a ci którzy to podnoszą to idioci i oszołomy
z tego wszystkiego większość ludzi zrozumie jedno - że ci którzy domagają się prawdy to idioci i oszołomy. I to chodzi, co nie, państwo politycy...
Bart123456 / 78.88.159.* / 2012-03-27 14:37
dokładnie, najbardziej potencjalnie szkodliwe jest gadanie o tym
emeryttttttttt / 83.5.63.* / 2012-03-27 14:20
Jeśłi były tajne i przeznaczone dla terrorystów to nie mamy o czym mówić. A wszystkich ciekawych polityków i dziennikarzy powinno się wysłąć do źródła czyli np do Afganistanu i niech sobie tam samodzielnie powęszą.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-27 14:38

przeznaczone dla terrorystów to nie mamy o czym mówić.

Polskich partyzantów, hitlerowska (później przez lata żydo-komuna) propaganda tak samo określała mianem bandytów i terrorystów.

DLA MNIE TO SĄ PATRIOCI WALCZĄCY Z OKUPANTEM!
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-27 15:53
Tiaaa, ciekawe porównanie...
Mimo wszystko raczej nie słyszałem ani nie czytałem o tym by żołnierze Polskich Odziałów Armii Krajowej lub NSZ (o ile pamiętasz na terenie Polski było Państwo Podziemne z sądami wydającymi wyroki i całą potrzebną strukturą) rozrywali się np. przed kościołami, przedszkolami, szkołami etc.
Islam to religia wroga wszystkim którzy jej nie wyznają a ktoś kto strzela do dzieci nie jest patriotą tylko bandytą i to w dodatku chorym psychicznie.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-27 16:21
Łykaj dalej propagandę LEMINGU!
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-27 16:40
Niby JA łykam bądź sprzedaję propagandę???
Ty nawet nie jesteś lemingiem, jesteś PO prostu biednym, chorym i zaślepionym człowiekiem.
Choć nad ostatnim określeniem się zastanawiam:)))
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-27 18:05
W ściemę 11-09-2001, czy też w zamach na szkołę w Biesłanie, a może w BMR w Iraqu i w złych wszechobecnych talibów wierzysz jak dziecko w Mikołaja.


jesteś PO prostu

No comment. (g.ó.w.n.o wiesz o moich poglądach)
rw btb / 81.219.123.* / 2012-03-27 14:14
a moze byście tak fundwmentalistów wpuścili do naszego sejmu z kałachami w ręku. To by wreszcie się wszystko uspokoiło a w polszcze nastał wieczny raj płynący z niebios.
smiech / 81.219.123.* / 2012-03-27 14:11
tak ja wiem bo tam dowozilem wode i o tym informowałem A. L.
Andrzej 345 / 2012-03-27 14:08 / Bywalec forum
Milczenie oznacza przyznanie się... czyli jednak w Polsce istniały więzienia!!
kaczynski / 2012-03-27 13:53 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
obywatel2012 / 85.222.87.* / 2012-03-27 13:49
Dla Niesiołowskiego gdyby potrzebne były wiezienia dla "nieprawomyślnych" Polaków to też by je zaakceptował, jeżeli to pozwoliłoby mu utrzymać się u władzy.
piw84 / 62.89.88.* / 2012-03-27 13:45
ROZUMIEM ŻE INTELEKTUALIŚCI SPOD ZNAKU GW CHCIELIBY TRZYMAĆ TYCH MORDERCÓW W LUKSUSOWYM HOTELU! EUROPO GDZIE TWÓJ INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY, PYTAŁ WCZORAJ IGOR JANKE W RZECZPOSPOLITEJ. POLECAM ZNAKOMITY ARTYKUŁ http://www.rp.pl/artykul/9133,849486-Europa-traci-instynkt-samozachowawczy.html
zazum / 194.39.141.* / 2012-03-27 13:34
" Stefan Niesiołowski z PO uważa natomiast, że gdyby okazało się, że takie więzienia naprawdę istniały, to nie byłoby nic złego. "- najpierw zdecydowanie ,że takich więzień nie było -a teraz jezeli były -to co z tego.
A to z tego mistrzu Niesiołowski ,że w Polsce nie zyja sami idioci -co wydaje sie dla tego mistrzunia nie do pojęcia -ponieważ gdyby sobie z tego zdawał sprawę to nie puszczał by w obieg podobnych tekstów.
JanXXIII / 31.61.128.* / 2012-03-27 13:30
Jestem zszokowany prezio który zawsze mówi , że wie a nie powie nic nie wiedział!! To skandal i o czym będzie mówił przed Trybunałem Stanu jak stanie??. Nikt usłużny nic mu nie doniósł a to swołocz ci członkowie PiS- uuuuu.... prezio tak lubi plotki. To i może w innych sprawach jest tak , że prezio nic nie wie a to co wie to tylko plotki. Dlatego może już 6. raz przerżnął wybory biedak. A co z programem do śledzenia powiązań otrzymanego na korytarzy w With Hous też nic nie wskazał mimo pracy na nim słynnego tropiciela układów prof.... nie wspomnę nazwiska
~~ / 151.88.22.* / 2012-03-27 14:39
JANIE matole wytrzyj kurze - oj a gdzie ta kura panie?
Big' / 83.5.115.* / 2012-03-27 13:18
Niesiołkowski jak i Kaczyńscy mają żydowskie pochodzenie i zawsze będą reprezentować interesy amerykańskich i izraelskich syjonistów ... BYCIE PO PRAWICY TO JEST ZWYCZAJNA PRZYKRYWKA ...

Teraz już wiecie kto w Polsce rusza sznurkami i kto realizuje swoje interesy niezależnie od tego czy przy władzy jest PO czy PIS ;
ollaallaa / 78.20.17.* / 2012-03-27 13:02
To wywiad Kaczyńskiego nie wiedział że pod jego nosem obcy wywiad, w jego kraju więźniów przesłuchuje ? Gdzie był Macierewicz-------/\
pomo dore / 2012-03-27 13:00 / Tysiącznik na forum
jakim potwornym zagrożeniem dla Polski? Dopóki nie wuyskoczylismy przed szereg z tymi więzieniami, "misjami stabilizacyjnymi" itp to kurffa Arabowie nie wiedzieli ze taki kraj jak Polska istnieje a jak już wiedzieli to raczej nas lubili. To tak jakby emeryt z 6 bloku 8 pietra 86 mieszkania podszedł do największego dresa na osiedlu ni z tego ni z owego dał mu w mordę a potem wszystkim opowiadał ze zyje w ciągłym strachu przed agresją małolatów
Floyd / 2012-03-27 14:16 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobry przykład z tymi dresiarzami, ale wnioski jak dla mnie całkiem inne.
Znam takich co prezentują takie poglądy jak Ty i są dla mnie obrzydliwe. Okradli sąsiada? Porysowali samochód kogoś tam? Pobili jakiegoś dzieciaka? A, co mnie to obchodzi, mnie nie ruszyli, chwali się taki.
Ba, tacy jak Ty potrafią nawet postawić piwo dresiarzowi przy byle okazji i chwalą się jaki to mają spokój na osiedlu. Dopiero jak ich ktoś ruszy, co też czasami się zdarza, to larum na całe osiedle, a ja życzę takim typkom wszystkiego najgorszego.
pomo dore / 2012-03-27 14:31 / Tysiącznik na forum

Pobili jakiegoś dzieciaka

Ameryka o dawna prosi się o bęcki i kiedys ktos je jej sprawi- zapewne Chiny jak juz przestanie być im potrzebna jako rynek zbytu i żródło know-how do wykradania a ciągle bedzie sie wpieprzać w chińska geopolitik. Co takiego złego zrobili ci osobiście Arabowie-islamiści przed 11 wrzesnia?Pomijając rzecz jasna fpytanie o to czy to oni rzeczywiście za tym stali bo dla mnie to nie jest pewnik. Zadajesz sobie pytanie dlaczego tak nienawidzą świata zachodniego, zachodniego stylu życia, zachodniej popkultury itp ucieleśnianych przez USA????? Nie jestem obojetny jak widzę czyjąś krzywdę- reaguję gdy ktos rysuje komus auto lub okrada mu mieszkanie. Ty natomiast chcesz zebym rzucił sie, pobił lub zabił kogoś kto spuścił manto mojemu przygłupiemu dalekiemu znajomemu w sytuacji gdy ten znajomy od długiego czasu prowokował sprawcę, w********* mu sie w sprawy rodzinne, podkradał weki z piwnicy i molestował siostrę.
Floyd / 2012-03-27 15:32 / Tysiącznik na forum
Pomieszałeś wiele wątków i wrzuciłeś do jednego worka aby wyszło na Twoje.
Nie mam nic do Arabów którzy zachowują się przyzwoicie, a nawet chodzę do dentysty Araba i jestem zadowolony. Styl życia Amerykanów i świata zachodniego też niezbyt mi się podoba, ale to ich problem i nic mi do tego. Całkiem inny problem to sprawa sojuszy międzynarodowych z którymi jest trochę tak jak i w życiu prywatnym.
Oczekujesz od kogoś w trudnych chwilach pomocy, to i on musi liczyć na ciebie. Nie da rady żyć tak, że jak Ty w potrzebie, to Jasiu pomóż, a jak Jaś ma kłopoty, to mam cię gdzieś. W Europie tak naprawdę, to Amerykanie mogą w 100% liczyć na Anglików, ale i na odwrót. W czasie II Wojny Światowej Amerykanie byli dla na zbawcami, ale na dłuższą metę to też zobowiązuje. Popytaj starszego pokolenia na ten temat, to Ci powiedzą czym dla nas byli Amerykanie, a czym Rosjanie czy Niemcy.
Sojusze międzynarodowe nie biorą się z niczego, ale ze wspólnych interesów. Nikt nam w tej chwili nie zagraża? Zgoda, ale czy jesteś pewien, że tak samo będzie za 100 lat czy w dalszej przyszłości? Nie podoba Ci się Ameryka, a masz lepszy pomysł? Może pełny izolacjonizm i życie z wszystkimi w zgodzie, no to jesteś bardzo naiwny bo żyjemy w takim miejscu Europy, że nie jest to możliwe na dłuższą metę. Nie możemy się niestety wzorować na Szwajcarii choć pewnie też bym tego chciał.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy