Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie katastrofy w Smoleńsku

Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie katastrofy w Smoleńsku

Wyświetlaj:
pilot_tupoleva / 2013-02-15 13:00
za niedlugo zeby temat smolenska nie umarl , prokuratorzy podadza nowe fakty w sprawie katastrofy w smolensku, mianowicie powiedza ze w samolicie byli ludzie! toz to jest nieprawdopodobne by w takim samolocie mogl ktos leciec! nawet pilot. ZAL i smiech na sali, caly swiat sie smieje z naszych krecacych i kalmiacych politykow i prokuratorow
powiedz cheesssssss / 94.42.189.* / 2013-02-15 08:39
części drobne ok 10, 20 cm.

to brzoza tak rozcharatała samolot ? a jeszcze jedno częsci te były rozrzucone na podejściu do waszej brzozy, dużo wcześniej przed zderzeniem.

lasek z ekipa kombinują ciągle jak udowodnić SWÓJ FAŁSZ, prawda ich nie interesuje, z prawdy nie maja emerytur, nagród, premii, przywilejów zakłamanej władzy.
alfazero / 94.42.189.* / 2013-02-15 08:31
* przypomne wam wypadek we włoskich Dolomitach, gdzie samolot wojskowy tnie STALOWE LINY kolejki górskiej, wagony spadają gina ludzie.
Samolot wraca do bazy i dopiero ogledziny techników / rutynowy przegląd po locie pokazuje ślady tego uderzenia na skrzydle.

porównaj liny kolejki górskiej z pniem kruchej brzozy !

jakim trzeba być nieukiem aby uwierzyć w takie kłamstwo ?

* poprzedni dowód na przecięcie brzozy mówił o przecieciu jej na wyskości 5,1 m.
LUDZIE toz to w tym momencie samolot juz kołuje po ziemi ! no to jak robi beczkę gdy rozpiętośc skrzydeł wynosi 2 x 15 metrów.

niech lasek ze swoja komisją fachowców od szybowców ogłosi że 2 + 2 jest 5 i podadzą to w REŻIMOWYCH MEDIACH, gwarantuję, że uwierzą wszyscy wyborcy tuska !

ale ciemnogród ! fizyke i matematyke mieli ostatnio w przedszkolu.
szofer2006 / 78.88.182.* / 2013-02-12 15:25
PROKURATURA WOJSKOWA niech wyjaśni postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej w Elblągu i odpowie na pytanie dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego, dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu Dlaczego prokurator Tomasz Mackiewicz z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił istotny fakt tej sprawie i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. A SIEMONIAK niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów
Barttomek / 2013-02-12 15:52 / Bywalec forum
Kolejne fakty, które tak naprawdę nci nie wnoszą w całą sprawe...media specjalnei nagłaśniają cała sprawę , po tylko żeby obwyatelom się przjeadł temat Smoelński, ludzie zaczynają tracić poczucie co jest ważne a co nie... dezinformacja pełna gębą!!
antek28 / 2013-02-12 12:34
trzeba bylo az 2 lat by DOKLADNIE zmierzyc ta brzoze? no prosze was. szukanie na sile kolejnych wymyslnych powodow do tego by mozna bylo znow rozpetac temat smolenska... ZAL I TYLE
biznesowa21 / 2013-02-12 08:36
Hmm, a to gdybanie to bez sensu, bo i tak każdy będzie uważał to, co uważa od dawna:)
chichot dona / 31.175.170.* / 2013-02-11 22:06

Dodał, że należy mieć na uwadze, że drzewo zostało przełamane w sposób nieregularny oraz że rośnie na podłożu, które utrudnia precyzyjny pomiar.

Naprawdę? Ciekawe jacy to specjaliści skoro to jest dla nich problem to co z resztą?
Pilsener / 2013-02-11 20:35 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Czepiają się tej brzozy jakby to ona była winna, że lot był nielegalny a zadanie lądowania praktycznie niewykonalne. A ja wciąż czekam na wskazanie winnych i odpowiedź na podstawowe dla mnie pytanie: dlaczego lot który nie miał prawa się odbyć się odbył? Równie dobrze można by wypuścić samolot bez pilota a potem czepiać się, że rozbił się bo wysokościomierz szwankował. Beznadziejny spektakl.
martinezv / 80.187.106.* / 2013-02-24 17:50
Panie P czy mam rozumieć ,że powinno się pośmiertnie osądzić prezydenta za porwanie samolotu bo nielegalny to niezgodny z prawem.Mam nadzieję że tak wysokiej klasy pilot jak Pan wozi teraz naszego Prezydenta,stwierdzenie że Piloci tupolewa byli głupsi od Pana to nie tylko arogancja to popadanie w śmiesznośc.Ni powinni ani wystartować ani lądować,chyba od teg są piloci,i nie dajmy sobie wmówić że ktoś ich zastraszył ,,ocenili sytuację i polecieli,a co było dalej skutecznie zamotał nam Pan Premier i jego kamanda.Zamach był czy nie ta burza służy PO I Moskwie,która bestrosko zakłada nam 30 letnie kajdany gazowe ,a kiedy robi sie smród podrzuca sie nowe ,,fakty katastrofy".Jedno wiem po takiej miłości między naszymi narodami jaką fundują nam Prezydent ,Premier iSikorski Polaków zawsze D....boli
anodina z MAK-u / 37.47.36.* / 2013-02-11 20:56
Panie Pilsener zasadniczo się z Panem zgadzam ale dlaczego pierwsza próba polskie droma musiała się odbywać z pasażerami ?
anodina z MAK-u / 5.184.47.* / 2013-02-11 20:16
odkryli również że ten gatunek brzozy rośnie korzeniami do góry i im wyżej jest grubszy w pniu.
w pierwszej wersji pień w miejscu przecięcia przez spadający odłamek skrzydła po eksplozji maił 42 cm potem 52 cm a teraz 666 cm co za dokładność 66,6 cm czy jak to woli 6660 mm
A mnie ciekawi klatka stop z przelotu motolotni w miejscu ścięcia tej brzozy bo widzę obok nie pościnane drzewa a jak sobie przypominam w pierwszej wersji Tupolew miał ściąć skrzydłem ową brzozę no ale dobrze że już się przyznają że eksplozja urwała część skrzydła i ta spadając w dół wlała w ową brzozę
Stop klatka brzoza
http://demotywatory.pl/4039246/Stopklatka-z-filmu-Anatomia-Upadku-przedstawia-widok-z-lotu-ptaka-miejsca
JanuszPOlikot / 2013-02-11 20:16 / Tysiącznik na forum
Cześć lemingi ......Wy wszystko wiecie więc niech mi który POwie w końcu jakim wysokościomierzem kierował się pilot....?...........Według raportu Millera mozna wywnioskować że żadnym...:):):)
PO pierwsze gdyby kierowali się radiowysokościomierzem to przy brzozie POwinni szorować POdwoziem.....W końcu skrzydło haczące na wysokości ok 666m .......A gdzie kadłub wysunięte POdwozie?Nie ma żadnego zarycia w gruncie.....
PO drugie gdyby kierowali się wysokościomierzem barycznym (Brzoza żłamana przez skrzydło na wys 1,1 metra względem poziomu lotniska) POwdozie również było POniżej POziomu lotniska. Pilot chyba by nie obniżał lotu poniżej POziomu lotniska?....Nikt mi nie POwie że doświadczeni piloci nie znali POdstaw pilotażu
RyszardW / 37.108.114.* / 2013-02-11 19:28
oto jest miara rzetelnosci tego sledztwa i mozliwosci naszej prokurotury. Moj niezyjacy znajomy (sedzia wojskowy) powiedział ze klucz do sledztwa jest w wieży kontrolnej . A o tej sprawie nikt nic nie mówi i pisze. Polska została jednak bliska zagranica - dzieki Tuskowi i PO.
dgen / 2013-02-11 19:03 / Tysiącznik na forum
za lemingopedia.pl:
brzoza smoleńska - specjalny gatunek brzozy, wystepujący tylko w rosji. cechuje sie niesamowitą twardością i wytrzymałością.
ponadto ten gatunek charakteryzuje pień wąski u dołu, stopniowo coraz bardziej sie poszerzający - najgrubszyi najtwardszy pień, brzoza smoleńska ma na wysokości ok. 6-7 metrów od ziemi.
znane z historii są przypadki łamania przez brzozę smoleńską pancerzy czołgów niemieckich , prących na moskwę w 1941 roku oraz wykorzystywanie pnia brzozy smoleńskiej do produkcji luf czołgowych t-34 (po wczesniejszym wydrążeniu)
Rtx / 77.253.80.* / 2013-02-11 18:53

rośnie na podłożu, które utrudnia precyzyjny pomiar.

A podają wysokość z dokładnością do 1cm.
Rzeczywiście jaja sobie robią!
rer / 82.143.164.* / 2013-02-11 18:37
666 to jeszcze jeden filar do fantazji mitomanów.
lolson / 31.183.24.* / 2013-02-11 18:37
aaahahahaha, nic dziwnego, że ludzie już mają dość tego cyrku, już sobie wyobrażam jak mohery przyjmą tą wiadomość od ojca inwestora :)
RyszardW / 37.108.114.* / 2013-02-11 19:30
ie wstydzisz sie własnego rządu ktory postepuje jak lennik a nie władca. ?
lolson / 31.183.24.* / 2013-02-11 21:20
Ja jestem prawdziwym Polakiem i wisi mi ta szopka! Nie wisi mi natomiast rozwiązanie tej sprawy i to była wielka tragedia dla całego narodu. Ale robicie z tego show, przedstawienie, tragikomedię dla ludzi z bardzo niskim IQ jeśli wolisz. M.in. ty - samozwańczy prawdziwy Polak jesteś winny temu, że mi i wielu prawdziwym patritom to wisi.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy